Struktūra

Branduolinių tyrimų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 prof., dr. habil. proc. Vidmantas Remeikis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas vidmantas.remeikis@ftmc.lt +370 5 266 1640
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 133 kab. dr. Artūras Plukis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas arturas.plukis@ftmc.lt +370 5 266 1654
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Janina Grinevičiūtė vyresnioji mokslo darbuotoja janina.grineviciute@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 225 kab. dr. Laurynas Juodis vyresnysis mokslo darbuotojas laurynas.juodis@ftmc.lt +370 5 264 4854
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Vitalij Kovalevskij vyresnysis mokslo darbuotojas vitalij.kovalevskij@ftmc.lt +370 5 266 1654
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D204 dr. Evaldas Maceika vyresnysis mokslo darbuotojas evaldas.maceika@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 139 kab. dr. Grigorijus Duškesas mokslo darbuotojas grigorijus.duskesas@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 335 kab. dr. Darius Germanas mokslo darbuotojas darius.germanas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 132 kab. dr. Marina Konstantinova mokslo darbuotoja marina.konstantinova@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C227 dr. Anton Koroliov mokslo darbuotojas anton.koroliov@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Mindaugas Gaspariūnas jaunesnysis mokslo darbuotojas mindaugas.gaspariunas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Elena Lagzdina jaunesnioji mokslo darbuotoja elena.lagzdina@ftmc.lt +370 5 266 1641
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Zita Žukauskaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja zita.zukauskaite@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Danielius Lingis jaunesnysis mokslo darbuotojas danielius.lingis@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Konstantinas Birzul inžinierius konstantinas.birzul@ftmc.lt  +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Šarūnas Buivydas inžinierius sarunas.buivydas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 235 kab. Laimutė Buteikienė inžinierė laimute.buteikiene@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Jevgenij Garankin inžinierius jevgenij.garankin@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Laima Kazakevičiūtė-Jakučiūnienė inžinierė laima.kazakeviciute@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 340 kab. dr. Nikolay Tarasyuk inžinierius nikolaj.tarasiuk@ftmc.lt
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231, 137 kab. habil. dr. Dalis Antanas Baltrūnas vyresnysis mokslo darbuotojas dalis.baltrunas@ftmc.lt
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231, 134 kab. dr. Kęstutis Mažeika vyresnysis mokslo darbuotojas kestutis.mazeika@ftmc.lt +370 5 266 1643
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Jonas Reklaitis mokslo darbuotojas jonas.reklaitis@ftmc.lt +370 5 266 1641
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231, 131 kab. Rimantas Davidonis inžinierius rimas.davidonis@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, 225 kab. dr. Rūta Druteikienė vyresnioji mokslo darbuotoja ruta.druteikiene@ftmc.lt +370 5 266 1648
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D216 dr. Rūta Barisevičiūtė vyresnioji mokslo darbuotoja ruta.bariseviciute@ftmc.lt 
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D205, D001 dr. Žilvinas Ežerinskis vyresnysis mokslo darbuotojas zilvinas.ezerinskis@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D214 dr. Andrius Garbaras vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.garbaras@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Rita Plukienė vyresnioji mokslo darbuotoja rita.plukiene@ftmc.lt +370 5 266 1641
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D205, D001 dr. Justina Šapolaitė vyresnioji mokslo darbuotoja justina.sapolaite@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D215 dr. Agnė Mašalaitė-Nalivaikė vyresnioji mokslo darbuotoja agne.masalaite@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, 230 kab. Rasa Gvozdaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja rasa.gvozdaite@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D216, C207-C210; Savanorių pr. 231, 132 kab. Andrius Puzas jaunesnysis mokslo darbuotojas andrius.puzas@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D215 Raminta Skipitytė jaunesnioji mokslo darbuotoja raminta.skipityte@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C227 Laurynas Bučinskas inžinierius laurynas.bucinskas@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C227 Laurynas Butkus inžinierius laurynas.butkus@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C226 Vida Juzikienė inžinierė vida.juzikiene@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D204 Algirdas Pabedinskas inžinierius algirdas.pabedinskas@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, T212 Artur Plotnikov inžinierius artur.plotnikov@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Andrius Šlivinskas inžinierius andrius.slivinskas@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Raimundas Skipitis inžinierius raimundas.skipitis@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Jotautas Treigys inžinierius jotautas.treigys@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Dominykas Žiemys technikas dominykas.ziemys@ftmc.lt