Struktūra

Atgal

Medžiagų struktūrinės analizės skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E138, D025 dr. habil. proc. Remigijus Juškėnas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas remigijus.juskenas@ftmc.lt +370 5 264 8881
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E141, D019 dr. Algirdas Selskis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas algirdas.selskis@ftmc.lt +370 5 264 9772
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E139, D020 dr. Vitalija Jasulaitienė vyresnioji mokslo darbuotoja vitalija.jasulaitiene@ftmc.lt +370 5 266 1294
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, dr. Rokas Kondrotas vyresnysis mokslo darbuotojas rokas.kondrotas@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E140, D016 dr. Vidas Pakštas vyresnysis mokslo darbuotojas vidas.pakstas@ftmc.lt +370 5 264 9365
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E141, D023 dr. Aušra Selskienė vyresnioji mokslo darbuotoja ausra.selskiene@ftmc.lt +370 5 264 9772
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E129, D017 dr. Giedrius Stalnionis vyresnysis mokslo darbuotojas giedrius.stalnionis@ftmc.lt +370 5 264 9770
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E140, D026 doc., dr. Raimondas Giraitis mokslo darbuotojas raimondas.giraitis@ftmc.lt +370 5 264 9365
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, D025 Sandra Stanionytė mokslo darbuotoja, proj. j.m.d., m.d. sandra.stanionyte@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E128, D022 Audrius Drabavičius jaunesnysis mokslo darbuotojas audrius.drabavicius@ftmc.lt  +370 5 266 1292
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E128, D019 Arnas Naujokaitis jaunesnysis mokslo darbuotojas arnas.naujokaitis@ftmc.lt  +370 5 266 1292, +370 5 264 9772
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E128, D022 Martynas Skapas mokslo darbuotojas martynas.skapas@ftmc.lt +370 5 266 1292
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E129, D017 Tauras Bernatavičius inžinierius tauras.bernatavicius@ftmc.lt  +370 5 264 9770
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E139 dr. Violeta Marija Karpavičienė inžinierė violeta.karpaviciene@ftmc.lt +370 5 266 1294