Struktūra

Metrologijos skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Elektros dydžių etalonų laboratorija Lukiškių 9, 307 dr. Rimantas Vaitkus koordinatorius rimantas.vaitkus@ftmc.lt 2502808
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių 9, 413 dr. Rimantas Miškinis m.d. rimantas.miskinis@ftmc.lt 2620194
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių 9, 414 Dmitrij Smirnov j.m.d. dmitrij.smirnov@ftmc.lt 2503533
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių 9, 414 Emilis Urba j.m.d. emilis.urba@ftmc.lt 2503533
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių 9, 413 Eglė Baniulienė inžinierė egle.baniuliene@ftmc.lt 2503506
Temperatūros vieneto etalono laboratorija Lukiškių 9, 309 dr. Lilijana Gaidamovičiūtė m.d. lilijana.gaidamoviciute@ftmc.lt 2619402
Temperatūros vieneto etalono laboratorija Lukiškių 9, 411 Antanas Pauža koordinatorius Nacionalinio metrologijos instituto veiklai antanas.pauza@ftmc.lt 2502827
Temperatūros vieneto etalono laboratorija Lukiškių 9, 316 Kazys Mikalauskas j.m.d. kazys.mikalauskas@ftmc.lt 2502807
Temperatūros vieneto etalono laboratorija Lukiškių 9, 316 Kęstutis Mikalauskas inžinierius kestutis.mikalauskas@ftmc.lt 2502807
Elektros dydžių etalonų laboratorija Lukiškių 9, 310 Andrius Bartašiūnas inžinierius andrius.bartasiunas@ftmc.lt 2618065
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių 9, 407 dr. Evaldas Naujalis vyr.m.d. evaldas.naujalis@ftmc.lt 2612758
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių 9, 407 dr. Birutė Knašienė m.d. birute.knasiene@ftmc.lt 2612758
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių 9, 409 Irena Lazdauskaitė koordinatorė irena.lazdauskaite@ftmc.lt 2499182
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių 9, 405 Konstanty Kniševski inžinierius konstanty.kniszewski@ftmc.lt 2503599
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 104 dr. Arūnas Gudelis vyr.m.d. arunas.gudelis@ftmc.lt 2644855
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231 Vladimir Abdulajev inžinierius vladimir.abdulajev@ftmc.lt
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, Paulius Butkus inžinierius paulius.butkus@ftmc.lt 2661643
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, Lina Gaigalaitė inžinierė lina.gaigalaite@ftmc.lt 2661641
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, Inga Gorina inžinierė inga.gorina@ftmc.lt
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 105 Gintautas Kandrotas inžinierius gintautas.kandrotas@ftmc.lt 2661643
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231 Mindaugas Pranaitis inžinierius mindaugas.pranaitis@ftmc.lt
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 136 Vida Kandrotienė vyr. laborantė vida.kandrotiene@ftmc.lt 2661643
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, Alina Ševelinska sargė