Struktūra

Atgal

Molekulinių darinių fizikos skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, C201 prof., habil.dr. Leonas Valkūnas vyriaus.m.d. leonas.valkunas@ftmc.lt 2313769
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D111 dr. Ramūnas Augulis vyriaus.m.d. ramunas.augulis@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D217 dr. Gediminas Trinkūnas vyriaus.m.d. gediminas.trinkunas@ftmc.lt 2431202
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, C120 dr. Danielis Rutkauskas vyr.m.d. danielis.rutkauskas@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203 dr. Jevgenij Chmeliov vyr.m.d. jevgenij.chmeliov@ff.vu.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203 dr. Andrius Gelžinis j.m.d. andrius.gelzinis@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203 Egidijus Songaila j.m.d. egidijus.songaila@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 Marijonas Tutkus j.m.d. marijonas.tutkus@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Ignas Čiplys inžinierius
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Jakov Braver technikas
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Šarūnė Ivanovaitė technikė
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C121 doc., habil.dr. Vidmantas Gulbinas vyriaus.m.d. vidmantas.gulbinas@ftmc.lt 2619656
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D109 dr. Andrej Dementjev vyr.m.d. andrej.dementjev@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D109 dr. Andrius Devižis vyr.m.d. andrius.devizis@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D111 dr. Marius Franckevičius vyr.m.d. marius.franckevicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C119 dr. Renata Karpič vyr.m.d. renata.karpicz@ftmc.lt 2619656
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Aurimas Vyšniauskas vyr.m.d. aurimas.vysniauskas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Egidijus Kamarauskas m.d.
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Rokas Gegevičius inžinierius rokas.gegevicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C114 Vidmantas Jašinskas inžinierius vidmantas.jasinskas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Martynas Talaikis inžinierius
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Oskaras Venckus technikas
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Karolis Adomavičius inžinierius karolis.adomavicius@ftmc.lt