Struktūra

Optoelektronikos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C102 prof. habil. dr. Arūnas Krotkus vyriausiasis mokslo darbuotojas arunas.krotkus@ftmc.lt +370 5 261 6821
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C124, C106 dr. Ramūnas Adomavičius vyresnysis mokslo darbuotojas ramunas.adomavicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D106, C107 dr. Andžej Urbanovič vyresnysis mokslo darbuotojas andzej.urbanovic@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D212, C106 dr. Ieva Žičkienė mokslo darbuotoja VPA ieva.zickiene@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C103 Danielė Levonaitė inžinierė daniele.levonaite@ftmc.lt +370 5 261 6821
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D108 Ričardas Norkus inžinierius ricardas.norkus@ftmc.lt 
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Dominykas Sanda technikas dominykas.sanda@ftmc.lt 
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C122, E026, E027 dr. Vaidas Pačebutas vyriausiasis mokslo darbuotojas vaidas.pacebutas@ftmc.lt +370 5 262 7469
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, C105, E028 dr. Andrius Bičiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.biciunas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C123, E026, E027 dr. Renata Butkutė vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja renata.butkute@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C221 dr. Jan Devenson vyresnysis mokslo darbuotojas jan.devenson@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, E015 doc., dr. Andrejus Geižutis vyresnysis mokslo darbuotojas andrejus.geizutis@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D108 dr. Ignas Nevinskas vyresnysis mokslo darbuotojas ignas.nevinskas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, E104, E105 dr. Tadas Paulauskas vyresnysis mokslo darbuotojas tadas.paulauskas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C228 Simona Pūkienė jaunesnioji mokslo darbuotoja simona.pukiene@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3 Andrea Zelioli inžinierius andrea.zelioli@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3 Silvija Keraitytė technikė silvija.keraityte@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3 Arnas Pukinskas technikas arnas.pukinskas@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Egidijus Auksorius vyriausiasis mokslo darbuotojas egidijus.auksorius@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131, C110 dr. Bronislovas Čechavičius vyresnysis mokslo darbuotojas bronislovas.cechavicius@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C133 prof., dr. Vytautas Karpus vyresnysis mokslo darbuotojas vytautas.karpus@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 dr. Ramūnas Nedzinskas vyresnysis mokslo darbuotojas ramunas.nedzinskas@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C133 dr. Saulius Tumėnas vyresnysis mokslo darbuotojas saulius.tumenas@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 Evelina Dudutienė jaunesnioji mokslo darbuotoja evelina.pozingyte@ftmc.lt +370 5 261 9475
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Karolis Adomavičius jaunesnysis mokslo darbuotojas karolis.adomavicius@ftmc.lt +370 696 99604
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131 dr. Artūras Suchodolskis inžinierius arturas.suchodolskis@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 Monika Jokubauskaitė technikė monika.jokubauskaite@ftmc.lt +370 5 261 9475
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 prof., habil. dr. Gintaras Valušis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas gintaras.valusis@ftmc.lt +370 686 70174
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D117 dr. Irmantas Kašalynas vyriausiasis mokslo darbuotojas irmantas.kasalynas@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Kirill Alexeev vyriausiasis mokslo darbuotojas kirill.alexeev@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D117 dr. Natalia Alexeeva vyresnioji mokslo darbuotoja natalia.alexeeva@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Ignas Grigelionis vyresnysis mokslo darbuotojas ignas.grigelionis@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Kęstutis Ikamas vyresnysis mokslo darbuotojas kestutis.ikamas@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, A319, D117 dr. Jan Macutkevič vyresnysis mokslo darbuotojas jan.macutkevic@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Linas Minkevičius vyresnysis mokslo darbuotojas linas.minkevicius@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 dr. Dalius Seliuta vyresnysis mokslo darbuotojas dalius.seliuta@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C221 doc., dr. Vincas Tamošiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas vincas.tamosiunas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D202 dr. Roman Balagula mokslo darbuotojas roman.balagula@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D201 dr. Vytautas Janonis mokslo darbuotojas vytautas.janonis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Domas Jokubauskis mokslo darbuotojas domas.jokubauskis@ftmc.lt  +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Mindaugas Karaliūnas mokslo darbuotojas mindaugas.karaliunas@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 habil. dr. Liudvikas Subačius mokslo darbuotojas liudvikas.subacius@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Surya Revanth Ayyagari jaunesnysis mokslo darbuotojas surya.revanth@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D101 Rusnė Ivaškevičiūtė-Povilauskienė jaunesnioji mokslo darbuotoja rusne.ivaskeviciute@ftmc.lt 
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D202 Justinas Jorudas jaunesnysis mokslo darbuotojas justinas.jorudas@ftmc.lt 
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D209 dr. Mažena Mackoit-Sinkevičienė jaunesnioji mokslo darbuotoja mazena.mackoit@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D101 Daniil Pashnev jaunesnysis mokslo darbuotojas daniil.pashnev@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, A420 dr. Milda Tamošiūnaitė-Survilienė jaunesnioji mokslo darbuotoja milda.tamosiunaite@ftmc.lt  +370 5 264 9363
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D202 Vladislovas Čižas inžinierius vladislovas.cizas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Lukas Stakėla inžinierius lukas.stakela@ftmc.lt