Struktūra

Atgal

Cheminės inžinerijos ir technologijų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 dr. Romas Ragauskas vyresnysis mokslo darbuotojas romas.ragauskas@ftmc.lt +370 698 29863
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Saulėtekio al. 3, E114 dr. Audronė Gefenienė mokslo darbuotoja audrone.gefeniene@ftmc.lt +370 5 264 8843
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Saulėtekio al. 3, E114 dr. Edita Zubrytė mokslo darbuotoja edita.zubryte@ftmc.lt 
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Georgijus Agafonovas inžinierius georgijus.agafonovas@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Vidutis Andzevičius inžinierius vidutis.andzevicius@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 dr. Rima Binkienė inžinierė rima.binkiene@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7, 226 kab. Arvydas Dikčius inžinierius arvydas.dikcius@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7, 207 kab. Sergej Jevstafjev inžinierius sergej.jevstafjev@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Mindaugas Namiejūnas inžinierius mindaugas.namiejunas@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Vitalija Senkuvienė inžinierė vitalija.senkuviene@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Teresa Sinicka inžinierė teresa.sinicka@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Tomas Timinskas technikas tomas.timinskas@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Saulėtekio al. 3 Valdas Sebestinas galvanikas valdas.sebestinas@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Kazimieras Vitkauskas stiklapūtis kazimieras.vitkauskas@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Slavik Rynkevič tekintojas slavik.rynkevic@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Teresa Sinkevič valytoja teresa.sinkevic@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Jevgenijus Visockis vairuotojas jevgenijus.visockis@ftmc.lt
Cheminių dangų laboratorija Akademijos g. 7, 212 kab. dr. Sigitas Jankauskas mokslo darbuotojas sigitas.jankauskas@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E322 habil. dr. Rimantas Ramanauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas rimantas.ramanauskas@ftmc.lt +370 5 264 8844 +370 698 29865
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E428 dr. Deniss Grjaznovs vyriausiasis mokslo darbuotojas deniss.grjaznovs@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E341 dr. Jurga Juodkazytė vyriausioji mokslo darbuotoja jurga.juodkazyte@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E342 dr. Inga Morkvėnaitė-Vilkončienė vyriausioji mokslo darbuotoja inga.vilkonciene@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E428 dr. Linas Vilčiauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas linas.vilciauskas@ftmc.lt  +370 5 223 4611
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Martynas Misevičius vyresnysis mokslo darbuotojas martynas.misevicius@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E335 dr. Zenius Mockus vyresnysis mokslo darbuotojas zenius.mockus@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Jūtarė Jolanta Petronienė vyresnioji mokslo darbuotoja jolanta.petroniene@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Simas Šakirzanovas vyresnysis mokslo darbuotojas simas.sakirzanovas@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E340 dr. Benjaminas Šebeka vyresnysis mokslo darbuotojas benjaminas.sebeka@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E342 dr. Ingrida Bružaitė mokslo darbuotoja ingrida.bruzaite@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Justė Rožėnė jaunesnioji mokslo darbuotoja juste.rozene@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Antanas Zinovičius jaunesnysis mokslo darbuotojas antanas.zinovicius@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E317 dr. Laima Gudavičiūtė mokslo darbuotoja laima.gudaviciute@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E335 dr. Stasė Kanapeckaitė mokslo darbuotoja stase.kanapeckaite@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E342 dr. Milda Petrulevičienė vyresnioji mokslo darbuotoja milda.petruleviciene@ftmc.lt 
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E432 dr. Jurgis Pilipavičius vyresnysis mokslo darbuotojas jurgis.pilipavicius@ftmc.lt +370 5 223 4613 +370 622 16474
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E340 dr. Irena Savickaja mokslo darbuotoja irena.savickaja@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Mokslinė stažuotė Didžiojoje Britanije dr. Andrius Stanulis mokslo darbuotojas andrius.stanulis@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E235 dr. Monika Skruodienė mokslo darbuotoja monika.skruodiene@ftmc.lt  +370 625 68856
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E235 dr. Skirmantė Tutlienė mokslo darbuotoja skirmante.tutliene@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 dr. Jelena Kovger-Jaroševič jaunesnioji mokslo darbuotoja VPA jelena.kovger@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E343 Gintarė Gečė jaunesnioji mokslo darbuotoja gintare.pleckaityte@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E320 Kasparas Kižys inžinierius kasparas.kizys@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E344 Aldona Martušienė inžinierė aldona.martusiene@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Maliha Parvin inžinierius maliha.parvin@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Nadežda Traškina inžinierius nadezda.traskina@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Artūras Kareiva technikas arturas.kareiva@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Timas Merkelis technikas timas.merkelis@ftmc.lt
Tribologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E118 dr. Svajus Asadauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas svajus.asadauskas@ftmc.lt +370 5 264 9360
Tribologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E112 dr. Dalia Bražinskienė mokslo darbuotoja dalia.brazinskiene@ftmc.lt
Tribologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E112 dr. Sandra Mačiulytė mokslo darbuotoja VPA sandra.maciulyte@ftmc.lt