Apie mus

Atgal

FTMC dokumentų ir procesų valdymo sistemos DBSIS, DVS Kontora, DVS Kontora Savitarna

DBSIS

Adresas:  https://dbsis.lt/dbsis/ng/login

Prisijungimas: Prisijungti galima tik per VPN su FTMC ITID (ir reikalingas interneto ryšys). Prisijungimo prie FTMC VPN instrukciją rasite adresu: https://intranet.ftmc.lt/?page_id=448   Kilus neaiškumams dėl VPN prašom kreiptis į informacinių sistemų specialistą Kęstutį Senutą (el. paštas kestutis.senuta@ftmc.lt, tel. 8603 75704).

Kam naudojama: Valdomi visi FTMC dokumentai ir procesai (išskyrus vykdomus DVS Kontoroje ir DVS Kontora Savitarnoje).

Instrukcijos:

  • Prisijungę prie DBSIS, DBSIS pagalbos skiltyje (šoniniame meniu kairėje pusėje, mygtukas su klaustuku) rasite Naudotojo vadovą ir bazines instrukcijas kaip atlikti veiksmus naudojantis DBSIS.

Kur kreiptis: įFTMC DBSIS paskyros administratores:

  • Dėl DBSIS darbuotojo paskyros sukūrimo ar atnaujinimo, prisijungimo duomenų atnaujinimo, DBSIS veikimo  sutrikimų ir sistemos klaidų, kreiptis į Dokumentų valdymo tarnybos vyriausiąją specialistę Anželiką Krulikienę (Saulėtekio al. 3, Vilnius,  D409, (8 5) 264 8884, vid. 2010).
  • Dėl DBSIS darbuotojo prieigos teisių į DBSIS esančius dokumentų registrus suteikimo; struktūros ir procesų (darbų sekų) pakeitimų, DBSIS veikimo sutrikimų ir sistemos klaidų, kreiptis į Dokumentų valdymo tarnybos vadovę Jolantą Juodienę (Saulėtekio al. 3, Vilnius , D411, (8 5) 264 9211, vid. 2001).

DVS Kontora modulis Savitarna

Adresas:  https://savitarna-dvs.ftmc.lt

Prisijungimas: Prisijungti reikalingas tik interneto ryšys (nereikia jungtis per VPN).

Kam naudojama: Darbuotojai teikia įvairius prašymus ir stebi prašymo derinimo, vizavimo, pasirašymo statusą.

Instrukcijos: Naudotojo vadovas

Kur kreiptis: į Dokumentų valdymo tarnybos vadovę Jolantą Juodienę (DVS Kontora Savitarnos vystymo klausimais).

DVS Kontora

Adresas:  https://dvs2.ftmc.lt 

Prisijungimas: Prisijungti galima savo darbo vietoje arba jungiantis nuotoliniu būdu per VPN su FTMC ITID (ir reikalingas interneto ryšys). Prisijungimo prie FTMC VPN instrukciją rasite adresu: https://intranet.ftmc.lt/?page_id=448   Kilus neaiškumams dėl VPN prašom kreiptis į informacinių sistemų specialistą Kęstutį Senutą (el. paštas kestutis.senuta@ftmc.lt, tel. 8603 75704).

Kam naudojama:

  • Paskirti registrų tvarkytojai tvarko per DVS Kontora Savitarną pateiktų prašymų registrus.
  • Gautų PVM sąskaitų faktūrų registravimas ir derinimai pagal nustatytas darbų sekas.
  • Darbuotojų supažindinimai su DVS iki 2023 06 30 užregistruotais įsakymais ir kitais dokumentais.
  • DVS iki 2023 06 30 užregistruotų dokumetų archyvas.

Kur kreiptis:

  • Dėl DVS darbuotojo paskyros sukūrimo ar atnaujinimo, prisijungimo duomenų atnaujinimo kreiptis į Dokumentų valdymo tarnybos specialistes Anželiką Krulikienę (Saulėtekio al. 3, Vilnius,  D409, (8 5) 264 8884, vid. 2010), Ritą Barilienę (Savanorių pr. 231, Vilnius, (8 5) 2661640), Gintarę Bučienę (Demokratų g. 53, Kaunas, (8 37) 308 666).
  • Dėl DVS darbuotojo prieigos teisių į DVS esančius archyvinių dokumentų registrus suteikimo; struktūros ir procesų (darbų sekų) pakeitimų, DVS veikimo sutrikimų ir sistemos klaidų į Dokumentų valdymo tarnybos vadovę Jolantą Juodienę (Saulėtekio al. 3, Vilnius , D411, (8 5) 264 9211, vid. 2001).