Struktūra

Atgal

Molekulinių darinių fizikos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, C201 prof., habil. dr. Leonas Valkūnas vyriausiasis mokslo darbuotojas leonas.valkunas@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203 dr. Jevgenij Chmeliov vyresnysis mokslo darbuotojas jevgenij.chmeliov@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, C120 dr. Danielis Rutkauskas vyresnysis mokslo darbuotojas danielis.rutkauskas@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D217 dr. Gediminas Trinkūnas vyriausiasis mokslo darbuotojas gediminas.trinkunas@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203 dr. Andrius Gelžinis vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.gelzinis@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3, D110 Marijonas Tutkus mokslo darbuotojas marijonas.tutkus@ftmc.lt
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Jakov Braver inžinierius
Biofizikinių tyrimų laboratorija Saulėtekio al. 3 Laurynas Endriukaitis technikas
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C121 doc., habil. dr. Vidmantas Gulbinas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas vidmantas.gulbinas@ftmc.lt +370 5 261 9656
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D109 dr. Andrej Dementjev vyresnysis mokslo darbuotojas andrej.dementjev@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D109 dr. Andrius Devižis vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.devizis@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, D111 dr. Marius Franckevičius vyresnysis mokslo darbuotojas marius.franckevicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C119 dr. Renata Karpič vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja renata.karpicz@ftmc.lt +370 5 261 9656
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Aurimas Vyšniauskas vyresnysis mokslo darbuotojas aurimas.vysniauskas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Egidijus Kamarauskas mokslo darbuotojas
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, C114 Vidmantas Jašinskas jaunesnysis mokslo darbuotojas vidmantas.jasinskas@ftmc.lt 
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Rokas Gegevičius inžinierius rokas.gegevicius@ftmc.lt 
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Rokas Jasiūnas inžinierius rokas.jasiunas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Martynas Talaikis inžinierius
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Simonas Driukas technikas simonas.driukas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Gabrielė Kavaliauskaitė technikė gabriele.kavaliauskaite@ftmc.lt
Ultrasparčiosios spektroskopijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Rugilė Lukaševičiūtė technikė rugile.lukaseviciute@ftmc.lt