• Nekoreguojami

Nekoreguojami

2023. 11. 15 -

FTMC stendas – tarptautinėje kosmoso technologijų parodoje

Karolis Stašys. FTMC nuotrauka
Lapkričio 14–16 d. Bremene (Vokietija) vyksta didžiausia Europoje kosmoso technologijų paroda „Space Tech Expo Europe“. Joje suvažiavę Europos bei pasaulio kosmoso pramonės atstovai pristato savo produkciją bei patys save.

Parodoje, kartu su dešimčia kitų Lietuvos įstaigų, dalyvauja ir FTMC.

„Tai yra svarbu Lietuvai ir mūsų Centrui – nes, siekdami būti aukštųjų technologijų šalimi, kartu bandome pasiekti kosmoso pramonę. Mums svarbu parodyti, kad Lietuva neatsilieka nuo kitų valstybių ir kad šioje srityje yra potencialiai stipri žaidėja.

Tai – tik pati pradžia, ir čia mes žengiame pirmuosius žingsnius. Tačiau tai yra ilgas ir įdomus kelias žinomumo link bei puiki galimybė sustiprinti mūsų šalies pozicijas rinkoje.

Daugelis mūsų siūlomų technologijų ir atliekamų tyrimų gali prisidėti prie kosmoso pramonės Lietuvoje ir pasaulyje plėtojimo“, – sako renginyje dalyvaujantis FTMC inovacijų vadybininkas Karolis Stašys.
 
FTMC informacija
1 Pasirašymas-6a62d0e3337bbc42c1c9c84c94c290be.jpg
2023. 06. 13 - Lietuvos kariuomenė pasirašė bendradarbiavimo sutartis su FTMC ir BPTI Tikimasi, kad šalys darbuosis kartu diegiant inovacijas gynybos srityje.