Struktūra

Aplinkotyros skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, D208 dr. Steigvilė Byčenkienė vyriausioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovė steigvile.bycenkiene@ftmc.lt +370 5 264 1954 +370 682 62087
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, D412 dr. Kristina Plauškaitė-Šukienė vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja kristina.plauskaite@ftmc.lt +370 5 266 1646
Aplinkotyros skyrius Darbas nuotoliniu būdu (Vokietija, Leipcigas) dr. Simonas Kecorius vyresnysis mokslo darbuotojas simonas.kecorius@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Savanorių pr. 231, 343 kab. dr. Galina Lujanienė vyresnioji mokslo darbuotoja galina.lujaniene@ftmc.lt +370 5 264 4856
Aplinkotyros skyrius Preilos g. 2, Neringa dr. Jelena Andriejauskienė mokslo darbuotoja jelena.andriejauskiene@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C236 dr. Mehri Davtalab mokslo darbuotoja mehri.davtalab@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C236 dr. Lina Davulienė mokslo darbuotoja lina.davuliene@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C206 dr. Vadimas Dudoitis mokslo darbuotojas vadimas.dudoitis@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C205 (laboratorija), C233 dr. Dalia Jasinevičienė mokslo darbuotoja dalia.jasineviciene@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C237 dr. Julija Pauraitė-Dudek mokslo darbuotoja julija.pauraite@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C236 dr. Karolis Šarka mokslo darbuotojas karolis.sarka@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C238, Savanorių pr. 231, 333 kab. dr. Sergej Šemčuk mokslo darbuotojas sergej.semcuk@ftmc.lt  +370 5 264 4856
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C238 dr. Ieva Uogintė mokslo darbuotoja ieva.uoginte@ftmc.lt +370 5 264 4856
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C235, C234 (laboratorija) dr. Andriejus Urba mokslo darbuotojas andriejus.urba@ftmc.lt +370 689 98622
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C204 (laboratorija), C235 dr. Darius Valiulis mokslo darbuotojas darius.valiulis@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3 Abdullah Khan jaunesnysis mokslo darbuotojas abdullah.khan@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C237 Agnė Minderytė jaunesnioji mokslo darbuotoja agne.minderyte@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C232 Daria Pashneva jaunesnioji mokslo darbuotoja daria.pashneva@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C203 (laboratorija) Jonas Didžbalis vyresnysis inžinierius jonas.didzbalis@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C423 Kęstutis Senuta vyresnysis inžinierius kestutis.senuta@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C237 Audrė Kalinauskaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja audre.kalinauskaite@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C238 Sonata Pleskytė jaunesnioji mokslo darbuotoja sonata.pleskyte@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C237 Kamilė Kandrotaitė inžinierė kamile.kandrotaite@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Preilos g. 2, Neringa Arūnas Andriejauskas technikas arunas.andriejauskas@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Preilos g. 2, Neringa Ernestas Eismontas valytojas ernestas.eismontas@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Touqeer Gill doktorantas touqeer.gill@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Javed Mahrosh doktorantas mahrosh.javed@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Edith Flora Joel doktorantė edith.joel@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Audrė Kalinauskaitė doktorantė audre.kalinauskaite@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Abdullah Khan doktorantas abdullah.khan@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Agnė Minderytė doktorantė agne.minderyte@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Daria Pashneva doktorantė daria.pashneva@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Sonata Pleskytė doktorantė sonata.pleskyte@ftmc.lt