Struktūra

Atgal

Funkcinių medžiagų ir elektronikos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C334 prof., dr. habil. proc. Nerija Žurauskienė vyriausioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovė nerija.zurauskiene@ftmc.lt +370 5 261 9532
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C419 habil. dr. Evaldas Tornau vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas evaldas.tornau@ftmc.lt +370 5 261 6915
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D311 prof., habil. dr. Saulius Balevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas saulius.balevicius@ftmc.lt +370 5 261 7546
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Gintautas Bagdžiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas gintautas.bagdziunas@ftmc.lt 
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C402 prof., dr. Algirdas Baškys vyresnysis mokslo darbuotojas algirdas.baskys@ftmc.lt +370 5 261 3989
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D312 dr. Skirmantas Keršulis vyresnysis mokslo darbuotojas skirmantas.kersulis@ftmc.lt +370 5 261 7546
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C303, D313 dr. Valentina Plaušinaitienė vyresnioji mokslo darbuotoja valentina.plausinaitiene@ftmc.lt +370 5 261 9532
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D313 dr. Voitech Stankevič vyresnysis mokslo darbuotojas voitech.stankevic@ftmc.lt +370 5 261 7546
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C412, C413 dr. Vytautas Bleizgys mokslo darbuotojas vytautas.bleizgys@ftmc.lt +370 5 261 3989
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C318 dr. Andrius Ibenskas mokslo darbuotojas andrius.ibenskas@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C319 dr. Oleg Kiprijanovič mokslo darbuotojas oleg.kiprijanovic@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C318 dr. Andrius Maneikis mokslo darbuotojas andrius.maneikis@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C313 dr. Dainius Pavilonis mokslo darbuotojas dainius.pavilonis@ftmc.lt +370 5 261 7546
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D303 Vakaris Rudokas mokslo darbuotojas vakaris.rudokas@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C303 Milita Vagner mokslo darbuotoja milita.vagner@ftmc.lt
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D314 dr. Vilius Vertelis mokslo darbuotojas vilius.vertelis@ftmc.lt +370 5 261 7546
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C412, C413 dr. Martynas Šapurov jaunesnysis mokslo darbuotojas martynas.sapurov@ftmc.lt +370 5 261 3989
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, C406 Justas Dilys inžinierius justas.dilys@ftmc.lt  +370 5 261 3989
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3, D415 Ieva Druteikytė inžinierė ieva.druteikyte@ftmc.lt +370 5 266 1295
Nanostruktūrizuotų medžiagų ir jutiklių laboratorija Saulėtekio al. 3 Jorūnas Dobilas technikas jorunas.dobilas@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C331 dr. Arūnas Stirkė vyresnysis mokslo darbuotojas arunas.stirke@ftmc.lt +370 5 261 9532
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C317 dr. Wanessa De Cassia Martins Antunes De Melo vyresnioji mokslo darbuotoja wanessa.melo@ftmc.lt +370 623 20379
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 dr. Raimonda Celiešiūtė-Germanienė mokslo darbuotoja raimonda.celiesiute@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 dr. Antanas Strakšys mokslo darbuotojas antanas.straksys@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C332 dr. Povilas Šimonis mokslo darbuotojas povilas.simonis@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C406 Aldas Dervinis jaunesnysis mokslo darbuotojas aldas.dervinis@ftmc.lt +370 5 261 3989
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 dr. Monika Marija Kirsnytė jaunesnioji mokslo darbuotoja monika.kirsnyte@ftmc.lt +370 5 261 3989
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Eglė Žalytė jaunesnioji mokslo darbuotoja egle.zalyte@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3 Ahmed Mohamed Taha Abdelhamid Alfa inžinierius ahmed.taha@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 Neringa Bakutė inžinierė neringa.bakute@ftmc.lt 
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3 Kamilė  Jonynaitė inžinierė kamile.jonynaite@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Gabija Lauciūtė inžinierė gabija.lauciute@ftmc.lt
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, D305 Ernesta Pocevičiūtė inžinierė ernesta.poceviciute@ftmc.lt +3705 261 7114
Bioelektrinių reiškinių laboratorija Saulėtekio al. 3, C406 Dalius Augustinas technikas dalius.augustinas@ftmc.lt +370 5 261 3989