Struktūra

Fizikinių technologijų skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, D210 dr. (hp) Arūnas Šetkus vyriaus.m.d. arunas.setkus@ftmc.lt 2627934
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C231 dr. Virginijus Bukauskas m.d. virginijus.bukauskas@ftmc.lt 2627937
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C224 dr. Audružis Mironas m.d. audruzis.mironas@ftmc.lt
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C229 dr. Viktoras Vaičikauskas m.d. viktoras.vaicikauskas@ftmc.lt
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C217 Andrius Sakavičius inžinierius andrius.sakavicius@ftmc.lt
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C218 Titas Erikas Autukevičius inžinierius titas.autukevicius@ftmc.lt
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C325 Tomas Daugalas inžinierius tomas.daugalas@ftmc.lt
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C326 habil. dr. Žilvinas Andrius Kancleris vyriaus.m.d. zilvinas.kancleris@ftmc.lt 2619808
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C324 dr. Mindaugas Dagys vyr.m.d. mindaugas.dagys@ftmc.lt 2619466
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C324 dr. Rimantas Simniškis vyr.m.d. rimantas.simniskis@ftmc.lt 2619466
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C323 dr. Paulius Ragulis m.d. paulius.ragulis@ftmc.lt 2619466
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C323 dr. Gediminas Šlekas m.d. gediminas.slekas@ftmc.lt 2619466
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C230 dr. Marius Treideris m.d. marius.treideris@ftmc.lt 2626737
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C224 dr. Viktorija Strazdienė m.d. viktorija.strazdiene@ftmc.lt
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 dr. Rasa Suzanovičienė m.d. rasa.suzanoviciene@ftmc.lt
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, Vladimir Agafonov inžinierius vladimir.agafonov@ftmc.lt
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C217 Mindaugas Kamarauskas inžinierius mindaugas.kamarauskas@ftmc.lt
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 Juozas Uzėla mechanikas juozas.uzela@ftmc.lt 2627937
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 Nijolė Uzėlienė vyr. laborantė nijole.uzeliene@ftmc.lt 2627937
Hibridinių technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C223 dr. Gvidas Astromskas vyr.m.d. gvidas.astromskas@ftmc.lt 2627934
Hibridinių technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 doc., dr. Saulius Balakauskas vyr.m.d. saulius.balakauskas@ftmc.lt 2627937
Hibridinių technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C228 dr Viktorija Nargelienė m.d. viktorija.nargeliene@ftmc.lt 2627937
Hibridinių technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, Lukas Laurinavičius inžinierius lukas.laurinavicius@ftmc.lt
Hibridinių technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C217 Algimantas Lukša inžinierius algimantas.luksa@ftmc.lt
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3 Einartas Lesvinčiūnas technikas