Struktūra

Fundamentinių tyrimų skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3, C415 prof., dr. Vladas Vansevičius vyriaus.m.d. vladas.vansevicius@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio 3, C427,E013 dr. Emilis Šermukšnis vyr.m.d. emilis.sermuksnis@ftmc.lt 2618101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio 3, C428 prof., habil. dr. Arvydas Matulionis vyriaus.m.d. arvydas.matulionis@ftmc.lt 2618101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio 3, C416 dr. Linas Ardaravičius vyr.m.d. linas.ardaravicius@ftmc.lt 2618101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio 3, C429 dr. Juozapas Liberis vyr.m.d. juozapas.liberis@ftmc.lt 2618101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio 3, C428 dr. Mindaugas Ramonas vyr.m.d. mindaugas.ramonas@ftmc.lt 2618101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio 3, C429 dr. Paulius Sakalas vyr.m.d. paulius.sakalas@ftmc.lt 2618101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio 3, C429 dr. Artūr Šimukovič m.d. arturas.simukovic@ftmc.lt 2618101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio 3, C405 Margarita Kregždienė inžinierė margarita.kregzdiene@ftmc.lt 2619466
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio 3, C431 prof., habil. dr. Kęstutis Pyragas vyriaus.m.d. kestutis.pyragas@ftmc.lt 2626739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio 3, C435 prof., habil. dr. Algirdas Matulis vyriaus.m.d. algirdas.matulis@ftmc.lt 2626739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio 3, C433 dr. Tatjana Pyragienė vyr.m.d. tatjana.pyragiene@ftmc.lt 2626739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio 3, C436 prof., habil. dr. Antanas Reklaitis vyr.m.d. antanas.reklaitis@ftmc.lt 2626739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio 3, C434 dr. Viktoras Pyragas m.d. viktoras.pyragas@ftmc.lt 2626739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio 3, C432 dr. Irmantas Ratas m.d. irmantas.ratas@ftmc.lt 2626739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio 3 Augustinas Povilas Fedaravičius j.m.d.
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3, C414 dr.  Donatas Narbutis vyr.m.d. donatas.narbutis@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3, C415 dr.  Rima Stonkutė vyr.m.d. rima.stonkute@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3, C404 dr. Kastytis Zubovas vyr.m.d. kastytis.zubovas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3, C414 dr. Dmitrij Semionov m.d. dmitrij.semionov@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3, C430 Marius Čeponis inžinierius marius.ceponis@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3, C430 Alina Leščinskaitė inžinierė alina.lescinskaite@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3, C430 Rokas Naujalis inžinierius rokas.naujalis@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3 Aidas Sadauskas j.m.d.
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Matas Tartėnas inžinierius matas.tartenas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3, C415 Valdas Vansevičius inžinierius valdas.vansevicius@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio 3, C426 dr. Audrius Alkauskas vyriaus.m.d. audrius.alkauskas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Mažena Mackoit-Sinkevičienė j.m.d. mazena.mackoit@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Lukas Razinkovas j.m.d. lukas.razinkovas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Rokas Silkinis inžinierius rokas.silkinis@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio 3 Emilija Mockutė inžinierė