Struktūra

Lazerinių technologijų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 203 kab. Lukas Ramalis jaunesnysis mokslo darbuotojas lukas.ramalis@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 203 kab. Audrius Valavičius jaunesnysis mokslo darbuotojas audrius.valavicius@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, 411 kab. Tautvydas Kemzūra inžinierius tautvydas.kemzura@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Paulius Kizevičius inžinierius paulius.kizevicius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Emanuelis Lazauskas inžinierius emanuelis.lazauskas@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 410 kab. Simas Melnikas inžinierius simas.melnikas@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Lina Volosevičienė inžinierė lina.voloseviciene@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Sergejus Volosevičius inžinierius sergejus.volosevicius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Ignas Bitinaitis technikas ignas.bitinaitis@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Gustė Dolmantaitė technikė guste.dolmantaite@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Julianija Nikitina technikė julianija.nikitina@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Mantas Slipkauskas technikas mantas.slipkauskas@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Dovydas Sribikė technikas dovydas.sribike@ftmc.lt
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 204 kab., 207 kab. dr. Raimondas Petruškevičius vyresnysis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas raimondas.petruskevicius@ftmc.lt +370 5 264 4865
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C402 doc., dr. Zigmas Balevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas zigmas.balevicius@ftmc.lt +370 5 261 3989
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 407 kab. Evaldas Stankevičius vyresnysis mokslo darbuotojas evaldas.stankevicius@ftmc.lt
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Savanorių pr. 231 Vytautas Žičkus mokslo darbuotojas vytautas.zickus@ftmc.lt
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Armandas Balčytis jaunesnysis mokslo darbuotojas armandas.balcytis@ftmc.lt
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C402 Ernesta Bužavaitė-Vertelienė jaunesnioji mokslo darbuotoja ernesta.verteliene@ftmc.lt
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Justina Anulytė inžinierė justina.anulyte@ftmc.lt
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 204 kab. Darius Kezys inžinierius darius.kezys@ftmc.lt +370 5 264 4865
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Savanorių pr. 231 Vita Petrikaitė inžinierė vita.petrikaite@ftmc.lt
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 405 kab. Kernius Vilkevičius inžinierius kernius.vilkevicius@ftmc.lt
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Savanorių pr. 231 Rodrigas Liudvinavičius technikas rodrigas.liudvinavicius@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 302 kab. dr. Gediminas Račiukaitis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas gediminas.raciukaitis@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Mahdi Abedivaraki vyresnysis mokslo darbuotojas mahdi.abedivaraki@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Valdas Girdauskas vyresnysis mokslo darbuotojas valdas.girdauskas@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Genrik Mordas vyresnysis mokslo darbuotojas genrik.mordas@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 401 kab. Karolis Ratautas vyresnysis mokslo darbuotojas karolis.ratautas@ftmc.lt 
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 314 kab. Vidmantas Tomkus mokslo darbuotojas vidmantas.tomkus@ftmc.lt +370 5 264 4868
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 Romuald Petkevič jaunesnysis mokslo darbuotojas romuald.petkevic@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 Ada Steponavičiūtė jaunesnioji mokslo darbuotoja ada.steponaviciute@ftmc.lt 
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231, 412 kab. Vytautas Vosylius jaunesnysis mokslo darbuotojas vytautas.vosylius@ftmc.lt +370 686 20672
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 Shathya Duobiene inžinierė shathya.kodeeswaran@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 Vilius Stanelis inžinierius vilius.stanelis@ftmc.lt 
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 Karolis Stravinskas inžinierius karolis.stravinskas@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 Ruslan Travkin inžinierius ruslan.travkin@ftmc.lt 
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 Evaldas Kvietkauskas technikas evaldas.kvietkauskas@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Viktoras Markovas technikas viktoras.markovas@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 Šarūnas Mickus technikas sarunas.mickus@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Ričardas Petkus technikas ricardas.petkus@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 413 kab. Modestas Sadauskas technikas modestas.sadauskas@ftmc.lt +370 628 04385
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 Viktorija Vrubliauskaitė technikė viktorija.vrubliauskaite@ftmc.lt
3D technologijų ir robotikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C325 Justina Žemgulytė technikė justina.zemgulyte@ftmc.lt
Mikrooptinių komponentų laboratorija Savanorių pr. 231, 329 kab. dr. Ramutis Drazdys vyresnysis mokslo darbuotojas ramutis.drazdys@ftmc.lt +370 685 24180
Mikrooptinių komponentų laboratorija Savanorių pr. 231, 346 kab. Mantas Drazdys inžinierius mantas.drazdys@ftmc.lt
Mikrooptinių komponentų laboratorija Savanorių pr. 231 Darija Astrauskytė technikė darija.astrauskyte@ftmc.lt