Struktūra

Atgal

Medžiagų struktūrinės analizės skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E138, D025 dr. habil. proc. Remigijus Juškėnas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas remigijus.juskenas@ftmc.lt +370 5 264 8881 +370 662 32654
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E141, D019 dr. Algirdas Selskis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas algirdas.selskis@ftmc.lt +370 5 264 9772
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E139, D020 dr. Vitalija Jasulaitienė vyresnioji mokslo darbuotoja vitalija.jasulaitiene@ftmc.lt +370 612 63289
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E141, D023 dr. Aušra Selskienė vyresnioji mokslo darbuotoja ausra.selskiene@ftmc.lt +370 5 264 9772
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E129, D017 dr. Giedrius Stalnionis vyresnysis mokslo darbuotojas giedrius.stalnionis@ftmc.lt +370 5 264 9770
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E128, D022 dr. Martynas Skapas mokslo darbuotojas martynas.skapas@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, D025, D212 dr. Sandra Stanionytė mokslo darbuotoja sandra.stanionyte@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E129, D017 Tauras Bernatavičius inžinierius tauras.bernatavicius@ftmc.lt  +370 5 264 9770
Medžiagų struktūrinės analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E139 dr. Violeta Marija Karpavičienė inžinierė violeta.karpaviciene@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E128 dr. Rokas Kondrotas vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas rokas.kondrotas@ftmc.lt +370 5 266 1292
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E140, D016 dr. Vidas Pakštas vyresnysis mokslo darbuotojas vidas.pakstas@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E128, D022 dr. Audrius Drabavičius mokslo darbuotojas audrius.drabavicius@ftmc.lt 
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E140, D026 doc., dr. Raimondas Giraitis mokslo darbuotojas raimondas.giraitis@ftmc.lt
Fotoelektrinių medžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E128, D019 Arnas Naujokaitis jaunesnysis mokslo darbuotojas arnas.naujokaitis@ftmc.lt  +370 5 264 9772