Inovacijos

Baterijų ir akumuliatorių tyrimai bei testavimas

Domina baterijų patikimumas ar norima pasirinkti geriausius akumuliatorius? FTMC ne vien kuria naujo tipo energijos laikymo sistemas, bet ir atlieka įvairius testus baterijoms: 

  1. Baterijų elementų ir nedidelių baterijų charakterizavimas ir testavimas (srovės nuo 1μA iki 4A; įtampos nuo 1mV iki 10V).
  2. Baterijų pavienių elektrodų charakterizavimas ir testavimas įvairiose konfogūracijose: puselemenčio, simetrinio elmento ir pilno elemento naudojant dviejų ir trijų elektrodų konfigūracijas.
  3. Galimi metodai: talpos matavimas iki 1000 įkrovimo/iškrovimo ciklų (galvanostatinė chronopotenciometrija, potenciostatinė chronoamperometrija, rėžimai su srovės stiprio, įtampos, varžos, galios pastovumu, akceleracija ir limitavimu, realaus pasaulio (real world) simuliavimo algoritmai ir t.t.), įvairių voltamperinių charakteristikų nustatymas, elektrocheminė impedanso spektroskopija skirtingose krūvio būsenose.

Neeikvokite laiko pinigų blogoms baterijoms – patikrinkite jas pas mus!

             

 

Susisiekite su mumis

Norėdami užsakyti paslaugą ar gauti papildomos informacijos, susisiekite su mumis el. paštu innovation@ftmc.lt. Atsakysime per 2 darbo dienas.

Kontaktai


Karolis Stašys

Innovation Manager / Inovacijų vadybininkas

Tel.: +370 629 85166
El.p.: karolis.stasys@ftmc.lt