• Nekoreguojami

Nekoreguojami

2023. 05. 08 -

Atviras PULSATE kvietimas potencialiems lazerinių technologijų naudotojams

PULSATE tinklas, skatinantis lazerinių pažangių ir pridėtinės gamybos (LBAAM) technologijų, prisidedančių prie Europos pramonės skaitmenizavimo, pritaikymą, paskelbė atvirą kvietimą „Adopters Open Call“.
 
Kvietimas apima:
  • Finansinę paramą iki 25 tūkst. eur;
  • PULSATE konsorciumo partnerių mentorystę, atliekant LBAAM galimybių vertinimą, leidžiančią patvirtinti technines ir (arba) verslo galimybes diegti LBBAM technologiją savo aplinkoje.
Kas gali dalyvauti?
  • Technologijų vartotojai (gamybinės įmonės), turinčios potencialą diegti LBBAM technologijas savo gamybos procesuose, gaminiuose ir verslo modeliuose;
  • Mažos, vidutinės (MVĮ) ar šiek tiek didesnės įmonės;
  • Įmonės, registruotos Europos Sąjungos ar asocijuotose šalyse.
Paraiškos priimamos iki 2023 m. birželio 30 d 17:00 CET (Briuselio laiku) adresu: https://bit.ly/3KWWXXx
 
Norite sužinoti daugiau?
 
Registruokitės į informacinį seminarą: https://bit.ly/43Y7RTN
 
Informacinis renginys vyks 2023 m. gegužės 10 d. 12:30 (Lietuvos laiku).
 
 
Kodėl diegti LBBAM technologijas yra svarbu?
 
Lazerinių pažangių ir pridėtinės gamybos (LBAAM) technologijos yra lūžio taškas daugeliui pramonės šakų, siekiančioms sukurti laksčius gamybos sprendimus ir skaitmenizuotą gamybos aplinką.
 
Daugelis šių aplinkų, pvz., robotika, dirbtinis intelektas (AI) ir daiktų internetas, kuriuose naudojama LBAAM technologija, atskleidžia itin naudingus rezultatus tokiems sektoriams kaip aviacija, automobiliai, medicinos prietaisai, pramoninės mašinos, pritaikyta elektronika ir tekstilės drabužiai.
 
Pagrindiniai veiksniai, skatinantys ES gamybos konkurencingumą, yra gamybos sąnaudų ir pateikimo į rinką laiko mažinimas, kokybės ir lankstumo gerinimas, galimybė įgyti įgūdžių ir žinių, rizikos mažinimas ir galimybė patekti į rinką.
 
Čia PULSATE atlieka pagrindinį vaidmenį, nes jis vienija stiprų konsorciumą, kurį sudaro šeši kompetencijos centrai (AIMEN, FTMC, MTC, SINTEF, Fraunhofer ir CEA), turintys stiprią LBAAM ir skaitmeninimo patirtį, Europos fotonikos pramonės konsorciumas (EPIC), ir CLESGO, Fundingbox.
 
Visą išsamią informaciją apie atvirą kvietimą „Adopters Open Call”, paraiškos reikalavimus ir rekomendacijas bei visus reikalingus dokumentus ir paraiškos formą rasite čia: https://pulsate-adopters.fundingbox.com/
 
FTMC informacija