Struktūra

Metrologijos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių g. 9, 407 kab. dr. Evaldas Naujalis vyresnysis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas evaldas.naujalis@ftmc.lt +370 5 261 2758
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių g. 9, 407 kab. dr. Birutė Knašienė mokslo darbuotoja birute.knasiene@ftmc.lt +370 5 261 2758
Cheminės metrologijos laboratot Lukiškių g. 9, 407 kab. Adrián Vicent Claramunt jaunesnysis mokslo darbuotojas adrian.vicent@​ftmc.lt +370 5 261 2758
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių g. 9, 409 kab. Irena Lazdauskaitė koordinatorė irena.lazdauskaite@ftmc.lt +370 5 249 9182
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių g. 9, 403 kab. Konstanty Kniševski inžinierius konstanty.kniszewski@ftmc.lt +370 5 250 3599
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių g. 9, 407 kab. Audrius Sadaunykas inžinierius audrius.sadaunykas@ftmc.lt +370 5 261 2758
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių g. 9, 410 kab. Audrius Zolumskis inžinierius audrius.zolumskis@ftmc.lt +370 5 261 2758
Cheminės metrologijos laboratorija Lukiškių g. 9, 403 kab. Vytautas Juška technikas vytautas.juska@ftmc.lt +370 5 250 3599
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 413 kab. dr. Rimantas Miškinis mokslo darbuotojas rimantas.miskinis@ftmc.lt +370 5 262 0194
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 414 kab. Dmitrij Smirnov jaunesnysis mokslo darbuotojas dmitrij.smirnov@ftmc.lt +370 5 250 3533
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 414 kab. Emilis Urba jaunesnysis mokslo darbuotojas emilis.urba@ftmc.lt +370 5 250 3533
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 414 kab. Eglė Baniulienė inžinierė egle.baniuliene@ftmc.lt +370 5 250 3506
Temperatūros vieneto etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 311 kab. dr. Lilijana Gaidamovičiūtė mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja lilijana.gaidamoviciute@ftmc.lt +370 5 250 2826
Temperatūros vieneto etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 316 kab. Kazys Mikalauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas kazys.mikalauskas@ftmc.lt +370 5 250 2807
Temperatūros vieneto etalono laboratorija Lukiškių g. 9 Lilija Chaleckienė inžinierė lilija.chaleckiene@ftmc.lt
Temperatūros vieneto etalono laboratorija Lukiškių g. 9 Evelina Lesutytė inžinierė evelina.lesutyte@ftmc.lt
Temperatūros vieneto etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 316 kab. Kęstutis Mikalauskas inžinierius kestutis.mikalauskas@ftmc.lt +370 5 250 2807
Elektros dydžių etalonų laboratorija Lukiškių g. 9, 310 kab. Andrius Bartašiūnas inžinierius andrius.bartasiunas@ftmc.lt +370 5 261 8065
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 234 kab. dr. Arūnas Gudelis vyresnysis mokslo darbuotojas arunas.gudelis@ftmc.lt +370 5 264 4855
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 228 kab. Lina Gaigalaitė inžinierė lina.gaigalaite@ftmc.lt +370 5 266 1643
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 339 kab. Gintautas Kandrotas inžinierius gintautas.kandrotas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 223 kab. Mindaugas Pranaitis inžinierius mindaugas.pranaitis@ftmc.lt +370 5 264 4855
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 345 kab. Vida Kandrotienė vyr. laborantė vida.kandrotiene@ftmc.lt +370 5 266 1643
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231 Alina Ševelinska sargė