Struktūra

Norintiems prisijungti

Bet kokia sėkminga mokslinė grupė turi turėti jaunų žmonių, kurie savo darbu ir idėjomis garantuoja laboratorijos sėkmingą ateitį. Nauji žmonės atneša naujas idėjas ir naują požiūrį į mokslines problemas, o tai padeda mokslinei grupei išlikti dinamiškai ir keistis į priekį judančiame pasaulyje. Tuo tarpu studentai pas mus įgyja naudingos darbo laboratorijoje patirties, kuri leidžia jiems lengviau suvokti, kuria kryptimi kreipti savo tolimesnę karjerą.
 
Jei esate gabus, ambicingas studentas, keletas pastebėjimų, kodėl jums būtų naudinga prisijungti prie mūsų: 
  • Įgysite patirties vienoje geriausių mokslinių grupių Lietuvoje. Mūsų moksliniai straipsniai yra reguliariai spausdinami labai aukšto lygio tarptautiniuose žurnaluose (pvz. Nat. Chem., Nat. Commun., Nat. Plans, Adv. Func. Mater., Ad. Energ. Mater., JACS), už mūsų skyriuje atliktus darbus per 20 metų buvo skirtos net 5 Lietuvos mokslo premijos. 
  • Mes visada stengiamės išlaikyti perspektyvius studentus ir nepalikti jų „tuščiomis“. Stengiamės įdarbinti juos į projektus arba padedame gauti finansavimą iš Lietuvos Mokslo Tarybos už atliekamą praktiką. 
  • Mūsų studentai dažnai tampa aukšto lygio mokslinių publikacijų autoriais. Dalis jų yra laimėję Lietuvos Mokslo Akademijos jaunųjų mokslininkų mokslinių darbų konkursą  arba  buvo apdovanoti diplomu su pagyrimu už savo baigiamąjį bakalauro ar magistro darbą. Pvz., 2018 metais visi keturi VU fizikos fakulteto magistrantai, dirbantys mūsų laboratorijoje, baigė studijas su Magna Cum Laude (su pagyrimu) diplomais. 
  • Mūsų skyriuje sudaromos puikios sąlygos rengti kursinius bei baigiamuosius studijų darbus. Parašyti baigiamieji darbai pristatomi neoficialiuose skyriaus viduje vykstančiuose seminaruose, kurių metu studentai pasiruošia tikriesiams gynimams. 
  • Mūsų sąlyginai nedidelio skyriaus ženklią dalį sudaro jauni žmonės dėl ko laboratorijose ir už jų nebūna nuobodu. 
Taigi, jei norėtumėte įgyti patirties pas mus, kviečiame išsirinkti patraukliausią iš mūsų vystomų temų ir susisiekti su jos vykdytoju.