Doktorantūra

Atgal

11-oji doktorantų ir jaunųjų mokslininkų konferencija

Spalio 20 – 21 d. Fizinių ir technologijos mokslų centre (FTMC) įvyko 11-toji doktorantų ir jaunųjų mokslininkų konferencija FizTeCh 2021, kurioje fizikos, chemijos, medžiagų inžinerijos, elektros ir elektronikos inžinerijos mokslo krypčių doktorantai ir studentai pristatė savo atliekamus mokslinius tyrimus, gautus rezultatus bei jų taikymo galimybes. 

Šiuo metu FTMC studijuoja 114 doktorantų, iš jų 28 šiemet pradėjo FTMC doktorantūros studijas, dešimt jų – užsienio šalių studentai. Šiemet konferencijoje dalyvavo rekordinis pranešėjų skaičius: buvo perskaityti net 56 žodiniai (tarp jų 3 pranešimai - bakalauro/magistro studijų studentų) ir pristatyta 19 stendinių pranešimų (praėjusiais metais atitinkamai 42 ir 12). 15 pranešimų apie savo mokslinę veiklą pristatė FTMC doktorantūros studentai iš užsienio šalių.

Kaip ir pernai, siekiant mažinti fizinių kontaktų skaičių dėl koronaviruso pandemijos grėsmės, konferencijoje dalyvauti buvo galima tiek salėje, tiek nuotoliniu būdu tiesioginėje renginio transliacijoje internetu.

KONFERENCIJOS PROGRAMA  |  TEZĖS

FizTeCh2021
 
GERIAUSIŲ ŽODINIŲ PRANEŠIMŲ NUGALĖTOJAI (abėcėlės tvarka) doktorantų kategorijoje:
 
GERIAUSIO ŽODINIO PRANEŠIMO LAIMĖTOJA studentų (bakalauro/magistro studijų) kategorijoje:
 
GERIAUSIO STENDINIO PRANEŠIMO LAIMĖTOJAS:
 
Dėkojame doktorantų ir jaunųjų mokslininkų konferencijos FizTeCh 2021 organizatoriams Vytautui Jakštui, Rusnei Ivaškevičiūtei-Povilauskienei, Kristinai Plauškaitei-Šukienei, Rasai Kromkutei, FizTech2021 savanoriams Vladislovui Čižui, Domui Jokubauskiui, Agnei Minderytei, renginio dalyviams ir svečiams.