Fundamentinių tyrimų pripažinimas
Liepos mėnuo Fizinių ir technologijos mokslų centro Molekulinių darinių fizikos skyriaus mokslininkams buvo ypatingas. Aukšto reitingo (>10) žurnaluose pasirodė net 6 publikacijos, vainikuojančios intensyvius pastarųjų metų eksperimentininkų ir teoretikų darbus gamtinių fotosintetinančių sistemų ir organinių saulės elementų temose.
Skaityti daugiau
Atviros prieigos centrai
Įgyvendinant slėnių projektus efektyviam moderniausios tyrimų įrangos naudojimui kuriama mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) infrastruktūra - laboratorijos, veikiančios atviros prieigos principu.
Skaityti daugiau
NFTMC projektas
2015-aisiais duris atvers Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras.
Skaityti daugiau
Pripažinimas
2014-08-11
2014 m. liepos 27-31 d. AMEREM simpoziume, kuris vyko Albuquerque (JAV), už indėlį vystant rezistorinius jutiklius didelės galios mikrobangų impulsams registruoti, FTMC vyriausias mokslo darbuotojas habil. dr. Žilvinas Kancleris buvo nominuotas HPEM nariu.
Skaityti daugiau / Visos naujienos
Lietuvos mokslo premijų konkursas
2014-08-05
Lietuvos mokslo premijų komisija skelbia 2014 metų Lietuvos mokslo premijų konkursą.
Skaityti daugiau / Visos naujienos
Kai sistema atrodo nepakeičiama
2014-07-18
Šve­di­jo­je par­kuo­se ant suo­liu­kų žmo­nės skai­to kny­gas, Lie­tu­vo­je - ge­ria. Pie­vu­tės šiukš­li­nos, po suo­liu­kais - tuš­čios gė­ri­mų skar­di­nės. Ap­tru­pė­ję ša­li­gat­viai ir ant jų sta­to­mi au­to­mo­bi­liai. To­kie da­ly­kai užk­liū­va ne tik su­grį­žu­siam iš už­sie­nio dr. Ra­mū­nui Au­gu­liui.
Skaityti daugiau / Visos naujienos