Doktorantūra

Atgal

Doktorantūros temų konkursas 2023 m.

Skelbiame PAPILDOMĄ 2023 metų Fizikos N 002, Chemijos N 003 ir Medžiagų inžinerijos T 008 krypčių doktorantūros temų konkursą. 

Būsimi doktorantų vadovai privalo pateikti temas konkursui. Pridedame konkurso tvarkos aprašą ir temų paraiškos formą. Siekiant pritraukti doktorantus iš užsienio, prašome užpildyti doktorantūros temų paraiškas lietuvių ir anglų kalbomis.

Prašome iki 2023 m. kovo mėn. 24 d. 16 val. užpildytą ir PASIRAŠYTĄ (temos vadovo ir skyriaus vadovo) paraiškos formą (DOCX ir PDF formatu) atsiųsti FTMC Mokslinės informacijos ir doktorantūros skyriui el. paštu doktorantura@ftmc.lt.

Jei neturite galimybės atsiųsti skenuoto varianto, galite atnešti paraišką į D409 kab. (Saulėtekio al. 3, Vilnius). Jeigu neturite galimybės pateikti pasirašytos paraiškos, tuomet apie pritarimą siūlomai doktorantūros temai el. paštu turi informuoti skyriaus vadovas. 

Nepatvirtintos temos negalės būti vykdomos!

Atkreipiame skyrių vadovų dėmesį, kad patvirtindami siūlomas doktorantūros temas jūs prisiimate atsakomybę už temos aktualumą ir įgyvendinamumą.