Struktūra

Fundamentinių tyrimų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C427, E013 dr. Emilis Šermukšnis vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas emilis.sermuksnis@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C429 dr. Paulius Sakalas vyresnysis mokslo darbuotojas paulius.sakalas@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C416 dr. Linas Ardaravičius mokslo darbuotojas linas.ardaravicius@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C429 dr. Artūr Šimukovič mokslo darbuotojas arturas.simukovic@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C405 Margarita Kregždienė inžinierė margarita.kregzdiene@ftmc.lt +370 5 262 7123
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C431 prof., habil. dr. Kęstutis Pyragas vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas kestutis.pyragas@ftmc.lt
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C433 dr. Tatjana Pyragienė vyresnioji mokslo darbuotoja tatjana.pyragiene@ftmc.lt
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C432 dr. Irmantas Ratas vyresnysis mokslo darbuotojas irmantas.ratas@ftmc.lt
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C434 dr. Viktoras Pyragas mokslo darbuotojas viktoras.pyragas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C415 prof., dr. Vladas Vansevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas vladas.vansevicius@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C404 dr. Kastytis Zubovas vyriausiasis mokslo darbuotojas kastytis.zubovas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Mindaugas Karčiauskas vyresnysis mokslo darbuotojas mindaugas.karciauskas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C415 dr.  Rima Stonkutė vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja rima.stonkute@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C430 Marius Čeponis jaunesnysis mokslo darbuotojas marius.ceponis@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Karolis Daugevičius jaunesnysis mokslo darbuotojas karolis.daugevicius@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Eimantas Kriščiūnas jaunesnysis mokslo darbuotojas eimantas.krisciunas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Matas Tartėnas jaunesnysis mokslo darbuotojas matas.tartenas@ftmc.lt +370 647 69760
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C415 Valdas Vansevičius vyresnysis inžinierius valdas.vansevicius@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Erikas Cicėnas technikas erikas.cicenas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Marek Zbigniew Maciaszek vyresnysis mokslo darbuotojas marek.maciaszek@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D209 dr. Lukas Razinkovas vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas lukas.razinkovas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Vytautas Žalandauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas vytautas.zalandauskas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C414 Rokas Silkinis jaunesnysis mokslo darbuotojas rokas.silkinis@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C422 dr. Sergejus Orlovas vyriausiasis mokslo darbuotojas sergejus.orlovas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Egidijus Vanagas vyriausiasis mokslo darbuotojas egidijus.vanagas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 dr. Vytautas Jukna vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas vytautas.jukna@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 Justas Berškys jaunesnysis mokslo darbuotojas justas.berskys@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 Klemensas Laurinavičius jaunesnysis mokslo darbuotojas klemensas.laurinavicius@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Ernestas Nacius jaunesnysis mokslo darbuotojas ernestas.nacius@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Paulius Šlevas jaunesnysis mokslo darbuotojas paulius.slevas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D009, D010 Antanas Urbas vyriausiasis inžinierius antanas.urbas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Orestas Ulčinas inžinierius orestas.ulcinas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Karolis Mundrys inžinierius karolis.mundrys@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 Paulius Kizevičius technikas paulius.kizevicius@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Martynas Laužikas doktorantas martynas.lauzikas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Marius Čeponis doktorantas marius.ceponis@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Karolis Daugevičius doktorantas karolis.daugevicius@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Eimantas Kriščiūnas doktorantas eimantas.krisciunas@ftmc.lt
Magasistemų fizikos laboratorija Aidas Sadauskas doktorantas aidas.sadauskas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Matas Tartėnas doktorantas matas.tartenas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Rokas Silkinis doktorantas rokas.silkinis@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Vytautas Žalandauskas doktorantas vytautas.zalandauskas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Justas Berškys doktorantas justas.berskys@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Klemensas Laurinavičius doktorantas klemensas.laurinavicius@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Ernestas Nacius doktorantas ernestas.nacius@ftmc.lt