Fundamentinių tyrimų pripažinimas
Liepos mėnuo Fizinių ir technologijos mokslų centro Molekulinių darinių fizikos skyriaus mokslininkams buvo ypatingas. Aukšto reitingo (>10) žurnaluose pasirodė net 6 publikacijos, vainikuojančios intensyvius pastarųjų metų eksperimentininkų ir teoretikų darbus gamtinių fotosintetinančių sistemų ir organinių saulės elementų temose.
Skaityti daugiau
Atviros prieigos centrai
Įgyvendinant slėnių projektus efektyviam moderniausios tyrimų įrangos naudojimui kuriama mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) infrastruktūra - laboratorijos, veikiančios atviros prieigos principu.
Skaityti daugiau
NFTMC projektas
2015-aisiais duris atvers Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras.
Skaityti daugiau
Erdvėlaivis Žemė 2014
2014-09-12
Rugsėjo 12 d. FTMC Tekstilės institutas dalyvauja mokslo festivalio "Erdvėlaivis Žemė 2014" renginyje, vykstančiame KTU Mechanikos ir dizaino fakultete. FTMC tyrėjai supažindins su drabužiais, apsaugančiais nuo kulkų, ugnies ir karščio, lietaus ir vėjo, sukurtais Tekstilės institute
Skaityti daugiau / Visos naujienos
LMT nauji kvietimai
2014-09-02
Lietuvos mokslo taryba skelbia naujus kvietimus
Skaityti daugiau / Visos naujienos
Pripažinimas
2014-08-11
2014 m. liepos 27-31 d. AMEREM simpoziume, kuris vyko Albuquerque (JAV), už indėlį vystant rezistorinius jutiklius didelės galios mikrobangų impulsams registruoti, FTMC vyriausias mokslo darbuotojas habil. dr. Žilvinas Kancleris buvo nominuotas HPEM nariu.
Skaityti daugiau / Visos naujienos