Struktūra

Atgal

Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C334 prof., dr. habil. proc. Nerija Žurauskienė vyriausioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovė nerija.zurauskiene@ftmc.lt +370 5 261 9532
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D311 prof., habil. dr. Saulius Balevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas saulius.balevicius@ftmc.lt +370 5 261 7546
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D313 dr. Voitech Stankevič vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas voitech.stankevic@ftmc.lt +370 5 261 7546
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C419 habil. dr. Evaldas Tornau vyriausiasis mokslo darbuotojas evaldas.tornau@ftmc.lt +370 5 261 6915
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C402 prof., dr. Algirdas Baškys vyresnysis mokslo darbuotojas algirdas.baskys@ftmc.lt +370 5 261 3989
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D312 dr. Skirmantas Keršulis vyresnysis mokslo darbuotojas skirmantas.kersulis@ftmc.lt +370 5 261 7546
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C303, D313 dr. Valentina Plaušinaitienė vyresnioji mokslo darbuotoja valentina.plausinaitiene@ftmc.lt +370 5 261 9532
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Mindaugas Viliūnas vyresnysis mokslo darbuotojas mindaugas.viliunas@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C412, C413 dr. Vytautas Bleizgys mokslo darbuotojas vytautas.bleizgys@ftmc.lt +370 5 261 3989
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C318 dr. Andrius Ibenskas mokslo darbuotojas andrius.ibenskas@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C319 dr. Oleg Kiprijanovič mokslo darbuotojas oleg.kiprijanovic@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C318 dr. Andrius Maneikis mokslo darbuotojas andrius.maneikis@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D303 dr. Vakaris Rudokas mokslo darbuotojas vakaris.rudokas@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C412, C413 dr. Martynas Šapurov mokslo darbuotojas martynas.sapurov@ftmc.lt +370 5 261 3989
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C303 dr. Milita Vagner mokslo darbuotoja milita.vagner@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D314 dr. Vilius Vertelis mokslo darbuotojas vilius.vertelis@ftmc.lt +370 5 261 7546
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3 Pavel Piatrou jaunesnysis mokslo darbuotojas pavel.piatrou@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Sergiy Abramov vyriausiasis inžinierius sergiy.abramov@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C406 dr. Justas Dilys vyresnysis inžinierius justas.dilys@ftmc.lt +370 5 261 3989
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3 Jorūnas Dobilas inžinierius jorunas.dobilas@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3 Erik Kliuk technikas erik.kliuk@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C331 dr. Arūnas Stirkė vyresnysis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas arunas.stirke@ftmc.lt +370 5 261 9532
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C317 dr. Wanessa De Cassia Martins Antunes De Melo vyresnioji mokslo darbuotoja wanessa.melo@ftmc.lt +370 623 20379
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C332 dr. Eivydas Andriukonis mokslo darbuotojas eivydas.andriukonis@ftmc.lt +370 5 261 9532
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 dr. Raimonda Celiešiūtė-Germanienė mokslo darbuotoja raimonda.celiesiute@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 dr. Antanas Strakšys mokslo darbuotojas antanas.straksys@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C332 dr. Povilas Šimonis mokslo darbuotojas povilas.simonis@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 Neringa Bakutė jaunesnioji mokslo darbuotoja neringa.bakute@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3 Kamilė  Jonynaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja kamile.jonynaite@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 dr. Monika Kirsnytė-Šniokė jaunesnioji mokslo darbuotoja monika.kirsnyte@ftmc.lt +370 5 261 3989
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3 Greta Tartėnė jaunesnioji mokslo darbuotoja greta.tartene@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 Ernesta Vitulskienė jaunesnioji mokslo darbuotoja ernesta.poceviciute@ftmc.lt +3705 261 7114
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3 Eglė Žalytė jaunesnioji mokslo darbuotoja egle.zalyte@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C406 Aldas Dervinis vyresnysis inžinierius aldas.dervinis@ftmc.lt +370 5 261 3989
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3 Gabija Lauciūtė inžinierė gabija.lauciute@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C406 Dalius Augustinas technikas dalius.augustinas@ftmc.lt +370 5 261 3989
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Dariuš Antonovič doktorantas darius.antonovic@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Mykola Koliada doktorantas mykola.koliada@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Pavel Piatrou doktorantas pavel.piatrou@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Adei Abouhagger doktorantas adei.abouhagger@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Neringa Bakutė doktorantė neringa.bakute@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Greta Tartėnė  doktorantė greta.tartene@ftmc.lt 
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Kamilė Jonynaitė doktorantė kamile.jonynaite@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Ernesta Vitulskienė doktorantė ernesta.poceviciute@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Muhammad Usman Khalid doktorantas muhammad.usmanbajwa@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Viktorija Reinikovaitė doktorantė viktorija.reinikovaite@ftmc.lt