Struktūra

Atgal

Molekulinių darinių fizikos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, C201 prof., habil. dr. Leonas Valkūnas vyriausiasis mokslo darbuotojas leonas.valkunas@ftmc.lt +370 698 44472
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203 dr. Jevgenij Chmeliov vyresnysis mokslo darbuotojas jevgenij.chmeliov@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203 dr. Andrius Gelžinis vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.gelzinis@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, C120 dr. Danielis Rutkauskas vyresnysis mokslo darbuotojas danielis.rutkauskas@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 Marijonas Tutkus vyresnysis mokslo darbuotojas marijonas.tutkus@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Aurimas Kopūstas inžinierius aurimas.kopustas@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Austėja Mikalčiūtė inžinierė austeja.mikalciute@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Kazimieras Tamoliūnas inžinierius kazimieras.tamoliunas@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Justė Tamošiūnaitė inžinierė juste.tamosiunaite@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Sandra Barysaitė technikė sandra.barysaite@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Pranas Juknevičius technikas pranas.juknevicius@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Lukas Miklušis technikas lukas.miklusis@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Gabrielė Rankelytė technikė gabriele.rankelyte@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C121 prof., habil. dr. Vidmantas Gulbinas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas vidmantas.gulbinas@ftmc.lt +370 5 261 9656
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D111 dr. Marius Franckevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas marius.franckevicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D109 dr. Andrej Dementjev vyresnysis mokslo darbuotojas andrej.dementjev@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Vitalijus Karabanovas vyresnysis mokslo darbuotojas vitalijus.karabanovas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C119 dr. Renata Karpič vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja renata.karpicz@ftmc.lt +370 5 261 9656
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D111 dr. Aurimas Vyšniauskas vyresnysis mokslo darbuotojas aurimas.vysniauskas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C114 Vidmantas Jašinskas mokslo darbuotojas vidmantas.jasinskas@ftmc.lt 
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 Simona Streckaitė mokslo darbuotoja simona.streckaite@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C114 Rokas Gegevičius inžinierius rokas.gegevicius@ftmc.lt 
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 Lena Golubewa inžinierė lena.golubewa@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C114 Rokas Jasiūnas inžinierius rokas.jasiunas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 Karolina Maleckaitė inžinierė karolina.maleckaite@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Artūras Polita inžinierius arturas.polita@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Domantas Narkevičius technikas domantas.narkevicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Mohammad Nour Alsamsam technikas mohammad.alsamsam@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Simonas Driukas inžinierius simonas.driukas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Džiugas Jurgutis inžinierius dziugas.jurgutis@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Yaraslau Padrez inžinierius yaraslau.padrez@ftmc.lt