Naujienos ir renginiai

Naujienos

2022. 07. 07 -

Valstybės apdovanojimu pagerbtas FTMC profesorius Albertas Malinauskas

Liepos 6-ąją, Lietuvos Valstybės - Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės dieną Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi apdovanojo Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) Organinės chemijos skyriaus vadovą, profesorių, habilituotą daktarą, tyrimų ir išradimų, pritaikytų medicinoje, maisto pramonėje, aplinkosaugoje autorių, Lietuvos mokslų akademijos tikrąjį narį Albertą Malinauską.
 
Nuoširdžiai sveikiname!
 
Iškilmingoje ceremonijoje, vykusioje vakar Prezidentūros Baltojoje salėje, už nuopelnus Lietuvai, šalies vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais LR prezidentas G. Nausėda pagerbė šešiasdešimt mūsų šaliai nusipelniusių asmenų - mokslo, švietimo ir kultūros, verslo bei nevyriausybinių organizacijų atstovų, visuomeninių ir pilietiškumo iniciatyvų puoselėtojų, sportininkų, valstybės pareigūnų.
 
„Šiandien mes atsidėkojame tiems, kurie savo nenuilstamu darbu svarbiose visuomenės gyvenimo srityse nusipelnė mūsų dėmesio ir didžiausios pagarbos. Kiekvieno iš Jūsų pavyzdys ir gyvenimo istorija mums yra ir neįkainojama pamoka, ir įkvėpimo šaltinis. Geriau nei bet kas kitas žinote, kiek daug gėrio ir šviesos gali atnešti tiek nauja gera idėja, tiek ir pasiaukojamas kasdienis darbas. Kaip svarbu burti bendraminčius, pelnyti jų pasitikėjimą ir bendromis jėgomis siekti išsikeltų tikslų. Iš Jūsų pastangų, kaip iš gražiausios mozaikos detalių, galiausiai susideda tai, ką gražiausio ir tauriausio turime savo šalyje. Savo žiniomis, patirtimi, moraline laikysena Jūs puošiate ir praturtinate bendrus mūsų namus“, – ceremonijos metu kalbėjo Prezidentas.
 
 
Nuotrauka: lrp.lt/Robertas Dačkus