Struktūra

Atgal

Elektrocheminės medžiagotyros skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E117 dr. Arūnas Jagminas vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas arunas.jagminas@ftmc.lt +370 5 264 8891
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 dr. Vaclovas Klimas vyresnysis mokslo darbuotojas vaclovas.klimas@ftmc.lt
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 dr. Simonas Ramanavičius vyresnysis mokslo darbuotojas simonas.ramanavicius@ftmc.lt
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 dr. Rokas Žalnėravičius vyresnysis mokslo darbuotojas rokas.zalneravicius@ftmc.lt +370 634 31029
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 dr. Paulius Gaigalas mokslo darbuotojas paulius.gaigalas@ftmc.lt
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E133 dr. Giedrė Grincienė mokslo darbuotoja giedre.grinciene@ftmc.lt
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E116 dr. Tomas Sabirovas mokslo darbuotojas tomas.sabirovas@ftmc.lt
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Agnė Sukovienė mokslo darbuotoja agne.sukoviene@ftmc.lt
Nanostruktūrų laboratorija Saulėtekio al. 3, E117 Katsiaryna Charniakova jaunesnioji mokslo darbuotoja katsiaryna.charniakova@ftmc.lt
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E233 prof., habil. dr. Eimutis Juzeliūnas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas eimutis.juzeliunas@ftmc.lt
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E234 dr. Gedvidas Bikulčius vyresnysis mokslo darbuotojas gedvidas.bikulcius@ftmc.lt
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E212 dr. Asta Grigucevičienė vyresnioji mokslo darbuotoja asta.griguceviciene@ftmc.lt
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E234 dr. Putinas Kalinauskas vyresnysis mokslo darbuotojas putinas.kalinauskas@ftmc.lt
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E232 dr. Konstantinas Leinartas vyresnysis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas konstantinas.leinartas@ftmc.lt +370 5 266 1290
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Akademijos g. 7 dr. Dalia Bučinskienė mokslo darbuotoja, kokybės vadybininkė dalia.bucinskiene@ftmc.lt +370 5 272 9492
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E210 dr. Alma Ručinskienė mokslo darbuotoja alma.rucinskiene@ftmc.lt
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Viachaslau Alifirenka jaunesnysis mokslo darbuotojas viachaslau.alifirenka@ftmc.lt +370 692 74964
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E212 Laurynas Staišiūnas jaunesnysis mokslo darbuotojas laurynas.staisiunas@ftmc.lt
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E211 Irina Demčenko administratorė irina.demcenko@ftmc.lt
Medžiagotyros ir korozijos laboratorija Viachaslau Alifirenka doktorantas viachaslau.alifirenka@ftmc.lt