Kontaktai

Atgal

Darbuotojų kontaktai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Skyrius Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Ūkio skyrius Saulėtekio al. 3, A420 Linas Galkauskas skyriaus vadovas linas.galkauskas@ftmc.lt +370 5 262 7122
Ūkio skyrius Saulėtekio al. 3, C401 Marija Samajauskienė darbų saugos inžinierė marija.samajauskiene@ftmc.lt +370 5 264 8842
Ūkio skyrius Saulėtekio al. 3, C401 Irena Grybienė technikė irena.grybiene@ftmc.lt
Ūkio skyrius Vytautas Gurevičius technikas vytautas.gurevicius@ftmc.lt
Ūkio skyrius Saulėtekio al. 3, C401 Leonas Abromaitis administratorius leonas.abromaitis@ftmc.lt
Ūkio skyrius Lukiškių g. 9 Janina Nestarenkienė valytoja janina.nestarenkiene@ftmc.lt
Ūkio skyrius Akademijos g. 7 Robertas Kliukas administratorius robertas.kliukas@ftmc.lt +370 5 272 9359
Ūkio skyrius Akademijos g. 7 Amūras Kvedaras kiemsargis amuras.kvedaras@ftmc.lt
Ūkio skyrius Akademijos g. 7 Slavik Rynkevič santechnikas slavik.rynkevic@ftmc.lt
Ūkio skyrius Akademijos g. 7 Tomas Timinskas sandėlininkas tomas.timinskas@ftmc.lt
Ūkio skyrius Akademijos g. 7 Olga Gerič valytoja olga.geric@ftmc.lt
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Juozas Dudėnas administratorius juozas.dudenas@ftmc.lt +370 5 266 1659
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Genadijus Prochorovas technikas genadijus.prochorovas@ftmc.lt
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Juozas Dulkė plataus profilio statybininkas juozas.dulke@ftmc.lt
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Leonid Radionov suvirintojas elektra, kiemsargis leonid.radionov@ftmc.lt
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Adomas Baniukevičius vairuotojas adomas.baniukevicius@ftmc.lt
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Galina Jakimavičienė dažytoja galina.jakimaviciene@ftmc.lt
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Gintautas Pečiukonis elektrikas gintautas.peciukonis@ftmc.lt
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Kristina Juškevič valytoja kristina.juskevic@ftmc.lt
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Gražina Kučinaskaja valytoja grazina.kucinaskaja@ftmc.lt
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Felicija Murzina valytoja felicija.murzina@ftmc.lt
Ūkio skyrius Savanorių pr. 231 Marijona Radzevičienė valytoja marijona.radzeviciene@ftmc.lt
Ūkio skyrius Demokratų g. 53, Kaunas Remigijus Bučas administratorius remigijus.bucas@ftmc.lt +370 37 308 662
Ūkio skyrius Demokratų g. 53, Kaunas Stanislovas Adomavičius technikas, civilinės saugos technikas, apsaugos darbuotojas stanislovas.adomavicius@ftmc.lt +370 37 308 662
Ūkio skyrius Demokratų g. 53, Kaunas Vladas Gylys technikas vladas.gylys@ftmc.lt +370 37 308 662
Ūkio skyrius Demokratų g. 53, Kaunas Eimontas Katinas technikas, valytojas eimontas.katinas@ftmc.lt +370 37 308 662
Ūkio skyrius Demokratų g. 53, Kaunas Arūnas Sakalauskas liftininkas, apsaugos darbuotojas arunas.sakalauskas@ftmc.lt +370 37 308 662
Ūkio skyrius Demokratų g. 53, Kaunas Antonas Žuravliovas apsaugos darbuotojas, kiemsargis antonas.zuravliovas@ftmc.lt +370 37 308 662
Ūkio skyrius Demokratų g. 53, Kaunas Žygimantas Banaitis apsaugos darbuotojas, kiemsargis zygimantas.banaitis@ftmc.lt +370 37 308 662
Ūkio skyrius Demokratų g. 53, Kaunas Aldona Marcinkevičienė valytoja aldona.marcinkeviciene@ftmc.lt +370 37 308 662
Ūkio skyrius Demokratų g. 53, Kaunas Gražina Bareišienė valytoja grazina.bareisiene@ftmc.lt +370 37 308 662
Ūkio skyrius Demokratų g. 53, Kaunas Dalė Šimkevičienė valytoja dale.simkeviciene@ftmc.lt +370 37 308 662