Struktūra

Atgal

Elektrocheminės medžiagotyros skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E322 habil.dr. Rimantas Ramanauskas vyriaus.m.d. rimantas.ramanauskas@ftmc.lt 2648844
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E117 dr. Arūnas Jagminas vyriaus.m.d. arunas.jagminas@ftmc.lt 2648891
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E221 dr. Giedrė Grincienė m.d. giedre.grinciene@ftmc.lt 2648845
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 dr. Vaclovas Klimas m.d. vaclovas.klimas@ftmc.lt
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E113 dr. Marija Kurtinaitienė m.d. marija.kurtinaitiene@ftmc.lt 2665790
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 Simonas Ramanavičius j.m.d. simonas.ramanavicius@ftmc.lt
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 Rokas Žalnėravičius j.m.d. rokas.zalneravicius@ftmc.lt
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E341 dr. Jurga Juodkazytė vyriaus.m.d. jurga.juodkazyte@ftmc.lt 264 9364
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E335 dr. Zenius Mockus vyr.m.d. zenius.mockus@ftmc.lt 2648894
Metalų elektrochemijos laboratorija dr. Simas Šakirzanovas vyr.m.d.
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E340 dr. Benjaminas Šebeka vyr.m.d. benjaminas.sebeka@ftmc.lt 2661293
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, dr. Linas Vilčiauskas vyr.m.d. linas.vilciauskas@ftmc.lt
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E344 dr. Asta Ona Češūnienė m.d. asta.cesuniene@ftmc.lt 2649212
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E317 dr. Olga Girčienė m.d. olga.girciene@ftmc.lt 2649215
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E317 dr. Laima Gudavičiūtė m.d. laima.gudaviciute@ftmc.lt 2649771
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E335 dr. Stasė Kanapeckaitė m.d. stase.kanapeckaite@ftmc.lt 2648894
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, dr. Inga Morkvėnaitė-Vilkončienė m.d. inga.vilkonciene@ftmc.lt
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, dr. Milda Petrulevičienė m.d. milda.petruleviciene@ftmc.lt
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E213 dr. Jurgis Pilipavičius m.d. jurgis.pilipavicius@ftmc.lt
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E340 dr. Irena Savickaja m.d. irena.savickaja@ftmc.lt 2661293
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E235 dr. Andrius Stanulis m.d. andrius.stanulis@ftmc.lt 2649210
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, dr. Shannon Kaylie Stauffer m.d. shannon.stauffer@ftmc.lt
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E235 dr. Skirmantė Butkutė m.d. skirmante.butkute@ftmc.lt 2649210
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 dr. Jelena Kovger j.m.d. jelena.kovger@ftmc.lt
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Monika Skruodienė j.m.d. monika.skruodiene@ftmc.lt
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E343 Aldona Martušienė inžinierė aldona.martusiene@ftmc.lt 2665796
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Artūras Kareiva technikas
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E232 dr. Konstantinas Leinartas vyr.m.d. konstantinas.leinartas@ftmc.lt 2661290
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E233 habil.dr. Eimutis Juzeliūnas vyriaus.m.d. eimutis.juzeliunas@ftmc.lt
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E234 dr. Gedvidas Bikulčius vyr.m.d. gedvidas.bikulcius@ftmc.lt 2729389
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E212 dr. Asta Grigucevičienė vyr.m.d. asta.griguceviciene@ftmc.lt 2648880
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E234 dr. Putinas Kalinauskas vyr.m.d. putinas.kalinauskas@ftmc.lt 2648882
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E211 dr. Svetlana Lichušina m.d. svetlana.lichusina@ftmc.lt 264889
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E210 dr. Alma Ručinskienė m.d. alma.rucinskiene@ftmc.lt 2649771
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E212 Laurynas Staišiūnas j.m.d. laurynas.staisiunas@ftmc.lt 2648880
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E211 Irina Demčenko inžinierė irina.demcenko@ftmc.lt 2648882
Akredituota korozinių bandymų laboratorija Akademijos 7, Saulėtekio al.3, E213 dr. Dalia Bučinskienė m.d., kokybės vadybininkė dalia.bucinskiene@ftmc.lt 2729492
Tribologijos laboratorija laboratorija Saulėtekio al. 3, E118 dr. Svajus Asadauskas vyriaus.m.d. svajus.asadauskas@ftmc.lt 2649360
Tribologijos laboratorija laboratorija Saulėtekio al. 3, E210 dr. Dalia Bražinskienė m.d. dalia.brazinskiene@ftmc.lt 2648885
Tribologijos laboratorija laboratorija Saulėtekio al. 3, E111 dr. Antanas Strakšys m.d. antanas.straksys@ftmc.lt 2649210
Tribologijos laboratorija laboratorija Saulėtekio al. 3, E111 dr. Ignas Valsiūnas m.d. ignas.valsiunas@ftmc.lt 2649210
Tribologijos laboratorija laboratorija Saulėtekio al. 3, E112 Tadas Matijošius j.m.d. tadas.matijosius@ftmc.lt 2649212
Metalų elektrochemijos laboratorija Saulėtkio al. 3 Oleksii Balitskyi inžinierius - -