Struktūra

Branduolinių tyrimų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 133 kab. dr. Artūras Plukis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas arturas.plukis@ftmc.lt +370 5 266 1654
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 prof., dr. habil. proc. Vidmantas Remeikis vyriausiasis mokslo darbuotojas vidmantas.remeikis@ftmc.lt +370 5 266 1640 +370 698 44473
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 225 kab. dr. Rūta Druteikienė vyresnioji mokslo darbuotoja ruta.druteikiene@ftmc.lt +370 5 266 1648
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 225 kab. dr. Laurynas Juodis vyresnysis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas laurynas.juodis@ftmc.lt +370 5 264 4854
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Vitalij Kovalevskij vyresnysis mokslo darbuotojas vitalij.kovalevskij@ftmc.lt +370 5 266 1654
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D204 dr. Evaldas Maceika vyresnysis mokslo darbuotojas evaldas.maceika@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 134 kab. dr. Kęstutis Mažeika vyresnysis mokslo darbuotojas kestutis.mazeika@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Rita Plukienė vyresnioji mokslo darbuotoja rita.plukiene@ftmc.lt +370 5 266 1641
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 139 kab. dr. Grigorijus Duškesas mokslo darbuotojas grigorijus.duskesas@ftmc.lt +370 5 266 1658 +370 614 45955
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 335 kab. dr. Darius Germanas mokslo darbuotojas darius.germanas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Janina Grinevičiūtė mokslo darbuotoja janina.grineviciute@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 139 kab. dr. Marina Konstantinova mokslo darbuotoja marina.konstantinova@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C227 dr. Anton Koroliov mokslo darbuotojas anton.koroliov@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 132 kab. dr. Elena Lagzdina mokslo darbuotoja elena.lagzdina@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 231 kab. dr. Zita Žukauskaitė mokslo darbuotoja zita.zukauskaite@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Mindaugas Gaspariūnas jaunesnysis mokslo darbuotojas mindaugas.gaspariunas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 230 kab. Rasa Gvozdaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja rasa.gvozdaite@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija dr. Augustinas Stepšys mokslininkas stažuotojas augustinas.stepsys@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Danielius Lingis vyresnysis inžinierius danielius.lingis@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Konstantinas Birzul inžinierius konstantinas.birzul@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Šarūnas Buivydas inžinierius sarunas.buivydas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Jevgenij Garankin inžinierius jevgenij.garankin@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 340 kab. dr. Nikolay Tarasyuk inžinierius nikolaj.tarasiuk@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Džiugas Vyšniauskas inžinierius dziugas.vysniauskas@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Vilius Žalėnas inžinierius vilius.zalenas@ftmc.lt
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D216 dr. Rūta Barisevičiūtė vyresnioji mokslo darbuotoja ruta.bariseviciute@ftmc.lt 
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D214 dr. Andrius Garbaras vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas andrius.garbaras@ftmc.lt +370 604 05172
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D215 dr. Agnė Mašalaitė-Nalivaikė vyresnioji mokslo darbuotoja agne.masalaite@ftmc.lt
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D205 dr. Inga Garbarienė mokslo darbuotoja inga.garbariene@ftmc.lt
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D215 dr. Raminta Skipitytė mokslo darbuotoja raminta.skipityte@ftmc.lt
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, C227 Laurynas Bučinskas jaunesnysis mokslo darbuotojas laurynas.bucinskas@ftmc.lt
Izotopinių tyrimų laboratorija dr. Agnė Veršulienė mokslininkė stažuotoja agne.versuliene@ftmc.lt
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 234 kab. dr. Arūnas Gudelis vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas arunas.gudelis@ftmc.lt +370 5 264 4855
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 339 kab. Gintautas Kandrotas vyresnysis inžinierius gintautas.kandrotas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 228 kab. Lina Gaigalaitė inžinierė lina.gaigalaite@ftmc.lt +370 5 266 1641
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D211 dr. Žilvinas Ežerinskis vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas zilvinas.ezerinskis@ftmc.lt +370 614 65313
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D211 dr. Justina Šapolaitė vyresnioji mokslo darbuotoja justina.sapolaite@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D205 dr. Laima Kazakevičiūtė-Jakučiūnienė mokslo darbuotoja laima.kazakeviciute@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D204 dr. Algirdas Pabedinskas mokslo darbuotojas algirdas.pabedinskas@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C227 Laurynas Butkus jaunesnysis mokslo darbuotojas laurynas.butkus@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D216, C207-C210; Savanorių pr. 231, 132 kab. Andrius Puzas jaunesnysis mokslo darbuotojas andrius.puzas@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, T212 Artur Plotnikov vyriausiasis inžinierius artur.plotnikov@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Raimundas Skipitis vyresnysis inžinierius raimundas.skipitis@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Jotautas Treigys vyresnysis inžinierius jotautas.treigys@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Ąžuolas Ivickas inžinierius azuolas.ivickas@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C226 Vida Juzikienė inžinierė vida.juzikiene@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Julius Paužolis inžinierius julius.pauzolis@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Andrius Šlivinskas inžinierius andrius.slivinskas@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Vytautas Žutautas inžinierius vytautas.zutautas@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Juozas Korsakas technikas juozas.korsakas@ftmc.lt