Doktorantūra

Atgal

8-oji doktorantų ir jaunųjų mokslininkų konferencija

2018 m. spalio 17 – 18 dienomis įvyko 8-oji Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) doktorantų ir jaunųjų mokslininkų konferencija FizTech2018, kurios metu fizikos, chemijos, medžiagų inžinerijos bei elektros ir elektronikos inžinerijos mokslo krypčių doktorantai pristatė savo atliekamus mokslinius tyrimus, gautus rezultatus ir jų taikymo galimybes. 
 
Konferenciją atidarė ir jos dalyvius pasveikino Fizinių ir technologijos mokslų centro direktorius prof. Gintaras Valušis.
 
Šių metų konferencija buvo išskirtinė tuo, kad jos metu viena sesija buvo skirta kviestinei paskaitai-diskusijai „Stresas doktorantūroje: draugas ar priešas?“, kurią vedė Ieva Vasionytė, psichologė ir karjeros konsultantė iš Vilniaus Universiteto. Diskusijos metu doktorantai turėjo galimybę aptarti problemas ir klausimus, su kuriais jie susiduria doktorantūros studijų metu, bei rasti galimus jų sprendimo variantus. 
 
Geriausių FizTech2018 konferencijos pranešimų autoriams buvo įteikti apdovanojimai. Žodinių pranešimų nugalėtojai:
Stendinio pranešimo laimėtojas:
Konferencijos FizTech2018 vakarinėje dalyje vyko doktorantų diskusija apie galimas ateities perspektyvas, kurios metu savo patirtimi dalinosi užsienyje studijavę ir podoktorantūros stažuotėse dalyvavę mokslininkai Svajus Asadauskas, Aurimas Vyšniauskas, Nerija Žurauskienė ir Renata Butkutė. Diskusiją vedė ir savo įžvalgomis pasidalino FTMC inovacijų vadybininkas Karolis Stašys. Vakaronės metu taip pat vyko protmūšio komandų varžybos.
 
8-osios doktorantų ir jaunųjų mokslininkų konferencijos FizTech2018 organizatoriai:
  • Julija Pauraitė
  • Mažena Mackoit Sinkevičienė
  • Kristina Plauškaitė-Šukienė
  • Rasa Kromkutė

PRANEŠIMŲ TEZĖS: I dalis | II dalis
PROGRAMA >>>

Domo Jokubauskio, Maženos Mackoit-Sinkevičienės, Monikos Kirsnytės nuotraukos


Galerija