Struktūra

Atgal

Medžiagų struktūrinės analizės skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E138, D025 dr. habil. proc. Remigijus Juškėnas vyriausiasis mokslo darbuotojas remigijus.juskenas@ftmc.lt +370 5 264 8881 +370 662 32654
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E141, D019 dr. Algirdas Selskis vyriausiasis mokslo darbuotojas algirdas.selskis@ftmc.lt +370 5 264 9772
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E139, D027 dr. Vitalija Jasulaitienė vyresnioji mokslo darbuotoja vitalija.jasulaitiene@ftmc.lt +370 612 63289
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E141, D023 dr. Aušra Selskienė vyresnioji mokslo darbuotoja ausra.selskiene@ftmc.lt +370 5 264 9772
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E129, D017 dr. Giedrius Stalnionis vyresnysis mokslo darbuotojas giedrius.stalnionis@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, D212, D025 dr. Sandra Stanionytė vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja sandra.stanionyte@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, D022, E441 dr. Martynas Skapas mokslo darbuotojas martynas.skapas@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al.3 dr. Tomas Murauskas vyriausiasis inžinierius tomas.murauskas@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E129, D017 Tauras Bernatavičius vyresnysis inžinierius tauras.bernatavicius@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E139 dr. Violeta Marija Karpavičienė administratorė violeta.karpaviciene@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E128,D030,D031 dr. Rokas Kondrotas vyresnysis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas rokas.kondrotas@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, D015,D025 dr. Vidas Pakštas vyresnysis mokslo darbuotojas vidas.pakstas@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E128, D022,D030,D031 dr. Audrius Drabavičius mokslo darbuotojas audrius.drabavicius@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E115, D026 doc., dr. Raimondas Giraitis mokslo darbuotojas raimondas.giraitis@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E140, D019,D030,D031 dr. Arnas Naujokaitis mokslo darbuotojas arnas.naujokaitis@ftmc.lt +370 5 264 9772
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al.3 dr. Aleksandras Ševčik mokslo darbuotojas aleksandras.sevcik@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija dr. Asta Bronušienė mokslininkė stažuotoja asta.bronusiene@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3 Deividas Vainauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas deividas.vainauskas@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E140 Deividas Vainauskas doktorantas deividas.vainauskas@ftmc.lt