Struktūra

Optoelektronikos skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 prof., habil. dr. Gintaras Valušis vyriaus.m.d. gintaras.valusis@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C102 prof. habil.dr. Arūnas Krotkus vyriaus.m.d. arunas.krotkus@ftmc.lt 2616821
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C124, C106 dr. Ramūnas Adomavičius vyr.m.d. ramunas.adomavicius@ftmc.lt 2431202
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D106, C107 dr. Andžej Urbanovič vyr.m.d. andzej.urbanovic@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D108, C104 dr. Andrius Arlauskas m.d. andrius.arlauskas@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D212 dr. Anton Koroliov m.d. anton.koroliov@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D212, C106 Ieva Beleckaitė j.m.d. ieva.beleckaite@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Mingaudas Karevičius inžinierius mingaudas.karevicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C103 Danielė Levonaitė inžinierė daniele.levonaite@ftmc.lt 2616821
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Ričardas Norkus inžinierius ricardas.norkus@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C122, E026, E027 dr. Vaidas Pačebutas vyriaus.m.d. vaidas.pacebutas@ftmc.lt 2627469
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, C106, E028 dr. Andrius Bičiūnas vyr.m.d. andrius.biciunas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C123, E026, E027 dr. Renata Butkutė vyr.m.d. renata.butkute@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, E015 doc., dr. Andrejus Geižutis vyr.m.d. andrejus.geizutis@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C221 dr. Jan Devenson vyr.m.d. jan.devenson@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Tadas Paulauskas vyr.m.d. tadas.paulauskas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Ignas Nevinskas m.d. ignas.nevinskas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D206 Simona Pūkienė inžinierė simona.pukiene@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3 Algirdas Jasinskas inžinierius algirdas.jasinskas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, A423 Karolis Stašys inžinierius karolis.stasys@ftmc.lt +37062985166
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C133 prof., dr. Vytautas Karpus vyr.m.d. vytautas.karpus@ftmc.lt 2619402
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131, C110 dr. Bronislovas Čechavičius vyr.m.d. bronislovas.cechavicius@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131, C110 dr. Julius Kavaliauskas vyr.m.d. julius.kavaliauskas@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 dr. Ramūnas Nedzinskas vyr.m.d. ramunas.nedzinskas@ftmc.lt 2619475
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C132, C108, C109 dr. Alfonsas Rėza vyr.m.d. alfonsas.reza@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C132, C108, C111 dr. Saulius Tumėnas vyr.m.d. saulius.tumenas@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131 dr. Artūras Suchodolskis m.d. arturas.suchodolskis@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 Evelina Pozingytė j.m.d. evelina.pozingyte@ftmc.lt 2619475
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 Andrius Rimkus j.m.d. andrius.rimkus@ftmc.lt 2619475
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, Ignas Mataitis inžinierius ignas.mataitis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D117, D116, D115, D103, D104, D102, dr. Irmantas Kašalynas vyriaus.m.d. irmantas.kasalynas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Tommi Sakari Kaplas vyr.m.d. tommi.kaplas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, A319, D117 dr. Jan Macutkevič vyr.m.d. jan.macutkevic@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Linas Minkevičius vyr.m.d. linas.minkevicius@ftmc.lt 2312418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 dr. Dalius Seliuta vyr.m.d. dalius.seliuta@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 habil. dr. Liudvikas Subačius vyr.m.d. liudvikas.subacius@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C221 doc., dr. Vincas Tamošiūnas vyr.m.d. vincas.tamosiunas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C117 dr. Ignas Grigelionis m.d. ignas.grigelionis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Mindaugas Karaliūnas m.d. mindaugas.karaliunas@ftmc.lt 2312418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D101 Vytautas Janonis j.m.d. vytautas.janonis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, A420 dr. Milda Tamošiūnaitė-Survilienė j.m.d. milda.tamosiunaite@ftmc.lt 264 9363
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D101 Vytautas Jakštas inžinierius vytautas.jakstas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, Domas Jokubauskis inžinierius domas.jokubauskis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D112 Justinas Jorudas inžinierius justinas.jorudas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, Justina Malakauskaitė inžinierius
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, Rusnė Ivaškevičiūtė inžinierė rusne.ivaskeviciute@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, Evaldas Svirplys technikas
Optoelektroninių sistemų charakterizavimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C132, C108, C111 dr. Saulius Tumėnas vyr.m.d. saulius.tumenas@ftmc.lt 2665795
Optoelektroninių sistemų charakterizavimo laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, E015 doc., dr. Andrejus Geižutis vyr.m.d. andrejus.geizutis@ftmc.lt
Optoelektroninių sistemų charakterizavimo laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Linas Minkevičius vyr.m.d. linas.minkevicius@ftmc.lt 2312418