Struktūra

Atgal

Fotoninių technologijų industrinės laboratorijos darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3, C422 dr. Sergejus Orlovas vyriausiasis mokeslo darbuotojas sergejus.orlovas@ftmc.lt
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Vytautas Jukna vyresnysis mokslo darbuotojas vytautas.jukna@gmail.com
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Titas Gertus mokslo darbuotojas titas.gertus@ftmc.lt 
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Mindaugas Mikutis inžinierius
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3, C439 Antanas Urbas inžinierius antanas.urbas@ftmc.lt 
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Orestas Ulčinas inžinierius
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Justas Baltrukonis inžinierius
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Pavel Gotovski technikas pavel.gotovski@ftmc.lt 
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Justas Berškys technikas
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Klemensas Laurinavičius technikas klemensas.laurinavicius@ftmc.lt 
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Ernestas Nacius technikas ernestas.nacius@ftmc.lt
Fotoninių technologijų industrinė laboratorija Saulėtekio al. 3 Paulius Šlevas inžinierius paulius.slevas@ftmc.lt