Struktūra

Atgal

Medžiagų struktūrinės analizės skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E138, D025 dr. habil. proc. Remigijus Juškėnas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas remigijus.juskenas@ftmc.lt +370 5 264 8881
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E141, D019 dr. Algirdas Selskis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas algirdas.selskis@ftmc.lt +370 5 264 9772
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E139, D020 dr. Vitalija Jasulaitienė vyresnioji mokslo darbuotoja vitalija.jasulaitiene@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, dr. Rokas Kondrotas vyresnysis mokslo darbuotojas rokas.kondrotas@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E140, D016 dr. Vidas Pakštas vyresnysis mokslo darbuotojas vidas.pakstas@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E141, D023 dr. Aušra Selskienė vyresnioji mokslo darbuotoja ausra.selskiene@ftmc.lt +370 5 264 9772
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E129, D017 dr. Giedrius Stalnionis vyresnysis mokslo darbuotojas giedrius.stalnionis@ftmc.lt +370 5 264 9770
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E140, D026 doc., dr. Raimondas Giraitis mokslo darbuotojas raimondas.giraitis@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, D025, D212 dr. Sandra Stanionytė mokslo darbuotoja sandra.stanionyte@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E128, D022 Audrius Drabavičius jaunesnysis mokslo darbuotojas audrius.drabavicius@ftmc.lt 
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E128, D019 Arnas Naujokaitis jaunesnysis mokslo darbuotojas arnas.naujokaitis@ftmc.lt  +370 5 264 9772
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E128, D022 dr. Martynas Skapas mokslo darbuotojas martynas.skapas@ftmc.lt
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E129, D017 Tauras Bernatavičius inžinierius tauras.bernatavicius@ftmc.lt  +370 5 264 9770
Medžiagų struktūrinės analizės skyrius Saulėtekio al. 3, E139 dr. Violeta Marija Karpavičienė inžinierė violeta.karpaviciene@ftmc.lt