Struktūra

Lazerinių technologijų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 414 kab. dr. Paulius Gečys vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas paulius.gecys@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 407 kab. dr. Mindaugas Gedvilas vyriausiasis mokslo darbuotojas mindaugas.gedvilas@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 408 kab. dr. Simonas Indrišiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas simonas.indrisiunas@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 101 kab. dr. Valdemar Stankevič vyresnysis mokslo darbuotojas valdemar.stankevic@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 401 kab. dr. Romualdas Trusovas vyresnysis mokslo darbuotojas romualdas.trusovas@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. dr. Juozas Dudutis mokslo darbuotojas juozas.dudutis@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 408 kab. dr. Edgaras Markauskas mokslo darbuotojas edgaras.markauskas@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Drezdenas, Vokietija) dr. Bogdan Voisiat mokslo darbuotojas bogdan.voisiat@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. dr. Andrius Žemaitis mokslo darbuotojas andrius.zemaitis@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Mantas Gaidys jaunesnysis mokslo darbuotojas mantas.gaidys@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Laimis Zubauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas laimis.zubauskas@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 301 kab. Marta Radiuš-Gečienė administratorė marta.geciene@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 302 kab. Kristina Ananičienė vyresnioji inžinierė kristina.ananiciene@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 213 kab. Miglė Mackevičiūtė inžinierė migle.mackeviciute@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 413 kab. Saulė Steponavičiūtė inžinierė saule.steponaviciute@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 413 kab. Arnas Vyšniauskas inžinierius arnas.vysniauskas@ftmc.lt +370 602 94855
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Neda Mažeikytė technikė neda.mazeikyte@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Rimantas Naina technikas rimantas.naina@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Patricija Šleiniūtė technikė patricija.sleiniute@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (An Arboras, Mičiganas, JAV) dr. Almantas Galvanauskas vyresnysis mokslo darbuotojas almantas.galvanauskas@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 305 kab., 307 kab. dr. Kęstutis Regelskis vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas kestutis.regelskis@ftmc.lt +370 5 264 4868
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 303 kab. dr. Vitas Švedas mokslo darbuotojas vitas.svedas@ftmc.lt 
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 307 kab. dr. Julijanas Želudevičius mokslo darbuotojas julijanas.zeludevicius@ftmc.lt +370 5 264 4868
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 307 kab. Gustas Liaugminas mokslo darbuotojas gustas.liaugminas@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Goda Binkytė inžinierė goda.binkyte@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 303 kab. Giedrius Dubosas vyresnysis inžinierius giedrius.dubosas@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, 136 kab. Marek Ščerbuk technikas marek.scerbuk@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Viena, Austrija) dr. Andrius Baltuška vyriausiasis mokslo darbuotojas andrius.baltuska@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, 312 kab. dr. Andrejus Michailovas vyresnysis mokslo darbuotojas andrejus.michailovas@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Viena, Austrija) dr. Audrius Pugžlys vyresnysis mokslo darbuotojas audrius.pugzlys@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 312 kab. dr. Aleksėj Rodin vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas aleksej.rodin@ftmc.lt +370 601 40057
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 314 kab. dr. Paulius Mackonis mokslo darbuotojas paulius.mackonis@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 314 kab. Augustinas Petrulėnas jaunesnysis mokslo darbuotojas augustinas.petrulenas@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 314 kab. Augustė Černeckytė inžinierė auguste.cerneckyte@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. dr. Alexandr Belosludtsev vyresnysis mokslo darbuotojas alexandr.belosludtsev@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 208 kab. dr. Rytis Buzelis vyresnysis mokslo darbuotojas rytis.buzelis@ftmc.lt +370 687 22316
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 203 kab. dr. Lina Grinevičiūtė vyresnioji mokslo darbuotoja, laboratorijos vadovė lina.grineviciute@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. dr. Tomas Tolenis vyresnysis mokslo darbuotojas tomas.tolenis@ftmc.lt +370 5 261 0651
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 410 kab. dr. Giedrius Abromavičius mokslo darbuotojas giedrius.abromavicius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, 346 kab. Darija Astrauskytė jaunesnioji mokslo darbuotoja darija.astrauskyte@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 208 kab. Ignas Bitinaitis jaunesnysis mokslo darbuotojas ignas.bitinaitis@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, 346 kab. Mantas Drazdys jaunesnysis mokslo darbuotojas mantas.drazdys@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 203 kab. Julianija Nikitina jaunesnysis mokslo darbuotojas julianija.nikitina@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 203 kab. Lukas Ramalis jaunesnysis mokslo darbuotojas lukas.ramalis@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, 411 kab. Tautvydas Kemzūra vyresnysis inžinierius tautvydas.kemzura@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 410 kab. Simas Melnikas vyresnysis inžinierius simas.melnikas@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 410 kab. Sergejus Volosevičius vyresnysis inžinierius sergejus.volosevicius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 410 kab. Lina Volosevičienė inžinierė lina.voloseviciene@ftmc.lt
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 204 kab., 207 kab. dr. Raimondas Petruškevičius vyresnysis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas raimondas.petruskevicius@ftmc.lt +370 5 264 4865
Plazmonikos ir nanofotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C402 doc., dr. Zigmas Balevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas zigmas.balevicius@ftmc.lt +370 5 261 3989