Struktūra

Lazerinių technologijų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 414 kab. dr. Paulius Gečys vyriausiasis mokslo darbuotojas paulius.gecys@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 407 kab. dr. Mindaugas Gedvilas vyriausiasis mokslo darbuotojas mindaugas.gedvilas@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 408 kab. dr. Simonas Indrišiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas simonas.indrisiunas@ftmc.lt  +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 401 kab. dr. Romualdas Trusovas vyresnysis mokslo darbuotojas romualdas.trusovas@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 408 kab. Edgaras Markauskas mokslo darbuotojas edgaras.markauskas@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 101 kab. dr. Valdemar Stankevič mokslo darbuotojas valdemar.stankevic@ftmc.lt 
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Drezdenas, Vokietija) dr. Bogdan Voisiat mokslo darbuotojas bogdan.voisiat@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Juozas Dudutis jaunesnysis mokslo darbuotojas juozas.dudutis@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Mantas Gaidys jaunesnysis mokslo darbuotojas mantas.gaidys@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Greta Merkininkaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja greta.merkininkaite@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Andrius Žemaitis inžinierius andrius.zemaitis@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 301 kab. Marta Radiuš-Gečienė administratorė marta.geciene@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Kristina Ananičienė inžinierė kristina.ananiciene@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Ugnė Gudauskytė inžinierė ugne.gudauskyte@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Jonas Karosas inžinierius jonas.karosas@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 213 kab. Miglė Mackevičiūtė inžinierė migle.mackeviciute@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Saulė Steponavičiūtė inžinierė saule.steponaviciute@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Laimis Zubauskas inžinierius laimis.zubauskas@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 413 kab. Arnas Vyšniauskas technikas arnas.vysniauskas@ftmc.lt +370 602 94 855
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Aivaras Sartanavičius inžinierius aivaras.sartanavicius@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Marius Bauža vyresnysis mokslo darbuotojas marius.bauza@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (An Arboras, Mičiganas, JAV) dr. Almantas Galvanauskas vyresnysis mokslo darbuotojas almantas.galvanauskas@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Julija Krupič vyresnioji mokslo darbuotoja julija.krupic@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 305 kab., 307 kab. dr. Kęstutis Regelskis vyresnysis mokslo darbuotojas kestutis.regelskis@ftmc.lt +370 5 264 4868
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Nerijus Rusteika vyresnysis mokslo darbuotojas nerijus.rusteika@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 303 kab. dr. Vitas Švedas mokslo darbuotojas vitas.svedas@ftmc.lt 
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 307 kab. dr. Julijanas Želudevičius mokslo darbuotojas julijanas.zeludevicius@ftmc.lt +370 5 264 4868
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Jaroslav Kodz jaunesnysis mokslo darbuotojas jaroslav.kodz@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Laurynas Veselis jaunesnysis mokslo darbuotojas laurynas.veselis@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 307 kab. Nikolajus Gavrilinas inžinierius nikolajus.gavrilinas@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Gustas Liaugminas inžinierius gustas.liaugminas@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Šarūnas Venclovas inžinierius sarunas.venclovas@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Giedrius Dubosas technikas giedrius.dubosas@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Marek Ščerbuk technikas marek.scerbuk@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Martynas Milaševičius jaunesnysis mokslo darbuotojas martynas.milasevicius@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Viena, Austrija) dr. Andrius Baltuška vyriausiasis mokslo darbuotojas andrius.baltuska@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, 312 kab. dr. Andrejus Michailovas vyresnysis mokslo darbuotojas andrejus.michailovas@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Viena, Austrija) dr. Audrius Pugžlys vyresnysis mokslo darbuotojas audrius.pugzlys@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 312 kab. dr. Aleksej Rodin vyresnysis mokslo darbuotojas aleksej.rodin@ftmc.lt +370 601 40 057
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 314 kab. Paulius Mackonis mokslo darbuotojas paulius.mackonis@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Augustinas Petrulėnas inžinierius augustinas.petrulenas@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Augustė Černeckytė technikė auguste.cerneckyte@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija dr. Egidijus Vanagas vyresnysis mokslo darbuotojas egidijus.vanagas@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Simonas Strumskis inžinierius simonas.strumskis@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. dr. Alexandr Belosludtsev vyresnysis mokslo darbuotojas alexandr.belosludtsev@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 208 kab. dr. Rytis Buzelis vyresnysis mokslo darbuotojas rytis.buzelis@ftmc.lt +370 687 22316
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. Tomas Tolenis vyresnysis mokslo darbuotojas tomas.tolenis@ftmc.lt +370 5 261 0651
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 410 kab. Giedrius Abromavičius mokslo darbuotojas giedrius.abromavicius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 203 kab. dr. Lina Grinevičiūtė mokslo darbuotoja lina.grineviciute@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. Simonas Kičas mokslo darbuotojas simonas.kicas@ftmc.lt