Struktūra

Lazerinių technologijų skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 414 kab. dr. Paulius Gečys vyresnysis mokslo darbuotojas paulius.gecys@ftmc.lt (8 5) 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 407 kab. dr. Mindaugas Gedvilas vyriausiasis mokslo darbuotojas mindaugas.gedvilas@ftmc.lt (8 5) 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 414 kab. dr. Marijus Brikas mokslo darbuotojas marijus.brikas@ftmc.lt (8 5) 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 407 kab. dr. Evaldas Stankevičius mokslo darbuotojas evaldas.stankevicius@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 401 kab. dr. Romualdas Trusovas mokslo darbuotojas romualdas.trusovas@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Drezdenas, Vokietija) dr. Bogdan Voisiat mokslo darbuotojas bogdan.voisiat@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 408 kab. dr. Simonas Indrišiūnas mokslo darbuotojas simonas.indrisiunas@ftmc.lt  (8 5) 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 408 kab. Edgaras Markauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas edgaras.markauskas@ftmc.lt (8 5) 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Valdemar Stankevič mokslo darbuotojas valdemar.stankevic@ftmc.lt 
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Kristina Ananičienė inžinierė
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Juozas Dudutis jaunesnysis mokslo darbuotojas juozas.dudutis@ftmc.lt (8 5) 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 301 kab. Loreta Rutavičienė inžinierė loreta.rutaviciene@ftmc.lt (8 5) 264 4868
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Andrius Žemaitis jaunesnysis mokslo darbuotojas andrius.zemaitis@ftmc.lt
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Mantas Gaidys inžinierius mantas.gaidys@ftmc.lt 
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Laimis Zubauskas technikas
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Eimantas Daknys technikas
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 412 kab. Jonas Karosas technikas
Lazerinio mikroapdirbimo technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Jokūbas Pipiras technikas
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 305 kab., 307 kab. dr. Kęstutis Regelskis vyresnysis mokslo darbuotojas kestutis.regelskis@ftmc.lt (8 5) 264 4868
Skaidulinių lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (An Arboras, Mičiganas, JAV) dr. Almantas Galvanauskas vyresnysis mokslo darbuotojas
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 303 kab. dr. Vitas Švedas mokslo darbuotojas vitas.svedas@ftmc.lt 
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 307 kab. dr. Julijanas Želudevičius mokslo darbuotojas julijanas.zeludevicius@ftmc.lt (8 5) 264 4868
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Šarūnas Venclovas inžinierius
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 307 kab. Nikolajus Gavrilinas inžinierius
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 306 kab. Marijus Mickus inžinierius
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Gustas Liaugminas inžinierius
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Mindaugas Maknys technikas mindaugas.maknys@ftmc.lt 
Skaidulinių lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Marek Ščerbuk technikas
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 312 kab. dr. Aleksej Rodin vyresnysis mokslo darbuotojas aleksej.rodin@ftmc.lt 8 601 40057
Kieto kūno lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Viena, Austrija) dr. Andrius Baltuška vyriausiasis mokslo darbuotojas (8 5) 264 4868
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 dr. Andrejus Michailovas vyresnysis mokslo darbuotojas andrejus.michailovas@ftmc.lt
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231 Augustinas Petrulėnas inžinierius
Kieto kūno lazerių laboratorija Darbas nuotoliniu būdu (Viena, Austrija) dr. Audrius Pugžlys vyresnysis mokslo darbuotojas
Kieto kūno lazerių laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 314 kab. Paulius Mackonis inžinierius
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. Tomas Tolenis vyresnysis mokslo darbuotojas tomas.tolenis@ftmc.lt (8 5) 261 0651
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. Simonas Kičas mokslo darbuotojas simonas.kicas@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 208 kab. dr. Ramutis Drazdys vyresnysis mokslo darbuotojas ramutis.drazdys@ftmc.lt (8 5) 261 0651
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. dr. Alexandr Belosludtsev mokslo darbuotojas alexandr.belosludtsev@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 208 kab. dr. Rytis Buzelis mokslo darbuotojas rytis.buzelis@ftmc.lt (8 5) 264 4864
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 207 kab. dr. Kęstutis Juškevičius mokslo darbuotojas kestutis.juskevicius@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 410 kab. Giedrius Abromavičius jaunesnysis mokslo darbuotojas giedrius.abromavicius@ftmc.lt 8-604-11153
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 203 kab. Lina Grinevičiūtė jaunesnioji mokslo darbuotoja lina.grineviciute@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231, lazerių korpusas, 203 kab. Audrius Valavičius jaunesnysis mokslo darbuotojas audrius.valavicius@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Raimonda Narbutienė inžinierė raimonda.narbutiene@ftmc.lt
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Gabija Petrauskaitė inžinierė gabija.petrauskaite@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Sergejus Volosevičius inžinierius
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Tomas Juodagalvis inžinierius tomas.juodagalvis@ftmc.lt 
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Lukas Ramalis inžinierius
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Mantas Drazdys technikas
Optinių dangų laboratorija Savanorių pr. 231 Naglis Kyžas technikas naglis.kyzas@ftmc.lt