Struktūra

Atgal

Medžiagotyros ir elektros inžinerijos skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, D311 prof., habil.dr. Saulius Balevičius vyriaus.m.d. saulius.balevicius@ftmc.lt 2617546
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, C334 prof., dr.habil.proc. Nerija Žurauskienė vyriaus.m.d. nerija.zurauskiene@ftmc.lt 2619532
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, C303, D313 dr. Valentina Plaušinaitienė vyr.m.d. valentina.plausinaitiene@ftmc.lt 2619532
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 dr. Karolis Požela vyr.m.d. karolis.pozela@ftmc.lt 2613989
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3,D313 dr. Voitech Stankevič vyr.m.d. voitech.stankevic@ftmc.lt 2617546
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, dr. Zita Šaltytė vyr.m.d.
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, D312 dr. Česlovas Šimkevičius vyr.m.d. ceslovas.simkevicius@ftmc.lt 2617546
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, D314 dr. Remigijus Vasiliauskas vyr.m.d. remigijus.vasiliauskas@ftmc.lt 2617546
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, D312 dr. Skirmantas Keršulis m.d. skirmantas.kersulis@ftmc.lt 2617546
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, C319 dr. Oleg Kiprijanovič m.d. oleg.kiprijanovic@ftmc.lt 2627916
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Rasuolė Lukošė m.d. rasuole.lukose@ftmc.lt
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, C313 Dainius Pavilonis m.d. dainius.pavilonis@ftmc.lt 2617546
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, D314 Jonas Klimantavičius j.m.d. jonas.klimantavicius@ftmc.lt 2617546
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, D303 Vakaris Rudokas j.m.d. vakaris.rudokas@ftmc.lt
Didelės galios impulsų laboratorija Saulėtekio al. 3, C303 Milita Vagner j.m.d.
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D304, D308, D310 prof., habil. dr. Arūnas Ramanavičius vyriaus.m.d. arunas.ramanavicius@ftmc.lt 2619532
Nanotechnologijų laboratorija dr. Almira Ramanavičienė vyriaus.m.d.
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C419 habil.dr. Evaldas Tornau vyriaus.m.d. evaldas.tornau@ftmc.lt 2616915
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, dr. Gintautas Bagdžiūnas vyr.m.d. gintautas.bagdziunas@ftmc.lt
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C333 dr. Zigmas Balevičius vyr.m.d. zigmas.balevicius@ftmc.lt 2617546
Nanotechnologijų laboratorija dr. Lina Mikoliūnaitė vyr.m.d.
Nanotechnologijų laboratorija dr. Asta Kaušaitė-Minkštimienė vyr.m.d. asta.kausaite@ftmc.lt
Nanotechnologijų laboratorija dr. Aušra Valiūnienė vyr.m.d.
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3,C331,C322 doc., dr. Bonifacas Vengalis vyr.m.d. bonifacas.vengalis@ftmc.lt
Nanotechnologijų laboratorija dr. Natalija German m.d.
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 dr. Andrius Ibenskas m.d. andrius.ibenskas@ftmc.lt 2616915
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C318 dr. Andrius Maneikis m.d. andrius.maneikis@ftmc.lt 2626718
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C333 dr. Ieva Plikusienė m.d. ieva.baleviciute@ftmc.lt 2617546
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C318,E009 dr. Kristina Šliužienė m.d. kristina.sliuziene@ftmc.lt 2626718
Nanotechnologijų laboratorija dr. Urtė Samukaitė-Bubnienė m.d.
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C332 Eivydas Andriukonis j.m.d. 2619532
Nanotechnologijų laboratorija Inga Gabriūnaitė j.m.d.
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C333 Andrius Paulauskas j.m.d. andrius.paulauskas@ftmc.lt 2617546
Nanotechnologijų laboratorija Linas Sinkevičius j.m.d.
Nanotechnologijų laboratorija Mindaugas Gicevičius inžinierius
Nanotechnologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C321, C308 Angelė Danutė Steikūnienė inžinierė angele.steikuniene@ftmc.lt 2616915
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C402 prof., dr. Algirdas Baškys vyr.m.d. algirdas.baskys@ftmc.lt 2613989
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C412, C413 dr. Vytautas Bleizgys m.d. vytautas.bleizgys@ftmc.lt 2613989
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C412, C413 dr. Nerijus Paulauskas m.d. nerijus.paulauskas@ftmc.lt 2613989
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C406 Aldas Dervinis j.m.d. aldas.dervinis@ftmc.lt 2613989
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C402 Lina Belkevičienė inžinierė lina.belkeviciene@ftmc.lt 2613989
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C406 Justas Dilys inžinierius justas.dilys@ftmc.lt 2613989
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C412, C413 Audrius Lučinskis inžinierius audrius.lucinskis@ftmc.lt 2613989
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C412, C413 Martynas Šapurov j.m.d. martynas.sapurov@ftmc.lt 2613989
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C412, C413 Raimondas Zubavičius inžinierius raimondas.zubavicius@ftmc.lt 2613989
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C406 Dalius Augustinas technikas dalius.augustinas@ftmc.lt 2613989
Elektroninių sistemų laboratorija Saulėtekio al. 3, C408 Nikolaj Javorec technikas 2626736
Bioelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C332 dr. Arūnas Stirkė vyr.m.d. arunas.stirke@ftmc.lt 2619532
Bioelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 dr. Raimonda Celiešiūtė m.d. raimonda.celiesiute@ftmc.lt
Bioelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 Justina Kavaliauskaitė j.m.d. justina.kavaliauskaite@ftmc.lt