Kontaktai

Atgal

Darbuotojų kontaktai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Skyrius Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Elektroninių vyksmų laboratorija Saulėtekio al. 3, C437 dr. Elena Adomaitienė mokslo darbuotoja elena.tamaseviciute@ftmc.lt
Elektroninių vyksmų laboratorija Saulėtekio al. 3, C329 dr. Maksimas Anbinderis mokslo darbuotojas maksimas.anbinderis@ftmc.lt +370 611 83069
Elektroninių vyksmų laboratorija Saulėtekio al. 3, C329 dr. Andžej Lučun jaunesnysis mokslo darbuotojas andzej.lucun@ftmc.lt +370 5 212 4539
Elektroninių vyksmų laboratorija Saulėtekio al. 3 Oleksandr Masalskyi jaunesnysis mokslo darbuotojas oleksandr.masalskyi@ftmc.lt
Elektroninių vyksmų laboratorija Saulėtekio al. 3 Muhammad Mujahid jaunesnysis mokslo darbuotojas muhammad.mujahid@ftmc.lt
Elektroninių vyksmų laboratorija Saulėtekio al. 3, C328 dr. Česlav Paškevič jaunesnysis mokslo darbuotojas ceslav.paskevic@ftmc.lt 
Elektroninių vyksmų laboratorija Saulėtekio al. 3 Kazimieras Petrauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas kazimieras.petrauskas@ftmc.lt
Elektroninių vyksmų laboratorija Saulėtekio al. 3 Ihor Zharchenko jaunesnysis mokslo darbuotojas ihor.zharchenko@ftmc.lt
Elektroninių vyksmų laboratorija Saulėtekio al. 3, C330 Ovidijus Alfonsas Žalys vyriausiasis inžinierius ovidijus.zalys@ftmc.lt +370 671 65967
Elektroninių vyksmų laboratorija Saulėtekio al. 3, C330 Nijolė Draugelienė administratorė nijole.draugeliene@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, D210 dr. Arūnas Šetkus vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas arunas.setkus@ftmc.lt +370 5 262 7934
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C231 dr. Virginijus Bukauskas mokslo darbuotojas virginijus.bukauskas@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C214 dr. Vytautas Jakštas mokslo darbuotojas vytautas.jakstas@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C223 dr. Mindaugas Kamarauskas mokslo darbuotojas mindaugas.kamarauskas@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C224 dr. Audružis Mironas mokslo darbuotojas audruzis.mironas@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C228 dr. Viktorija Nargelienė mokslo darbuotoja viktorija.nargeliene@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C224 dr. Viktorija Strazdienė mokslo darbuotoja viktorija.strazdiene@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C230 dr. Marius Treideris mokslo darbuotojas marius.treideris@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C229 dr. Viktoras Vaičikauskas mokslo darbuotojas viktoras.vaicikauskas@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C223 dr. Vladimir Astachov jaunesnysis mokslo darbuotojas vladimir.astachov@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C216 Tomas Daugalas jaunesnysis mokslo darbuotojas tomas.daugalas@ftmc.lt 
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C217 Algimantas Lukša jaunesnysis mokslo darbuotojas algimantas.luksa@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C218 Titas Erikas Autukevičius inžinierius titas.autukevicius@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C222 doc., dr. Saulius Balakauskas vyriausiasis inžinierius saulius.balakauskas@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3 Karina Pokaliuk technikė karina.pokaliuk@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C222 Nijolė Uzėlienė technikė nijole.uzeliene@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C222 Juozas Uzėla technikas juozas.uzela@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C326 habil. dr. Žilvinas Andrius Kancleris vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas zilvinas.kancleris@ftmc.lt +370 5 261 9808
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3 dr. Saulius Rudys vyriausiasis mokslo darbuotojas saulius.rudys@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C323 dr. Paulius Ragulis vyresnysis mokslo darbuotojas paulius.ragulis@ftmc.lt +370 5 261 9466
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C324 dr. Rimantas Simniškis vyresnysis mokslo darbuotojas rimantas.simniskis@ftmc.lt +370 5 261 9466
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C323 dr. Gediminas Šlekas mokslo darbuotojas gediminas.slekas@ftmc.lt +370 5 261 9466
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3, C325 Andrius Kamarauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas andrius.kamarauskas@ftmc.lt +370 5 261 9466
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3 Justina Žemgulytė jaunesnioji mokslo darbuotoja justina.zemgulyte@ftmc.lt +370 5 261 9467
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3 Augustas Koklevičius technikas augustas.koklevicius@ftmc.lt
Fizikinių technologijų skyrius Saulėtekio al. 3 Karolis Stankevičius inžinierius karolis.stankevicius@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C429 dr. Paulius Sakalas vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas paulius.sakalas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C427, E013 dr. Emilis Šermukšnis vyresnysis mokslo darbuotojas emilis.sermuksnis@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C416 dr. Linas Ardaravičius mokslo darbuotojas linas.ardaravicius@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C429 dr. Artūr Šimukovič mokslo darbuotojas arturas.simukovic@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C405 Margarita Kregždienė inžinierė margarita.kregzdiene@ftmc.lt +370 5 262 7123
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C431 prof., habil. dr. Kęstutis Pyragas vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas kestutis.pyragas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C433 dr. Tatjana Pyragienė vyresnioji mokslo darbuotoja tatjana.pyragiene@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C432 dr. Irmantas Ratas vyresnysis mokslo darbuotojas irmantas.ratas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C434 dr. Viktoras Pyragas mokslo darbuotojas viktoras.pyragas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C415 prof., dr. Vladas Vansevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas vladas.vansevicius@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3 dr. Mindaugas Karčiauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas mindaugas.karciauskas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C404 dr. Kastytis Zubovas vyriausiasis mokslo darbuotojas kastytis.zubovas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C415 dr.  Rima Stonkutė vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja rima.stonkute@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C430 Marius Čeponis jaunesnysis mokslo darbuotojas marius.ceponis@ftmc.lt