Struktūra

Fizikinių technologijų skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, D210 prof., dr. Arūnas Šetkus vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas arunas.setkus@ftmc.lt (8 5) 262 7934
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C231 dr. Virginijus Bukauskas mokslo darbuotojas virginijus.bukauskas@ftmc.lt (8 5) 262 7937
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C224 dr. Audružis Mironas mokslo darbuotojas audruzis.mironas@ftmc.lt
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C229 dr. Viktoras Vaičikauskas mokslo darbuotojas viktoras.vaicikauskas@ftmc.lt
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C217 Andrius Sakavičius inžinierius andrius.sakavicius@ftmc.lt 
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C216 Tomas Daugalas inžinierius tomas.daugalas@ftmc.lt 
Jutiklių integravimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C218 Titas Erikas Autukevičius inžinierius titas.autukevicius@ftmc.lt
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C326 habil. dr. Žilvinas Andrius Kancleris vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas zilvinas.kancleris@ftmc.lt (8 5) 261 9808
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C324 dr. Mindaugas Dagys vyresnysis mokslo darbuotojas mindaugas.dagys@ftmc.lt (8 5) 261 9466
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C324 dr. Rimantas Simniškis vyresnysis mokslo darbuotojas rimantas.simniskis@ftmc.lt (8 5) 261 9466
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C323 dr. Paulius Ragulis mokslo darbuotojas paulius.ragulis@ftmc.lt (8 5) 261 9466
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C323 dr. Gediminas Šlekas mokslo darbuotojas gediminas.slekas@ftmc.lt (8 5) 261 9466
Mikrobangų laboratorija Saulėtekio al. 3, C325 Einartas Lesvinčiūnas technikas
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C230 dr. Marius Treideris mokslo darbuotojas marius.treideris@ftmc.lt (8 5) 262 6737
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C224 dr. Viktorija Strazdienė mokslo darbuotoja viktorija.strazdiene@ftmc.lt
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 dr. Rasa Suzanovičienė mokslo darbuotoja rasa.suzanoviciene@ftmc.lt
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C217 Mindaugas Kamarauskas inžinierius mindaugas.kamarauskas@ftmc.lt
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C216 Vladimir Agafonov inžinierius vladimir.agafonov@ftmc.lt 
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 Juozas Uzėla mechanikas juozas.uzela@ftmc.lt (8 5) 243 1203
Prietaisų technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 Nijolė Uzėlienė vyr. laborantė nijole.uzeliene@ftmc.lt (8 5) 243 1203
Hibridinių technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C223 dr. Gvidas Astromskas vyresnysis mokslo darbuotojas gvidas.astromskas@ftmc.lt (8 5) 262 7934
Hibridinių technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C222 doc., dr. Saulius Balakauskas vyresnysis mokslo darbuotojas saulius.balakauskas@ftmc.lt (8 5) 243 1203
Hibridinių technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C228 dr Viktorija Nargelienė mokslo darbuotoja viktorija.nargeliene@ftmc.lt (8 5) 243 1203
Hibridinių technologijų laboratorija Jaroslav Dzisevič inžinierius jaroslav.dzisevic@ftmc.lt
Hibridinių technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C217 Algimantas Lukša inžinierius algimantas.luksa@ftmc.lt