Struktūra

Atgal

Fotoninių technologijų industrinės laboratorijos darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3,C422 dr. Sergejus Orlovas vyriaus.m.d. sergejus.orlovas@ftmc.lt
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3, C439 dr. Vytautas Jukna vyr.m.d. vytautas.jukna@ftmc.lt
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Justas Baltrukonis inžinierius justas.baltrukonis@ftmc.lt 2665792
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3, Titas Gertus inžinierius titas.gertus@ftmc.lt 2665792
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3, Mindaugas Mikutis inžinierius 2665792
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3, Orestas Ulčinas inžinierius
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3,C439 Antanas Urbas inžinierius antanas.urbas@ftmc.lt 2665792
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saultekio al. 3 Vitalis Vosylius inžinierius vitalis.vosylius@ftmc.lt
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Justas Berškys technikas justas.berskys@ftmc.lt
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Pavel Gotovski technikas pavel.gotovski@ftmc.lt
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Klemensas Laurinavičius technikas klemensas.laurinavicius@ftmc.lt
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Ernestas Nacius technikas ernestas.nacius@ftmc.lt