Struktūra

Nanoinžinerijos skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 309 dr. Ramūnas Valiokas vyriaus.m.d. ramunas.valiokas@ftmc.lt 2641818
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 310 dr. Martynas Gavutis inžinierius martynas.gavutis@ftmc.lt 2661655
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 402 dr. Artūras Ulčinas vyr.m.d. arturas.ulcinas@ftmc.lt
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 201 dr. Šarūnas Vaitekonis m.d. sarunas.vaitekonis@ftmc.lt 2644866
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 402 Vytautas Cėpla j.m.d. vytautas.cepla@ftmc.lt
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 402 Tomas Rakickas j.m.d. tomas.rakickas@ftmc.lt
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 403 Romuald Eimont inžinierius romuald.eimont@ftmc.lt
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 403 Airina Mazėtytė inžinierius airina.mazetyte@ftmc.lt
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 403 Gintarė Garbenčiūtė inžinierė gintare.garbenciute@ftmc.lt
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 403 Tadas Jelinskas inžinierius tadas.jelinskas@ftmc.lt
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 403 Agnė Vailionytė inžinierė agne.vailionyte@ftmc.lt
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 209 Jonas Didžbalis vyr. laborantas jonas.didzbalis@ftmc.lt
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231, 310 Skaistė Budbergytė-Zabielaitė projektų vadybininkė skaiste.zabielaite@ftmc.lt 2661655
Nanoformavimo ir biolustų technologijų laboratorija Savanorių pr. 231 Karolis Gimbutis laborantas karolis.gimbutis@ftmc.lt
Funkcinių nanomedžiagų laboratorija Savanorių pr. 231, 201 dr. Rasa Pauliukaitė vyriaus.m.d. rasa.pauliukaite@ftmc.lt 2644866
Funkcinių nanomedžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E001 dr. Edvinas Orentas vyriaus.m.d. edvinas.orentas@ftmc.lt
Funkcinių nanomedžiagų laboratorija Savanorių pr. 231, 201 dr. Edita Voitechovič m.d. edita.voitechovic@ftmc.lt 2644866
Funkcinių nanomedžiagų laboratorija Saulėtekio al. 3, E001 Tomas Javorskis j.m.d. tomas.javorskis@ftmc.lt
Funkcinių nanomedžiagų laboratorija Savanorių pr. 231, 310 Aneta Radzevič inžinierė aneta.radzevic@ftmc.lt 2661655