Apie mus

Atgal

Korupcijos prevencija


Pranešk apie korupciją

Pateikti pranešimą Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai (toliau - STT): pranešimus apie pastebėtus korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus galite teikti tiesiai STT interneto svetainėje www.stt.lt nurodytais būdais.


Pateikti pranešimą VšĮ Valstybiniam mokslinių tyrimų instituto fizinių ir technologijos mokslų centrui (toliau – FTMC): pranešimus apie pastebėtus korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus galite teikti:

Už korupcijos prevenciją atsakingas asmuo

Už korupcijos prevenciją VšĮ Valstybiniame mokslinių tyrimų instituto fizinių ir technologijos mokslų centre (toliau – FTMC) atsakingo asmens kontaktai:

  • Adresas Saulėtekio al. 3, Vilnius; darbo dienomis I-IV 08.00-12.00 ir 12.45-17.00, V 08.00-12.00 ir 12.45-15.45.;
  • Elektroninis paštas korupcijos.prevencija@ftmc.lt;
  • Telefono ryšio numeris +370 626 64932

Jeigu norėtumėte pateikti pasiūlymus dėl antikorupcinės aplinkos kūrimo FTMC priemonių tobulinimo, pasiūlymus pateikti galite aukščiau nurodytais kontaktais.

Informacijos apie asmenį surinkimas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo III skyriaus 17 straipsnio 5 ir 6 dalimis, VšĮ Valstybinio mokslinių tyrimų instituto fizinių ir technologijos mokslų centras (toliau – FTMC) patvirtinęs FTMC pareigybių, prieš į kurias skiriant ar teikiant, vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymu, gaunama Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos informacija apie asmenį, sąrašą.

Viešųjų ir privačių interesų derinimas

VšĮ Valstybinio mokslinių tyrimų instituto fizinių ir technologijos mokslų centro (toliau – FTMC) pareigybių ir funkcijų,  kurias einantys ar atliekantys asmenys privalo deklaruoti privačius interesus, sąrašas.

FTMC) viešųjų ir privačių interesų derinimo tvarkos aprašas (informacija ruošiama).

Dovanų politika FTMC:

FTMC dovanų, gautų pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, taip pat reprezentacijai skirtų dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksponavimo tvarkos aprašas (informacija ruošiama).

Informacija apie FTMC gautas dovanas:

Informacija rengiama. (2024 m. gautos dovanos (informacija ruošiama)).

Korupcijos prevencijos planavimo dokumentai, jų vykdymas
Valstybinio mokslinių tyrimų instituto fizinių ir technologijos mokslų centro (toliau – FTMC) 2024 m. korupcijos prevencijos veiksmų, mokymų planas (informacija ruošiama).