Struktūra

Atgal

Cheminės inžinerijos ir technologijų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 dr. Romas Ragauskas vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas romas.ragauskas@ftmc.lt +370 698 29863
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Saulėtekio al. 3, E114 dr. Audronė Gefenienė mokslo darbuotoja audrone.gefeniene@ftmc.lt +370 5 264 8843
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Saulėtekio al. 3, E114 dr. Edita Semaško mokslo darbuotoja edita.zubryte@ftmc.lt 
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Vidutis Andzevičius vyresnysis inžinierius vidutis.andzevicius@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7, 207 kab. Sergej Jevstafjev vyresnysis inžinierius sergej.jevstafjev@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 dr. Georgijus Agafonovas inžinierius georgijus.agafonovas@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 dr. Rima Binkienė inžinierė rima.binkiene@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7, 226 kab. dr. Arvydas Dikčius inžinierius arvydas.dikcius@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Vitalija Senkuvienė inžinierė vitalija.senkuviene@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Teresa Sinicka inžinierė teresa.sinicka@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Jevgenijus Visockis technikas jevgenijus.visockis@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Kazimieras Vitkauskas technikas kazimieras.vitkauskas@ftmc.lt
Pavojingų atliekų nukenksminimo laboratorija Akademijos g. 7 Teresa Sinkevič valytoja teresa.sinkevic@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E428 dr. Linas Vilčiauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas linas.vilciauskas@ftmc.lt  +370 5 223 4611
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E341 dr. Jurga Juodkazytė vyriausioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja jurga.juodkazyte@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E322 habil. dr. Rimantas Ramanauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas rimantas.ramanauskas@ftmc.lt +370 5 264 8844 +370 698 29865
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E335 dr. Zenius Mockus vyresnysis mokslo darbuotojas zenius.mockus@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E342 dr. Jūratė Jolanta Petronienė vyresnioji mokslo darbuotoja jurate.petroniene@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E342 dr. Milda Petrulevičienė vyresnioji mokslo darbuotoja milda.petruleviciene@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E432 dr. Jurgis Pilipavičius vyresnysis mokslo darbuotojas jurgis.pilipavicius@ftmc.lt +370 5 223 4613 +370 622 16474
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Simas Šakirzanovas vyresnysis mokslo darbuotojas simas.sakirzanovas@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E343 dr. Gintarė Gečė mokslo darbuotoja gintare.pleckaityte@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 dr. Jelena Kovger-Jaroševič mokslo darbuotoja jelena.kovger@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E340 dr. Irena Savickaja mokslo darbuotoja irena.savickaja@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Mokslinė stažuotė Didžiojoje Britanije dr. Andrius Stanulis mokslo darbuotojas andrius.stanulis@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Justinas Šlepavičius mokslo darbuotojas justinas.slepavicius@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Birutė Serapinienė jaunesnioji mokslo darbuotoja birute.serapiniene@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Nadežda Traškina jaunesnioji mokslo darbuotoja nadezda.traskina@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Antanas Zinovičius jaunesnysis mokslo darbuotojas antanas.zinovicius@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija dr. Greta Merkininkaitė mokslininkė stažuotoja greta.merkininkaite@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E317 dr. Laima Gudavičiūtė vyresnioji inžinierė laima.gudaviciute@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E335 dr. Stasė Kanapeckaitė vyresnioji inžinierė stase.kanapeckaite@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E344 Aldona Martušienė administratorė aldona.martusiene@ftmc.lt
Tribologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E112 dr. Dalia Bražinskienė mokslo darbuotoja dalia.brazinskiene@ftmc.lt
Tribologijos laboratorija Akademijos g. 7, 212 kab. dr. Sigitas Jankauskas mokslo darbuotojas sigitas.jankauskas@ftmc.lt
Tribologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E111 dr. Tadas Matijošius mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas tadas.matijosius@ftmc.lt
Tribologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E112 Paulina Nemaniutė jaunesnioji mokslo darbuotoja paulina.nemaniute@ftmc.lt
Kristalų augimo laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Martynas Misevičius vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas martynas.misevicius@ftmc.lt
Kristalų augimo laboratorija Saulėtekio al. 3, E235 dr. Monika Skruodienė vyresnioji mokslo darbuotoja monika.skruodiene@ftmc.lt +370 625 68856
Kristalų augimo laboratorija Saulėtekio al. 3, E235 dr. Skirmantė Tutlienė vyresnioji mokslo darbuotoja skirmante.tutliene@ftmc.lt
Kristalų augimo laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Linas Giniūnas vyriausiasis inžinierius linas.giniunas@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Birutė Serapinienė doktorantė birute.serapiniene@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Nadežda Traškina doktorantė nadezda.traskina@ftmc.lt
Energijos elektrocheminės konversijos laboratorija Paulina Nemaniutė doktorantė paulina.nemaniute@ftmc.lt
Bioelektrocheminių technologijų laboratorija Agnė Boguševičė doktorantė agne.bogusevice@ftmc.lt
Bioelektrocheminių technologijų laboratorija Kasparas Kižys doktorantas kasparas.kizys@ftmc.lt
Bioelektrocheminių technologijų laboratorija Laisvidas Striška doktorantas laisvidas.striska@ftmc.lt