Struktūra

Branduolinių tyrimų skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, D211 prof., dr. habil.proc. Vidmantas Remeikis vyriaus.m.d. vidmantas.remeikis@ftmc.lt 2661640
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 133 dr. Artūras Plukis vyriaus.m.d. arturas.plukis@ftmc.lt 2661654
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 225 dr. Laurynas Juodis vyr.m.d. laurynas.juodis@ftmc.lt 2644854
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Janina Grinevičiūtė vyr.m.d. janina.grineviciute@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, dr. Vitalij Kovalevskij vyr.m.d. vitalij.kovalevskij@ftmc.lt 2661654
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 341 dr. Vitold Filistovič vyr.m.d. vitold.filistovic@ftmc.lt 2661643 2466985n.
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, dr. Evaldas Maceika vyr.m.d. evaldas.maceika@ftmc.lt 2661643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 140 dr. Grigorijus Duškesas m.d. grigorijus.duskesas@ftmc.lt 2661658
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 335 dr. Darius Germanas m.d. darius.germanas@ftmc.lt 2661643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 132 dr. Marina Konstantinova m.d. marina.konstantinova@ftmc.lt 2661643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D212 dr. Anton Koroliov m.d. anton.koroliov@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, Mindaugas Gaspariūnas j.m.d. mindaugas.gaspariunas@ftmc.lt 2661643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, Laima Kazakevičiūtė-Jakučiūnienė j.m.d. laima.kazakeviciute@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, Elena Lagzdina j.m.d. elena.lagzdina@ftmc.lt 2661641
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, Zita Žukauskaitė j.m.d. zita.zukauskaite@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, Konstantinas Birzul inžinierius konstantinas.birzul@ftmc.lt 2661643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Šarūnas Buivydas inžinierius 2641643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 235 Laimutė Buteikienė inžinierė laima.buteikiene@ftmc.lt 2661643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Jevgenij Garankin inžinierius jevgenij.garankin@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Danielius Lingis inžinierius danielius.lingis@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 340 dr. Nikolay Tarasyuk inžinierius nikolaj.tarasiuk@ftmc.lt 2644858
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231, 137 habil.dr. Dalis Antanas Baltrūnas vyr.m.d. dalis.baltrunas@ftmc.lt 2661657
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231, 134 dr. Kęstutis Mažeika vyr.m.d. kestutis.mazeika@ftmc.lt 2661643
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231, dr. Jonas Reklaitis m.d. jonas.reklaitis@ftmc.lt 2661641
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231, 131 Rimantas Davidonis vyr. inžinierius rimas.davidonis@ftmc.lt 2661650
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, 225 dr. Rūta Druteikienė vyr.m.d. ruta.druteikiene@ftmc.lt 2661648
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D205, D001 dr. Žilvinas Ežerinskis vyr.m.d. zilvinas.ezerinskis@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D214 dr. Andrius Garbaras vyr.m.d. andrius.garbaras@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, dr. Rita Plukienė vyr.m.d. rita.plukiene@ftmc.lt 2661641
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D205, D001 dr. Justina Šapolaitė vyr.m.d. justina.sapolaite@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D215 dr. Agnė Mašalaitė-Nalivaikė m.d. agne.masalaite@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D216 dr. Rūta Barisevičiūtė m.d. ruta.bariseviciute@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, 230 Rasa Gvozdaitė j.m.d. rasa.gvozdaite@ftmc.lt 2644857
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D216, C207 Andrius Puzas j.m.d. andrius.puzas@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D215 Raminta Skipitytė j.m.d. raminta.skipityte@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Audrius Zolumskis j.m.d.
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Vitas Mačiulis verslo konsultantas
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Laima Aulienė inžinierė laima.auliene@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija A. Goštauto g. 11 Vida Juzikienė inžinierė vida.juzikiene@ftmc.lt 2612758
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, Algirdas Pabedinskas inžinierius algirdas.pabedinskas@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Audrius Sadaunykas inžinierius
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, Raimundas Skipitis inžinierius raimundas.skipitis@ftmc.lt 2661656
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, Andrius Šlivinskas inžinierius andrius.slivinskas@ftmc.lt 2661640
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, Artur Plotnikov inžinierius artur.plotnikov@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Laurynas Bučinskas technikas laurynas.bucinskas@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Laurynas Butkus technikas laurynas.butkus@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Genadijus Prochorovas technikas
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Edvard Karpič inžinierius