Apie mus

Atgal

Informacija apie FTMC DVS

Nuo 2017 m. sausio 1 d. Fizinių ir technologijos mokslų centre veikia Dokumentų valdymo sistema „Kontora“ (toliau - DVS). Kiekvienas FTMC darbuotojas yra DVS vartotojas pagal jam nustatytą teisių sritį. Į DVS persikėlė didžioji dalis dokumentų (direktoriaus įsakymai, raštai, įvairios sutartys ir t.t.).
 
 
Instrukcijos
* Primename kiekvieno FTMC darbuotojo prievolę susipažinti su jiems per DVS pateiktais dokumentais. 
 
Kur kreiptis
  • Dėl dokumentų valdymo sistemos „Kontora“ prieigos teisių suteikimo/atnaujinimo kreiptis į Dokumentų valdymo tarnybos vadovę Jolantą Juodienę (D411, (8 5) 264 9211, vid. 2001).
  • Dėl dokumentų valdymo sistemos „Kontora“ paskyros sukūrimo ar atnaujinimo kreiptis į Dokumentų valdymo tarnybos administratorę Danutę Ragauskaitę (D409, (8 5) 264 8884, vid. 2010).

DVS savitarna

Artimiausiu metu planuojamas FTMC procesų modernizavimas, perkeliant dalies dokumentų teikimą ir vizavimą į elektroninę erdvę.

Šiam tikslui FTMC įsigijo DVS Savitarnos funkcionalumą. Per Savitarną galėsime teikti ir vizuoti įvairius prašymus (atostogų, komandiruočių ir t.t.), susipažinti su dokumentais. Tokiu būdu tikimasi sumažinti popierizmo ir darbuotojams suteikti daugiau patogumo įvairius veiksmus atlikti iš savo darbo vietos. Kaip naudotis Savitarna sužinosime per rengiamus mokymus ir instruktažus.

Norint užtikrinti sklandų perėjimą, prašome dar kartą įsitikinti, kad sklandžiai veikia jūsų DVS paskyra, pasitikrinti prisijungimo duomenis.

Kilus klausimams ar nesklandumams, prašome kreiptis į administratorę Danutę Ragauskaitę (tel. 85 2648884, vietinis 2010) arba dokumentų valdymo tarnybos vadovę Jolantą Juodienę.