Struktūra

Atgal

Molekulinių darinių fizikos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, C201 prof., habil. dr. Leonas Valkūnas vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas leonas.valkunas@ftmc.lt +370 698 44472
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203 dr. Jevgenij Chmeliov vyriausiasis mokslo darbuotojas jevgenij.chmeliov@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203 dr. Andrius Gelžinis vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.gelzinis@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, C120 dr. Danielis Rutkauskas vyresnysis mokslo darbuotojas danielis.rutkauskas@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 dr. Marijonas Tutkus vyresnysis mokslo darbuotojas marijonas.tutkus@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Aurimas Kopūstas jaunesnysis mokslo darbuotojas aurimas.kopustas@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Sandra Barysaitė inžinierė sandra.barysaite@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Gabrielė Rankelytė inžinierė gabriele.rankelyte@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Tauras Zigmantas technikas tauras.zigmantas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C121 prof., habil. dr. Vidmantas Gulbinas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas vidmantas.gulbinas@ftmc.lt +370 5 261 9656
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D111 dr. Marius Franckevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas marius.franckevicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D109 dr. Andrej Dementjev vyresnysis mokslo darbuotojas andrej.dementjev@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C119 dr. Renata Karpič vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja renata.karpicz@ftmc.lt +370 5 261 9656
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 dr. Simona Streckaitė vyresnioji mokslo darbuotoja simona.streckaite@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C114 dr. Rokas Gegevičius mokslo darbuotojas rokas.gegevicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 dr. Lena Golubewa mokslo darbuotoja lena.golubewa@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C114 dr. Rokas Jasiūnas mokslo darbuotojas rokas.jasiunas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C114 dr. Vidmantas Jašinskas mokslo darbuotojas vidmantas.jasinskas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Evelina Zagorskaitė mokslo darbuotoja evelina.zagorskaite@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 dr. Karolina Maleckaitė-Mačiulė mokslo darbuotoja karolina.maleckaite@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Ivan Halimski jaunesnysis mokslo darbuotojas ivan.halimski@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Yaraslau Padrez jaunesnysis mokslo darbuotojas yaraslau.padrez@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 Lamiaa Salah Zaki Abdelrazik inžinierė lamiaa.abdelrazik@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Titas Klepeckas inžinierius titas.klepeckas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija dr. Ernestas Kasparavičius mokslininkas stažuotojas ernestas.kasparavicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija dr. Matas Steponaitis mokslininkas stažuotojas
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Paula Baltaševičiūtė technikė
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Vilius Čirgelis technikas vilius.cirgelis@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Daniel Rodz technikas
Biofizikinių tyrimų laboratorija Ivan Halimski doktorantas ivan.halimski@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Jokūbas Preikša doktorantas jokubas.preiksa@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Lamiaa Salah Zaki Abdelrazik doktorantė lamiaa.abdelrazik@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Yaraslau Padrez doktorantas yaraslau.padrez@ftmc.lt