Struktūra

Optoelektronikos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, C122, E026, E027 dr. Vaidas Pačebutas vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas vaidas.pacebutas@ftmc.lt +370 5 262 7469
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Kęstutis Staliūnas vyriausiasis mokslo darbuotojas kestutis.staliunas@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, C124, C106 dr. Ramūnas Adomavičius vyresnysis mokslo darbuotojas ramunas.adomavicius@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, C105, E028 dr. Andrius Bičiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.biciunas@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, C123, E026, E027 dr. Renata Butkutė vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja renata.butkute@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, C221 dr. Jan Devenson vyresnysis mokslo darbuotojas jan.devenson@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, C131 doc., dr. Andrejus Geižutis vyresnysis mokslo darbuotojas andrejus.geizutis@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, D108 dr. Ignas Nevinskas vyresnysis mokslo darbuotojas ignas.nevinskas@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, D105 dr. Tadas Paulauskas vyresnysis mokslo darbuotojas tadas.paulauskas@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, D106, C107 dr. Andžej Urbanovič vyresnysis mokslo darbuotojas andzej.urbanovic@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, D108 dr. Ričardas Norkus mokslo darbuotojas ricardas.norkus@ftmc.lt 
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, D212, C106 dr. Ieva Žičkienė mokslo darbuotoja VPA ieva.zickiene@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Julius Janušonis vyriausiasis inžinierius julius.janusonis@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, D202 Andrea Zelioli jaunesnysis mokslo darbuotojas andrea.zelioli@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, B222 dr. Augustas Vaitkevičius mokslininkas stažuotojas augustas.vaitkevicius@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3 Gustas Petrusevičius technikas gustas.petrusevicius@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3 Mykolas Šikas technikas mykolas.sikas@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3 Vakaris Šilys technikas vakaris.silys@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3 Giedrė Čepurnaitė inžinierius giedre.cepurnaite@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3 Aivaras Špokas inžinierius aivaras.spokas@ftmc.lt
Fotonikos technologijų ir prietaisų laboratorija Saulėtekio al. 3, C103 Danielė Levonaitė administratorė daniele.levonaite@ftmc.lt +370 5 261 6821
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Egidijus Auksorius vyriausiasis mokslo darbuotojas egidijus.auksorius@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131, C110 dr. Bronislovas Čechavičius vyresnysis mokslo darbuotojas bronislovas.cechavicius@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C133 dr. Vytautas Karpus vyresnysis mokslo darbuotojas vytautas.karpus@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C133 dr. Saulius Tumėnas vyresnysis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas saulius.tumenas@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C132, C113 dr. Evelina Dudutienė mokslo darbuotoja evelina.dudutiene@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Karolis Adomavičius jaunesnysis mokslo darbuotojas karolis.adomavicius@ftmc.lt +370 696 99604
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131 dr. Artūras Suchodolskis vyriausiasis inžinierius arturas.suchodolskis@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Aistė Butkutė inžinierė aiste.butkute@ftmc.lt +370 674 96242
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Austėja Trečiokaitė inžinierė austeja.treciokaite@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 prof., habil. dr. Gintaras Valušis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas gintaras.valusis@ftmc.lt +370 686 70174
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Kirill Alexeev vyriausiasis mokslo darbuotojas kirill.alexeev@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D117 dr. Irmantas Kašalynas vyriausiasis mokslo darbuotojas, laboratorijos vadovas irmantas.kasalynas@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Linas Minkevičius vyriausiasis mokslo darbuotojas linas.minkevicius@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Ignas Grigelionis vyresnysis mokslo darbuotojas ignas.grigelionis@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Kęstutis Ikamas vyresnysis mokslo darbuotojas kestutis.ikamas@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, A319, D117 dr. Jan Macutkevič vyresnysis mokslo darbuotojas jan.macutkevic@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 dr. Dalius Seliuta vyresnysis mokslo darbuotojas dalius.seliuta@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D212 dr. Mikhail Shuba vyresnysis mokslo darbuotojas mikhail.shuba@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C221 doc., dr. Vincas Tamošiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas vincas.tamosiunas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D212 dr. Viktoriia Abramova mokslo darbuotojas viktoriia.abramova@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D101 dr. Rusnė Ivaškevičiūtė-Povilauskienė mokslo darbuotoja rusne.ivaskeviciute@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D201 dr. Vytautas Janonis mokslo darbuotojas vytautas.janonis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Domas Jokubauskis mokslo darbuotojas domas.jokubauskis@ftmc.lt  +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Mindaugas Karaliūnas mokslo darbuotojas mindaugas.karaliunas@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D209 dr. Mažena Mackoit-Sinkevičienė mokslo darbuotojas mazena.mackoit@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Surya Revanth Ayyagari jaunesnysis mokslo darbuotojas surya.revanth@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 Augustė Bielevičiūtė jaunesnioji mokslo darbuotoja auguste.bieleviciute@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D202 Vladislovas Čižas jaunesnysis mokslo darbuotojas vladislovas.cizas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Simonas Driukas jaunesnysis mokslo darbuotojas simonas.driukas@ftmc.lt