Struktūra

Branduolinių tyrimų skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 prof., dr. habil. proc. Vidmantas Remeikis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas vidmantas.remeikis@ftmc.lt (8 5) 266 1640
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 133 kab. dr. Artūras Plukis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas arturas.plukis@ftmc.lt (8 5) 266 1654
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 225 kab. dr. Laurynas Juodis vyresnysis mokslo darbuotojas laurynas.juodis@ftmc.lt (8 5) 264 4854
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Vitalij Kovalevskij vyresnysis mokslo darbuotojas vitalij.kovalevskij@ftmc.lt (8 5) 266 1654
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Evaldas Maceika vyresnysis mokslo darbuotojas evaldas.maceika@ftmc.lt (8 5) 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Janina Grinevičiūtė vyresnioji mokslo darbuotoja janina.grineviciute@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 139 kab. dr. Grigorijus Duškesas mokslo darbuotojas grigorijus.duskesas@ftmc.lt (8 5) 266 1658
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 335 kab. dr. Darius Germanas mokslo darbuotojas darius.germanas@ftmc.lt (8 5) 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 132 kab. dr. Marina Konstantinova mokslo darbuotoja marina.konstantinova@ftmc.lt (8 5) 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Mindaugas Gaspariūnas jaunesnysis mokslo darbuotojas mindaugas.gaspariunas@ftmc.lt (8 5) 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Elena Lagzdina jaunesnioji mokslo darbuotoja elena.lagzdina@ftmc.lt (8 5) 266 1641
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Zita Žukauskaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja zita.zukauskaite@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Konstantinas Birzul inžinierius konstantinas.birzul@ftmc.lt  (8 5) 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Šarūnas Buivydas inžinierius (8 5) 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 235 kab. Laimutė Buteikienė inžinierė laimute.buteikiene@ftmc.lt (8 5) 266 1643
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Danielius Lingis inžinierius danielius.lingis@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Laima Kazakevičiūtė-Jakučiūnienė jaunesnioji mokslo darbuotoja laima.kazakeviciute@ftmc.lt 
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C227 dr. Anton Koroliov jaunesnysis mokslo darbuotojas anton.koroliov@ftmc.lt
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231, 340 kab. dr. Nikolay Tarasyuk inžinierius nikolaj.tarasiuk@ftmc.lt (8 5) 264 4858
Eksperimentinės branduolio fizikos laboratorija Savanorių pr. 231 Jevgenij Garankin inžinierius jevgenij.garankin@ftmc.lt 
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231, 137 kab. habil. dr. Dalis Antanas Baltrūnas vyresnysis mokslo darbuotojas dalis.baltrunas@ftmc.lt (8 5) 266 1657
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231, 134 kab. dr. Kęstutis Mažeika vyresnysis mokslo darbuotojas kestutis.mazeika@ftmc.lt (8 5) 266 1643
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Jonas Reklaitis mokslo darbuotojas jonas.reklaitis@ftmc.lt (8 5) 266 1641
Branduolinio gama rezonanso laboratorija Savanorių pr. 231, 131 kab. Rimantas Davidonis inžinierius rimas.davidonis@ftmc.lt (8 5) 266 1650
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, 225 kab. dr. Rūta Druteikienė vyresnioji mokslo darbuotoja ruta.druteikiene@ftmc.lt (8 5) 266 1648
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D205, D001 dr. Žilvinas Ežerinskis vyresnysis mokslo darbuotojas zilvinas.ezerinskis@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D214 dr. Andrius Garbaras vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.garbaras@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Rita Plukienė vyresnioji mokslo darbuotoja rita.plukiene@ftmc.lt (8 5) 266 1641
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D216 dr. Rūta Barisevičiūtė vyresnioji mokslo darbuotoja ruta.bariseviciute@ftmc.lt 
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D215 dr. Agnė Mašalaitė-Nalivaikė mokslo darbuotoja agne.masalaite@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D205, D001 dr. Justina Šapolaitė vyresnioji mokslo darbuotoja justina.sapolaite@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231, 230 kab. Rasa Gvozdaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja rasa.gvozdaite@ftmc.lt (8 5) 264 4857
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Andrius Puzas jaunesnysis mokslo darbuotojas andrius.puzas@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D215 Raminta Skipitytė jaunesnioji mokslo darbuotoja raminta.skipityte@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Andrius Šlivinskas inžinierius andrius.slivinskas@ftmc.lt  (8 5) 266 1640
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Vida Juzikienė inžinierė vida.juzikiene@ftmc.lt (8 5) 261 2758
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Algirdas Pabedinskas inžinierius algirdas.pabedinskas@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Savanorių pr. 231 Raimundas Skipitis inžinierius raimundas.skipitis@ftmc.lt (8 5) 266 1656
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Artur Plotnikov inžinierius artur.plotnikov@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Laurynas Bučinskas inžinierius laurynas.bucinskas@ftmc.lt
Masių spektrometrijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Laurynas Butkus inžinierius laurynas.butkus@ftmc.lt