Struktūra

Lazerinių technologijų skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
3D technologijų ir robotikos laboratorija Savanorių pr. 231 Gediminas Račiukaitis vyriaus.m.d. gediminas.raciukaitis@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, dr. Paulius Gečys vyr.m.d. paulius.gecys@ftmc.lt 2644868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 302 dr. Gediminas Račiukaitis vyriaus.m.d. gediminas.raciukaitis@ftmc.lt 2644868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, dr. Mindaugas Gedvilas vyriaus.m.d. mindaugas.gedvilas@ftmc.lt 2644868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, dr. Marijus Brikas m.d. marijus.brikas@ftmc.lt 2644868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Evaldas Stankevičius m.d. evaldas.stankevicius@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Romualdas Trusovas m.d. romualdas.trusovas@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Bogdan Voisiat m.d. bogdan.voisiat@ftmc.lt 2644868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, Simonas Indrišiūnas j.m.d. simonas.indrisiunas@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, Edgaras Markauskas j.m.d. edgaras.markauskas@ftmc.lt 2644868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, Karolis Ratautas j.m.d. karolis.ratautas@ftmc.lt 2644868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Valdemar Stankevič m.d. valdemar.stankevic@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, Kristina Ananičienė inžinierė
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, Juozas Dudutis inžinierius juozas.dudutis@ftmc.lt 2644868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, Loreta Rutavičienė inžinierė loreta.rutaviciene@ftmc.lt 2644868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Andrius Žemaitis inžinierius andrius.zemaitis@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Eimantas Daknys technikas
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, Mantas Gaidys technikas mantas.gaidys@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Jonas Karosas technikas
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Žygimantas Prielaidas technikas
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Laimis Zubauskas technikas
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, 305; 307 dr. Kęstutis Regelskis vyr.m.d. kestutis.regelskis@ftmc.lt 2644868
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Valerijus Smilgevičius vyriaus.m.d.
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Rytis Butkus vyr.m.d.
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, dr. Almantas Galvanauskas vyr.m.d.
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Vitas Švedas m.d. vitas.svedas@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, Julijanas Želudevičius j.m.d. julijanas.zeludevicius@ftmc.lt 2644868
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Marek Ščerbuk technikas
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Nikolajus Gavrilinas inžinierius, technikas
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Gustas Liaugminas technikas
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Marijus Mickus technikas
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, 201 dr. Aleksej Rodin vyr.m.d. aleksej.rodin@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, 201 dr. Andrius Baltuška vyriaus.m.d. 2644868
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, 311, 312 dr. Andrejus Michailovas vyr.m.d. andrejus.michailovas@ftmc.lt 2649631
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, 201 dr. Audrius Pugžlys vyr.m.d.
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Nerijus Rusteika m.d. nerijus.rusteika@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Rokas Danilevičius j.m.d. rokas.danilevicius@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Paulius Mackonis j.m.d.
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Vytenis Girdauskas technikas
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Ernestas Kuodys technikas
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Mindaugas Maknys technikas mindaugas.maknys@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Augustinas Petrulėnas technikas
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Simonas Kičas m.d. simonas.kicas@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, dr. Ramutis Drazdys vyr.m.d. ramutis.drazdys@ftmc.lt 2644864
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Alexandr Belosludtsev m.d. alexandr.belosludtsev@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, 207; 208 dr. Rytis Buzelis m.d. rytis.buzelis@ftmc.lt 2644864
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, dr. Kęstutis Juškevičius m.d. kestutis.juskevicius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Giedrius Abromavičius j.m.d. giedrius.abromavicius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Lina Grinevičiūtė j.m.d. lina.grineviciute@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, Tomas Tolenis vyr.m.d. tomas.tolenis@ftmc.lt 2610651