Struktūra

Branduolinių tyrimų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 prof., dr. habil. proc. Vidmantas Remeikis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas vidmantas.remeikis@ftmc.lt +370 5 266 1640 +370 698 44473
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 133 kab. dr. Artūras Plukis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas arturas.plukis@ftmc.lt +370 5 266 1654
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Vytenis Barkauskas vyresnysis mokslo darbuotojas vytenis.barkauskas@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 225 kab. dr. Rūta Druteikienė vyresnioji mokslo darbuotoja ruta.druteikiene@ftmc.lt +370 5 266 1648
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Janina Grinevičiūtė vyresnioji mokslo darbuotoja janina.grineviciute@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 225 kab. dr. Laurynas Juodis vyresnysis mokslo darbuotojas laurynas.juodis@ftmc.lt +370 5 264 4854
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Vitalij Kovalevskij vyresnysis mokslo darbuotojas vitalij.kovalevskij@ftmc.lt +370 5 266 1654
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D204 dr. Evaldas Maceika vyresnysis mokslo darbuotojas evaldas.maceika@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 134 kab. dr. Kęstutis Mažeika vyresnysis mokslo darbuotojas kestutis.mazeika@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Rita Plukienė vyresnioji mokslo darbuotoja rita.plukiene@ftmc.lt +370 5 266 1641
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 139 kab. dr. Grigorijus Duškesas mokslo darbuotojas grigorijus.duskesas@ftmc.lt +370 5 266 1658 +370 614 45955
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 335 kab. dr. Darius Germanas mokslo darbuotojas darius.germanas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 139 kab. dr. Marina Konstantinova mokslo darbuotoja marina.konstantinova@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C227 dr. Anton Koroliov mokslo darbuotojas anton.koroliov@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Elena Lagzdina mokslo darbuotoja elena.lagzdina@ftmc.lt +370 5 266 1641
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Mindaugas Gaspariūnas jaunesnysis mokslo darbuotojas mindaugas.gaspariunas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 230 kab. Rasa Gvozdaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja rasa.gvozdaite@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 231 kab. Laima Kazakevičiūtė-Jakučiūnienė jaunesnioji mokslo darbuotoja laima.kazakeviciute@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Danielius Lingis jaunesnysis mokslo darbuotojas danielius.lingis@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 231 kab. Zita Žukauskaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja zita.zukauskaite@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Konstantinas Birzul inžinierius konstantinas.birzul@ftmc.lt  +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Šarūnas Buivydas inžinierius sarunas.buivydas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Jevgenij Garankin inžinierius jevgenij.garankin@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 340 kab. dr. Nikolay Tarasyuk inžinierius nikolaj.tarasiuk@ftmc.lt
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D216 dr. Rūta Barisevičiūtė vyresnioji mokslo darbuotoja ruta.bariseviciute@ftmc.lt 
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D214 dr. Andrius Garbaras vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.garbaras@ftmc.lt +370 604 05 172
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D215 dr. Agnė Mašalaitė-Nalivaikė vyresnioji mokslo darbuotoja agne.masalaite@ftmc.lt
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D206 dr. Inga Garbarienė mokslo darbuotoja inga.garbariene@ftmc.lt
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D215 Raminta Skipitytė jaunesnioji mokslo darbuotoja raminta.skipityte@ftmc.lt
Izotopinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, C227 Laurynas Bučinskas inžinierius laurynas.bucinskas@ftmc.lt
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 234 kab. dr. Arūnas Gudelis vyriausiasis mokslo darbuotojas arunas.gudelis@ftmc.lt +370 5 264 4855
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 228 kab. Lina Gaigalaitė inžinierė lina.gaigalaite@ftmc.lt +370 5 266 1641
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231, 339 kab. Gintautas Kandrotas inžinierius gintautas.kandrotas@ftmc.lt +370 5 266 1643
Jonizuojančiosios spinduliuotės metrologijos laboratorija Savanorių pr. 231 Kirill Skovorodko inžinierius kirill.skovorodko@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D205, D001 dr. Žilvinas Ežerinskis vyresnysis mokslo darbuotojas zilvinas.ezerinskis@ftmc.lt +370 614 65313
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D205, D001 dr. Justina Šapolaitė vyresnioji mokslo darbuotoja justina.sapolaite@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D216, C207-C210; Savanorių pr. 231, 132 kab. Andrius Puzas jaunesnysis mokslo darbuotojas andrius.puzas@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C227 Laurynas Butkus inžinierius laurynas.butkus@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C226 Vida Juzikienė inžinierė vida.juzikiene@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D204 Algirdas Pabedinskas inžinierius algirdas.pabedinskas@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, T212 Artur Plotnikov inžinierius artur.plotnikov@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Raimundas Skipitis inžinierius raimundas.skipitis@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Andrius Šlivinskas inžinierius andrius.slivinskas@ftmc.lt
Greitintuvo masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Jotautas Treigys inžinierius jotautas.treigys@ftmc.lt
Masės vieneto etalono laboratorija Gintarė Vaizgielaitė inžinierė gintare.vaizgielaite@ftmc.lt
Ilgio vieneto etalono laboratorija Lilija Chaleckienė inžinierė lilija.chaleckiene@ftmc.lt
Temperatūros vieneto etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 316 kab. Kęstutis Mikalauskas inžinierius kestutis.mikalauskas@ftmc.lt