Struktūra

Fundamentinių tyrimų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C428 prof., habil. dr. Arvydas Matulionis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas arvydas.matulionis@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C416 dr. Linas Ardaravičius vyresnysis mokslo darbuotojas linas.ardaravicius@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C428 dr. Mindaugas Ramonas vyresnysis mokslo darbuotojas mindaugas.ramonas@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C429 dr. Paulius Sakalas vyresnysis mokslo darbuotojas paulius.sakalas@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C427, E013 dr. Emilis Šermukšnis vyresnysis mokslo darbuotojas emilis.sermuksnis@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C429 dr. Artūr Šimukovič mokslo darbuotojas arturas.simukovic@ftmc.lt
Fliuktuacinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C405 Margarita Kregždienė inžinierė margarita.kregzdiene@ftmc.lt +370 5 262 7123
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C435 prof., habil. dr. Algirdas Matulis vyriausiasis mokslo darbuotojas algirdas.matulis@ftmc.lt
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C431 prof., habil. dr. Kęstutis Pyragas vyriausiasis mokslo darbuotojas kestutis.pyragas@ftmc.lt
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C433 dr. Tatjana Pyragienė vyresnioji mokslo darbuotoja tatjana.pyragiene@ftmc.lt
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C436 prof., habil. dr. Antanas Reklaitis vyresnysis mokslo darbuotojas antanas.reklaitis@ftmc.lt
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C434 dr. Viktoras Pyragas mokslo darbuotojas viktoras.pyragas@ftmc.lt
Netiesinės dinamikos ir nanofizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C432 dr. Irmantas Ratas mokslo darbuotojas irmantas.ratas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C415 prof., dr. Vladas Vansevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas vladas.vansevicius@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C415 dr.  Rima Stonkutė vyresnioji mokslo darbuotoja rima.stonkute@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C404 dr. Kastytis Zubovas vyresnysis mokslo darbuotojas kastytis.zubovas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C414 dr. Dmitrij Semionov mokslo darbuotojas dmitrij.semionov@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C430 Marius Čeponis jaunesnysis mokslo darbuotojas marius.ceponis@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C430 Rokas Naujalis jaunesnysis mokslo darbuotojas rokas.naujalis@ftmc.lt
Magasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, Aidas Sadauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C430 Alina Leščinskaitė inžinierė alina.lescinskaite@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C415 Valdas Vansevičius inžinierius valdas.vansevicius@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Matas Tartėnas inžinierius
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Martynas Laužikas inžinierius martynas.lauzikas@ftmc.lt
Megasistemų fizikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C405 Karolis Daugevičius technikas karolis.daugevicius@ftmc.lt +370 5 262 7123
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C426 dr. Audrius Alkauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas audrius.alkauskas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D209 Mažena Mackoit-Sinkevičienė jaunesnioji mokslo darbuotoja mazena.mackoit@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D209 Lukas Razinkovas jaunesnysis mokslo darbuotojas lukas.razinkovas@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C414 Rokas Silkinis inžinierius rokas.silkinis@ftmc.lt
Elektroninės struktūros teorijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C414 Vytautas Žalandauskas inžinierius vytautas.zalandauskas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C422 dr. Sergejus Orlovas vyriausiasis mokslo darbuotojas sergejus.orlovas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 dr. Vytautas Jukna vyresnysis mokslo darbuotojas vytautas.jukna@gmail.com
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 dr. Titas Gertus mokslo darbuotojas titas.gertus@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D009, D010 Paulius Šlevas jaunesnysis mokslo darbuotojas paulius.slevas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 Pavel Gotovski inžinierius pavel.gotovski@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Mindaugas Mikutis inžinierius mindaugas.mikutis@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D009 Orestas Ulčinas inžinierius orestas.ulcinas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D009, D010 Antanas Urbas inžinierius antanas.urbas@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D009, D010 Justas Baltrukonis technikas justas.baltrukonis@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 Justas Berškys technikas justas.berskys@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C403 Klemensas Laurinavičius technikas klemensas.laurinavicius@ftmc.lt
Koherentinės optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D009, D010 Ernestas Nacius technikas ernestas.nacius@ftmc.lt