Struktūra

Fundamentinių tyrimų skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C427, E013 dr. Emilis Šermukšnis vyresnysis mokslo darbuotojas emilis.sermuksnis@ftmc.lt (8 5) 261 8101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C428 prof., habil. dr. Arvydas Matulionis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas arvydas.matulionis@ftmc.lt (8 5) 261 8101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C416 dr. Linas Ardaravičius vyresnysis mokslo darbuotojas linas.ardaravicius@ftmc.lt (8 5) 261 8101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C428 dr. Mindaugas Ramonas vyresnysis mokslo darbuotojas mindaugas.ramonas@ftmc.lt (8 5) 261 8101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C429 dr. Paulius Sakalas vyresnysis mokslo darbuotojas paulius.sakalas@ftmc.lt (8 5) 261 8101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C429 dr. Artūr Šimukovič mokslo darbuotojas arturas.simukovic@ftmc.lt (8 5) 261 8101
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C405 Margarita Kregždienė inžinierė margarita.kregzdiene@ftmc.lt (8 5) 261 9466
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C431 prof., habil. dr. Kęstutis Pyragas vyriausiasis mokslo darbuotojas kestutis.pyragas@ftmc.lt (8 5) 262 6739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C435 prof., habil. dr. Algirdas Matulis vyriausiasis mokslo darbuotojas algirdas.matulis@ftmc.lt (8 5) 262 6739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C433 dr. Tatjana Pyragienė vyresnioji mokslo darbuotoja tatjana.pyragiene@ftmc.lt (8 5) 262 6739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C436 prof., habil. dr. Antanas Reklaitis vyresnysis mokslo darbuotojas antanas.reklaitis@ftmc.lt (8 5) 262 6739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C434 dr. Viktoras Pyragas mokslo darbuotojas viktoras.pyragas@ftmc.lt (8 5) 262 6739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C432 dr. Irmantas Ratas mokslo darbuotojas irmantas.ratas@ftmc.lt (8 5) 262 6739
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C432 Augustinas Povilas Fedaravičius jaunesnysis mokslo darbuotojas povilas.fedaravicius@ftmc.lt (8 5) 262 6739
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C405 dr.  Donatas Narbutis vyresnysis mokslo darbuotojas donatas.narbutis@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C415 prof., dr. Vladas Vansevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas vladas.vansevicius@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C415 dr.  Rima Stonkutė vyresnioji mokslo darbuotoja rima.stonkute@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C404 dr. Kastytis Zubovas vyresnysis mokslo darbuotojas kastytis.zubovas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C414 dr. Dmitrij Semionov mokslo darbuotojas dmitrij.semionov@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C430 Alina Leščinskaitė inžinierė alina.lescinskaite@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C430 Rokas Naujalis jaunesnysis mokslo darbuotojas rokas.naujalis@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C404 Emilija Mockutė inžinierė
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C415 Valdas Vansevičius inžinierius valdas.vansevicius@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C430 Marius Čeponis jaunesnysis mokslo darbuotojas marius.ceponis@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C404 Aidas Sadauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas aidas.sadauskas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C404 Matas Tartėnas inžinierius matas.tartenas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C426 dr. Audrius Alkauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas audrius.alkauskas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D112 Mažena Mackoit-Sinkevičienė jaunesnioji mokslo darbuotoja mazena.mackoit@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D112 Lukas Razinkovas jaunesnysis mokslo darbuotojas lukas.razinkovas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C414 Vytautas Žalandauskas inžinierius vytautas.zalandauskas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C414 Rokas Silkinis inžinierius rokas.silkinis@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C422 dr. Sergejus Orlovas vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas sergejus.orlovas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Vytautas Jukna vyresnysis mokslo darbuotojas vytautas.jukna@gmail.com
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Titas Gertus mokslo darbuotojas titas.gertus@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Mindaugas Mikutis inžinierius
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C439 Antanas Urbas inžinierius antanas.urbas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Orestas Ulčinas inžinierius
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Justas Baltrukonis inžinierius
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Paulius Šlevas inžinierius paulius.slevas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Pavel Gotovski technikas pavel.gotovski@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Justas Berškys technikas
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Klemensas Laurinavičius technikas klemensas.laurinavicius@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Ernestas Nacius technikas ernestas.nacius@ftmc.lt