Struktūra

Fizikinių technologijų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D210 dr. Arūnas Šetkus vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas arunas.setkus@ftmc.lt +370 5 262 7934
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C231 dr. Virginijus Bukauskas mokslo darbuotojas virginijus.bukauskas@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D220 dr. Vytautas Jakštas mokslo darbuotojas vytautas.jakstas@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C224 dr. Audružis Mironas mokslo darbuotojas audruzis.mironas@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C228 dr. Viktorija Nargelienė mokslo darbuotoja viktorija.nargeliene@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C224 dr. Viktorija Strazdienė mokslo darbuotoja viktorija.strazdiene@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C223 dr. Mindaugas Kamarauskas mokslo darbuotojas mindaugas.kamarauskas@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 dr. Rasa Suzanovičienė mokslo darbuotoja VPA rasa.suzanoviciene@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C230 dr. Marius Treideris mokslo darbuotojas marius.treideris@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C229 dr. Viktoras Vaičikauskas mokslo darbuotojas viktoras.vaicikauskas@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C223 dr. Vladimir Astachov jaunesnysis mokslo darbuotojas vladimir.astachov@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C218 Titas Erikas Autukevičius inžinierius titas.autukevicius@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 doc., dr. Saulius Balakauskas inžinierius saulius.balakauskas@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C216 Tomas Daugalas inžinierius tomas.daugalas@ftmc.lt 
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C216 Jaroslav Dzisevič inžinierius jaroslav.dzisevic@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C217 Algimantas Lukša inžinierius algimantas.luksa@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 Nijolė Uzėlienė vyr. laborantė nijole.uzeliene@ftmc.lt
Mikrosistemų technologijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 Juozas Uzėla mechanikas juozas.uzela@ftmc.lt
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C326 habil. dr. Žilvinas Andrius Kancleris vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas zilvinas.kancleris@ftmc.lt +370 5 261 9808
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C324 dr. Mindaugas Dagys vyresnysis mokslo darbuotojas mindaugas.dagys@ftmc.lt +370 5 261 9466 +370 655 22347
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C323 dr. Paulius Ragulis vyresnysis mokslo darbuotojas paulius.ragulis@ftmc.lt +370 5 261 9466
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C324 dr. Rimantas Simniškis vyresnysis mokslo darbuotojas rimantas.simniskis@ftmc.lt +370 5 261 9466
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C323 dr. Gediminas Šlekas mokslo darbuotojas gediminas.slekas@ftmc.lt +370 5 261 9466
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C325 Darius Urbonis inžinierius darius.urbonis@ftmc.lt +370 5 261 9467
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C325 Andrius Kamarauskas inžinierius andrius.kamarauskas@ftmc.lt +370 5 261 9466
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 413 kab. dr. Rimantas Miškinis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas rimantas.miskinis@ftmc.lt +370 5 262 0194
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 414 kab. Dmitrij Smirnov jaunesnysis mokslo darbuotojas dmitrij.smirnov@ftmc.lt +370 5 250 3533
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 414 kab. Emilis Urba jaunesnysis mokslo darbuotojas emilis.urba@ftmc.lt +370 5 250 3533
Laiko ir dažnio etalono laboratorija Lukiškių g. 9, 414 kab. Eglė Baniulienė inžinierė egle.baniuliene@ftmc.lt +370 5 250 3506
Elektros dydžių etalonų laboratorija Lukiškių g. 9, 310 kab. Andrius Bartašiūnas inžinierius andrius.bartasiunas@ftmc.lt +370 5 261 8065