Kontaktai

Atgal

Darbuotojų kontaktai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Skyrius Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C414 Rokas Silkinis inžinierius rokas.silkinis@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C414 Vytautas Žalandauskas inžinierius vytautas.zalandauskas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C422 dr. Sergejus Orlovas vyriausiasis mokslo darbuotojas sergejus.orlovas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C403 dr. Vytautas Jukna vyresnysis mokslo darbuotojas vytautas.jukna@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C403 dr. Titas Gertus mokslo darbuotojas titas.gertus@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, D009, D010 Paulius Šlevas jaunesnysis mokslo darbuotojas paulius.slevas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C403 Pavel Gotovski inžinierius pavel.gotovski@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3 Mindaugas Mikutis inžinierius mindaugas.mikutis@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, D009 Orestas Ulčinas inžinierius orestas.ulcinas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, D009, D010 Antanas Urbas inžinierius antanas.urbas@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, D009, D010 Justas Baltrukonis technikas justas.baltrukonis@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C403 Justas Berškys technikas justas.berskys@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, C403 Klemensas Laurinavičius technikas klemensas.laurinavicius@ftmc.lt
Fundamentinių tyrimų skyrius Saulėtekio al. 3, D009, D010 Ernestas Nacius technikas ernestas.nacius@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C334 prof., dr. habil. proc. Nerija Žurauskienė vyriausioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovė nerija.zurauskiene@ftmc.lt +370 5 261 9532
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, D311 prof., habil. dr. Saulius Balevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas saulius.balevicius@ftmc.lt +370 5 261 7546
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C402 prof., dr. Algirdas Baškys vyresnysis mokslo darbuotojas algirdas.baskys@ftmc.lt +370 5 261 3989
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, D312 dr. Skirmantas Keršulis vyresnysis mokslo darbuotojas skirmantas.kersulis@ftmc.lt +370 5 261 7546
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C303, D313 dr. Valentina Plaušinaitienė vyresnioji mokslo darbuotoja valentina.plausinaitiene@ftmc.lt +370 5 261 9532
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, D313 dr. Voitech Stankevič vyresnysis mokslo darbuotojas voitech.stankevic@ftmc.lt +370 5 261 7546
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C412, C413 dr. Vytautas Bleizgys mokslo darbuotojas vytautas.bleizgys@ftmc.lt +370 5 261 3989
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C319 dr. Oleg Kiprijanovič mokslo darbuotojas oleg.kiprijanovic@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C313 dr. Dainius Pavilonis mokslo darbuotojas dainius.pavilonis@ftmc.lt +370 5 261 7546
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C406 Justas Dilys jaunesnysis mokslo darbuotojas justas.dilys@ftmc.lt  +370 5 261 3989
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C412, C413 dr. Martynas Šapurov jaunesnysis mokslo darbuotojas martynas.sapurov@ftmc.lt +370 5 261 3989
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 Modestas Čeikauskas inžinierius modestas.ceikauskas@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, D415 Ieva Druteikytė inžinierė ieva.druteikyte@ftmc.lt +370 5 266 1295
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 Mykola Koliada inžinierius mykola.koliada@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C412, C413 Audrius Lučinskis inžinierius audrius.lucinskis@ftmc.lt +370 5 261 3989
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, D303 Vakaris Rudokas inžinierius vakaris.rudokas@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C303, D313 dr. Zita Šaltytė inžinierė zita.saltyte@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C303 Milita Vagner inžinierė milita.vagner@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Jorūnas Dobilas technikas jorunas.dobilas@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, D304, D308, D310 prof., habil. dr. Arūnas Ramanavičius vyriausiasis mokslo darbuotojas arunas.ramanavicius@ftmc.lt +370 5 261 9532
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C419 habil. dr. Evaldas Tornau vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas evaldas.tornau@ftmc.lt +370 5 261 6915
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 dr. Gintautas Bagdžiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas gintautas.bagdziunas@ftmc.lt 
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 Aušra Baradokė vyresnioji mokslo darbuotoja ausra.baradoke@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 Asta Kaušaitė-Minkštimienė vyresnioji mokslo darbuotoja
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C333 dr. Ieva Plikusienė vyresnioji mokslo darbuotoja ieva.plikusiene@ftmc.lt +370 5 261 7546
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 Almira Ramanavičienė vyriausioji mokslo darbuotoja
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C333 dr. Vilma Ratautaitė vyresnioji mokslo darbuotoja vilma.ratautaite@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 dr. Urtė Samukaitė-Bubnienė vyriausioji mokslo darbuotoja urte.bubniene@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 dr. Aušra Valiūnienė vyresnioji mokslo darbuotoja ausra.valiuniene@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 dr. Natalija German mokslo darbuotoja natalija.german@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C318 dr. Andrius Maneikis mokslo darbuotojas andrius.maneikis@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C318 dr. Andrius Ibenskas mokslo darbuotojas andrius.ibenskas@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3, C332 Eivydas Andriukonis jaunesnysis mokslo darbuotojas eivydas.andriukonis@ftmc.lt +370 5 261 9532
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 Inga Gabriūnaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja inga.gabriunaite@ftmc.lt
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 Linas Sinkevičius jaunesnysis mokslo darbuotojas
Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyrius Saulėtekio al. 3 Žilvinas Anusevičius inžinierius zilvinas.anusevicius@ftmc.lt