Struktūra

Lazerinių technologijų skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 414 kab. dr. Paulius Gečys vyriausiasis mokslo darbuotojas paulius.gecys@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 407 kab. dr. Mindaugas Gedvilas vyriausiasis mokslo darbuotojas mindaugas.gedvilas@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 414 kab. dr. Marijus Brikas mokslo darbuotojas marijus.brikas@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 408 kab. dr. Simonas Indrišiūnas mokslo darbuotojas simonas.indrisiunas@ftmc.lt  +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Valdemar Stankevič mokslo darbuotojas valdemar.stankevic@ftmc.lt 
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 401 kab. dr. Romualdas Trusovas vyresnysis mokslo darbuotojas romualdas.trusovas@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Drezdenas, Vokietija) dr. Bogdan Voisiat mokslo darbuotojas bogdan.voisiat@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Juozas Dudutis jaunesnysis mokslo darbuotojas juozas.dudutis@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 408 kab. Edgaras Markauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas edgaras.markauskas@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Andrius Žemaitis jaunesnysis mokslo darbuotojas andrius.zemaitis@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Kristina Ananičienė inžinierė
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpuas, Mantas Gaidys inžinierius
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Jonas Karosas inžinierius
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpuas Miglė Mackevičiūtė inžinierė migle.mackeviciute@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 301 kab. Loreta Rutavičienė inžinierė loreta.rutaviciene@ftmc.lt +370 5 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Jokūbas Pipiras technikas jokubas.pipiras@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Laimis Zubauskas technikas
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 305 kab., 307 kab. dr. Kęstutis Regelskis vyresnysis mokslo darbuotojas kestutis.regelskis@ftmc.lt +370 5 264 4868
Skaidulinių lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (An Arboras, Mičiganas, JAV) dr. Almantas Galvanauskas vyresnysis mokslo darbuotojas
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 303 kab. dr. Vitas Švedas mokslo darbuotojas vitas.svedas@ftmc.lt 
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 307 kab. dr. Julijanas Želudevičius mokslo darbuotojas julijanas.zeludevicius@ftmc.lt +370 5 264 4868
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 307 kab. Nikolajus Gavrilinas inžinierius
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Gustas Liaugminas inžinierius gustas.liaugminas@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Mykolas Mačiulis inžinierius mykolas.maciulis@ftmc.lt
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Šarūnas Venclovas inžinierius
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Laurynas Veselis inžinierius
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Giedrius Dubosas technikas
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Marek Ščerbuk technikas marek.scerbuk@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 312 kab. dr. Aleksej Rodin vyresnysis mokslo darbuotojas aleksej.rodin@ftmc.lt +370 601 40 057
Kieto kūno lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Viena, Austrija) dr. Andrius Baltuška vyriausiasis mokslo darbuotojas +370 5 264 4868
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Andrejus Michailovas vyresnysis mokslo darbuotojas andrejus.michailovas@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Viena, Austrija) dr. Audrius Pugžlys vyresnysis mokslo darbuotojas
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Vytenis Girdauskas technikas vytenis.girdauskas@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 314 kab. Paulius Mackonis inžinierius paulius.mackonis@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Augustinas Petrulėnas inžinierius augustinas.petrulenas@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. Tomas Tolenis vyresnysis mokslo darbuotojas tomas.tolenis@ftmc.lt +370 5 261 0651
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 208 kab. dr. Ramutis Drazdys vyresnysis mokslo darbuotojas ramutis.drazdys@ftmc.lt +370 5 261 0651
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. dr. Alexandr Belosludtsev vyresnysis mokslo darbuotojas alexandr.belosludtsev@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 208 kab. dr. Rytis Buzelis mokslo darbuotojas rytis.buzelis@ftmc.lt +370 5 264 4868
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. dr. Kęstutis Juškevičius mokslo darbuotojas kestutis.juskevicius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. Simonas Kičas mokslo darbuotojas simonas.kicas@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 203 kab. Lina Grinevičiūtė jaunesnioji mokslo darbuotoja lina.grineviciute@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 203 kab. Audrius Valavičius jaunesnysis mokslo darbuotojas audrius.valavicius@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 410 kab. Giedrius Abromavičius inžinierius giedrius.abromavicius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Lurdė Andrijauskaitė inžinierė
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, 411 kab. Justinas Bliūdžius inžinierius justinas.bliudzius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Mantas Drazdys inžinierius mantas.drazdys@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Simas Melnikas inžinierius
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Gabija Petrauskaitė inžinierė gabija.petrauskaite@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Lukas Ramalis inžinierius lukas.ramalis@ftmc.lt