Apie mus

Atgal

Korupcijos prevencija

Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras (FTMC) veikia atvirai, skaidriai ir sąžiningai, pasitiki savo darbuotojais, stengiasi, kad FTMC klientai ir partneriai bendraudami su mumis laikytųsi tokių pat principų. 
 
Pranešimas FTMC apie galimai korupcinio pobūdžio veikas:
Apie galimus pažeidimus arba galimai neteisėtus FTMC darbuotojų veiksmus, įskaitant apie galimai neskaidrią FTMC Atviros prieigos centrų veiklą, ar FTMC galimai neskaidriai vykdomus viešuosius pirkimus, lietuvių arba anglų kalbomis galite pranešti FTMC, pateikiant skundą ar pranešimą:
  • adresu Saulėtekio al. 3, Vilnius;
  • telefonu 8 5 261 7741;
  • elektroniniu paštu office@ftmc.lt;
  • pateikiant anoniminį skundą ar pranešimą aukščiau nurodytais būdais.
Skundus ar pranešimus FTMC, adresu Saulėtekio al. 3 Vilnius, galite pateikti kiekvieną darbo dieną I-IV 08.30-12.00 ir 12.45-17.30, V 08.30-12.00 ir 12.45-16.15.
 
Pateikus anoniminį skundą ar pranešimą, informacija apie atlikus veiksmus bei priimtus sprendimus dėl anoniminės informacijos nėra teikiama.
 
Pranešimas STT apie galimai korupcinio pobūdžio FTMC veikas:
Jei turite žinių apie netinkamą FTMC darbuotojų elgesį ar pareigų atlikimą, aplaidumą ar galimus korupcijos požymius, taip pat jeigu įtariate, kad FTMC klientai ar partneriai netinkamai naudojasi FTMC Atviros prieigos centrų infrastruktūra, kviečiame apie tai pranešti žodžiu, raštu ar el. paštu.
 
Žemiau pateikta nuoroda į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos svetainėje pateiktą informaciją Pateikti pranešimą apie korupciją https://www.stt.lt/pateikti-pranesima-apie-korupcija/7425, kur užpildę formą galite palikti pranešimą, bei žemiau nurodyti kontaktai, kuriais galite anonimiškai pranešti apie galimus korupcinio pobūdžio pažeidimus, susijusius su FTMC veikla.
 
Pranešimai STT priimami:
„Karštąja linija“ visą parą tel. (8 5) 266 3333
El. paštu pranesk@stt.lt
 
Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.
 
Konfidencialumo užtikrinimas
Visais atvejais informacija gali būti teikiama anonimiškai. Jei pranešėjas informuodamas apie galimai neskaidrią veiklą pateikia savo asmens duomenis, FTMC užtikrina šių duomenų konfidencialumą ir neatskleidimą tretiesiems asmenims.
 
Pranešimų nagrinėjimas
FTMC gautus pranešimus registruoja ir perduoda tolimesniam nagrinėjimui atsakingam darbuotojui. Jei palikote savo kontaktinius duomenis, atsakingas darbuotojas su Jumis gali susisiekti dėl aplinkybių tikslinimo ir informuos apie tyrimo rezultatus.
 

Privačių interesų deklaravimas