Atviros prieigos centrai
Įgyvendinant slėnių projektus efektyviam moderniausios tyrimų įrangos naudojimui kuriama mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) infrastruktūra - laboratorijos, veikiančios atviros prieigos principu.
Skaityti daugiau
NFTMC projektas
2015-aisiais duris atvers Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras.
Skaityti daugiau
BALTIC FASHION & TEXTILE
Š.m. spalio 16–17 d.d. parodos „Baltic Fashion & Textile“ metu vyko renginys „Vilnius Fashion & Textile Avenue“. Šio renginio tikslas – moksleivių ir jaunimo tarpe populiarinti Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonę kaip inovatyvią, naujas technologijas taikančią pramonės šaką, skatinant jaunus žmones rinktis su tekstilės ir aprangos pramone susijusias profesijas.
Skaityti daugiau
Kvietimas į renginį
2014-10-22
Š.m. spalio 29 d. Europos verslo ir inovacijų tinklo narys Lietuvos inovacijų centras kartu su Ūkio bei Švietimo ir mokslo ministerijomis kviečia į renginį, kuriame bus pristatoma Struktūrinių fondų investicijų panaudojimo Lietuvoje 2014-2020 metais MTEP ir inovacijų srityje Sumanios specializacijos strategija
Skaityti daugiau / Visos naujienos
Kvietimas teikti paraiškas
2014-10-16
Lietuvos mokslo taryba kviečia teikti paraiškas doktoranto stipendijai 2015 metais gauti. Paraiškos priimamos iki 2014 m. gruodžio 15 d. 16 val.
Skaityti daugiau / Visos naujienos
KONFERENCIJA
2014-10-13
Š.m. spalio 28-29 d. A.Goštauto 11 salėje vyks Fizinių ir technologijos mokslų centro DOKTORANTŲ IR JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ KONFERENCIJA
Skaityti daugiau / Visos naujienos