Struktūra

Aplinkotyros skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, D208 dr. Steigvilė Byčenkienė vyriausioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovė steigvile.bycenkiene@ftmc.lt +370 5 264 1954 +370 682 62087
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, D412, C237 dr. Kristina Plauškaitė-Šukienė vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja kristina.plauskaite@ftmc.lt +370 5 266 1646
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, D207 dr. Vidmantas Ulevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas vidmantas.ulevicius@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius dr. Ona Gylienė vyresnioji mokslo darbuotoja ona.gyliene@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Darbas nuotoliniu būdu (Vokietija, Leipcigas) dr. Simonas Kecorius vyresnysis mokslo darbuotojas simonas.kecorius@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Savanorių pr. 231, 343 kab. dr. Galina Lujanienė vyresnioji mokslo darbuotoja galina.lujaniene@ftmc.lt +370 5 264 4856
Aplinkotyros skyrius Preilos g. 2, Neringa dr. Jelena Andriejauskienė mokslo darbuotoja jelena.andriejauskiene@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C236 dr. Lina Davulienė mokslo darbuotoja lina.davuliene@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C238 dr. Vadimas Dudoitis mokslo darbuotojas vadimas.dudoitis@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C205 (laboratorija), C233 dr. Dalia Jasinevičienė mokslo darbuotoja dalia.jasineviciene@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C237 dr. Julija Pauraitė-Dudek mokslo darbuotoja julija.pauraite@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C236 dr. Karolis Šarka mokslo darbuotojas karolis.sarka@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Savanorių pr. 231, 333 kab. dr. Sergej Šemčuk mokslo darbuotojas sergej.semcuk@ftmc.lt  +370 5 264 4856
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C238 dr. Ieva Uogintė mokslo darbuotoja ieva.uoginte@ftmc.lt +370 5 264 4856
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C235, C234 (laboratorija) dr. Andriejus Urba mokslo darbuotojas andriejus.urba@ftmc.lt +370 689 98 622
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C204 (laboratorija), C235 dr. Darius Valiulis mokslo darbuotojas darius.valiulis@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Mehri Davtalab jaunesnioji mokslo darbuotoja mehri.davtalab@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Preilos g. 2, Neringa Arūnas Andriejauskas vyr. laborantas arunas.andriejauskas@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C203 (laboratorija) Jonas Didžbalis vyr. laborantas jonas.didzbalis@ftmc.lt +370 5 264 1954
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C237 Audrė Kalinauskaitė inžinierė audre.kalinauskaite@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C237 Agnė Minderytė inžinierė agne.minderyte@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Daria Pashneva jaunesnioji mokslo darbuotoja daria.pashneva@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C238 Sonata Pleskytė inžinierė sonata.pleskyte@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Saulėtekio al. 3, C423 Kęstutis Senuta inžinierius kestutis.senuta@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Kamilė Kandrotaitė technikė kamile.kandrotaite@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Ugnė Jonauskaitė technikė ugne.jonauskaite@ftmc.lt
Aplinkotyros skyrius Preilos g. 2, Neringa Ernestas Eismontas valytojas ernestas.eismontas@ftmc.lt