Apie mus

Atgal

PAR EXCELLENCE. FTMC sėkmės istorijos iš arti

Algirdas Pabedinskas, Žilvinas Ežerinskis

Dr. Žilvinas Ežerinskis ir dokt. Algirdas Pabedinskas: faktais pildome tuščius istorijos lapus

arba viskas apie datavimą radioanglimi nuo A iki Ž

2019-11-11

VilniusRadiocarbon” pasivadinusi FTMC Branduolinių tyrimų skyriaus Masių spektrometrijos laboratorijos mokslininkų komanda vykdo daug įdomių ir visuomenei aktualių aplinkotyros darbų, susijusių tiek su branduoline energetika, tiek su aplinkos saugumu. Taip pat tiksliausiai Baltijos šalyse atlieka datavimą radioaktyvios anglies metodu, naudodami greitintuvo masių spektrometrą, ir gali nustatyti įvairių objektų amžių net iki 50 tūkstančių metų į praeitį.

Plačiau

Aurimas Vyšniauskas

Dr. Aurimas Vyšniauskas: Mokslas – tarsi vertingo lobio paieškos

2019-09-09

Rugpjūčio mėnesį Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) Molekulinių darinių fizikos skyriaus mokslininko dr. Aurimo Vyšniausko mokslinį straipsnį publikavo vienas geriausių tarptautinių chemijos mokslų žurnalų „Chemistry: A European Journal“. Be to, straipsnio iliustracija buvo išspausdinta ant šio žurnalo viršelio.

Plačiau

 

 
PAR EXCELLENCE - tai, kas visų geriausia, svarbu, tikra, ypatinga. Šia rubrika siekiame supažindinti visuomenę su mokslininkų veikla ir iš arčiau pažvelgti į FTMC dirbančius jaunuosius talentus, mokslininkus, įdomiausius jų darbus, išskirtinius tyrimus, sėkmingiausius projektus.