Kontaktai

Atgal

Darbuotojų kontaktai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Skyrius Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3, A423 Linas Galkauskas vadovas linas.galkauskas@ftmc.lt +370 5 262 7122
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3, C406 Eglė Baniulienė kokybės vadybininkė egle.baniuliene@ftmc.lt +370 5 250 3506
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3, E006 Lilija Chaleckienė vyriausioji metrologė lilija.chaleckiene@ftmc.lt
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3 dr. Birutė Knašienė metrologė birute.knasiene@ftmc.lt +370 5 261 2758
Nacionalinis metrologijos institutas Savanorių pr. 231, 136 kab. Kęstutis Mikalauskas inžinierius kestutis.mikalauskas@ftmc.lt
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3, 307 kab. Andrius Bartašiūnas metrologas andrius.bartasiunas@ftmc.lt +370 5 261 8065
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3, 307 kab. Andrius Bartašiūnas vyriausiasis metrologas andrius.bartasiunas@ftmc.lt +370 5 261 8065
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3, C131 doc., dr. Andrejus Geižutis vyriausiasis metrologas andrejus.geizutis@ftmc.lt
Nacionalinis metrologijos institutas Savanorių pr. 231, 339 kab. Gintautas Kandrotas metrologas gintautas.kandrotas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Nacionalinis metrologijos institutas Savanorių pr. 231, 228 kab. Lina Gaigalaitė inžinierė lina.gaigalaite@ftmc.lt +370 5 266 1641
Nacionalinis metrologijos institutas Savanorių pr. 231, 234 kab. dr. Arūnas Gudelis vyriausiasis metrologas arunas.gudelis@ftmc.lt +370 5 264 4855
Nacionalinis metrologijos institutas dr. Elena Lagzdina metrologė elena.lagzdina@ftmc.lt
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3, C435 dr. Rimantas Miškinis vyriausiasis metrologas rimantas.miskinis@ftmc.lt +370 5 262 0194
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3, C406 Emilis Urba vyresnysis inžinierius emilis.urba@ftmc.lt +370 5 250 3533
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3, C406 Dmitrij Smirnov metrologas dmitrij.smirnov@ftmc.lt +370 5 250 3533
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3 Simonas Balčiūnas metrologas simonas.balciunas@ftmc.lt +370 5 261 2758
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3 dr. Evaldas Naujalis vyriausiasis metrologas evaldas.naujalis@ftmc.lt +370 5 261 2758
Nacionalinis metrologijos institutas Saulėtekio al. 3 dr. Birutė Knašienė metrologė birute.knasiene@ftmc.lt +370 5 261 2758