Struktūra

Optoelektronikos skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C102 prof. habil. dr. Arūnas Krotkus vyriausiasis mokslo darbuotojas arunas.krotkus@ftmc.lt (8 5) 261 6821
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C124, C106 dr. Ramūnas Adomavičius vyresnysis mokslo darbuotojas ramunas.adomavicius@ftmc.lt (8 5) 243 1202
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D106, C107 dr. Andžej Urbanovič vyresnysis mokslo darbuotojas andzej.urbanovic@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D212, C106 Ieva Beleckaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja ieva.beleckaite@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C103 Danielė Levonaitė inžinierė daniele.levonaite@ftmc.lt (8 5) 261 6821
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Ričardas Norkus inžinierius ricardas.norkus@ftmc.lt 
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Mingaudas Karevičius inžinierius mingaudas.karevicius@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C122, E026, E027 dr. Vaidas Pačebutas vyriausiasis mokslo darbuotojas vaidas.pacebutas@ftmc.lt (8 5) 262 7469
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, C105, E028 dr. Andrius Bičiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.biciunas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C123, E026, E027 dr. Renata Butkutė vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja renata.butkute@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C221 dr. Jan Devenson vyresnysis mokslo darbuotojas jan.devenson@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Tadas Paulauskas vyresnysis mokslo darbuotojas tadas.paulauskas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, E015 doc., dr. Andrejus Geižutis vyresnysis mokslo darbuotojas andrejus.geizutis@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D108 dr. Ignas Nevinskas mokslo darbuotojas ignas.nevinskas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203, E026, E027 Algirdas Jasinskas inžinierius algirdas.jasinskas@ftmc.lt 
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3 Karolis Stašys inžinierius karolis.stasys@ftmc.lt 
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D206 Simona Pūkienė inžinierė simona.pukiene@ftmc.lt
Saulėtekio al. 3, D212 Sandra Stanionytė jaunesnioji mokslo darbuotoja sandra.stanionytė@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C133 prof., dr. Vytautas Karpus vyresnysis mokslo darbuotojas vytautas.karpus@ftmc.lt (8 5) 261 9402
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131, C110 dr. Bronislovas Čechavičius vyresnysis mokslo darbuotojas bronislovas.cechavicius@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131, C110 dr. Julius Kavaliauskas vyresnysis mokslo darbuotojas julius.kavaliauskas@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 dr. Ramūnas Nedzinskas vyresnysis mokslo darbuotojas ramunas.nedzinskas@ftmc.lt (8 5) 261 9475
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C132, C108, C109 dr. Alfonsas Rėza vyresnysis mokslo darbuotojas alfonsas.reza@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131 dr. Artūras Suchodolskis mokslo darbuotojas arturas.suchodolskis@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C132, C108, C111 dr. Saulius Tumėnas vyresnysis mokslo darbuotojas saulius.tumenas@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, Ignas Mataitis inžinierius ignas.mataitis@ftmc.lt 
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 Evelina Pozingytė jaunesnioji mokslo darbuotoja evelina.pozingyte@ftmc.lt (8 5) 261 9475
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 Andrius Rimkus jaunesnysis mokslo darbuotojas andrius.rimkus@ftmc.lt (8 5) 261 9475
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D117, D116, D115, D103, D104, D102, dr. Irmantas Kašalynas vyriausiasis mokslo darbuotojas irmantas.kasalynas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 prof., habil. dr. Gintaras Valušis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas gintaras.valusis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C221 doc., dr. Vincas Tamošiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas vincas.tamosiunas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, A319, D117 dr. Jan Macutkevič vyresnysis mokslo darbuotojas jan.macutkevic@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 dr. Dalius Seliuta vyresnysis mokslo darbuotojas dalius.seliuta@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 habil. dr. Liudvikas Subačius vyresnysis mokslo darbuotojas liudvikas.subacius@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Tommi Sakari Kaplas vyresnysis mokslo darbuotojas tommi.kaplas@ftmc.lt 
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Mindaugas Karaliūnas mokslo darbuotojas mindaugas.karaliunas@ftmc.lt (8 5) 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Linas Minkevičius vyresnysis mokslo darbuotojas linas.minkevicius@ftmc.lt (8 5) 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C117 dr. Ignas Grigelionis mokslo darbuotojas ignas.grigelionis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D101 dr. Vytautas Jakštas mokslo darbuotojas vytautas.jakstas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Domas Jokubauskis inžinierius domas.jokubauskis@ftmc.lt 
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D101 Vytautas Janonis jaunesnysis mokslo darbuotojas vytautas.janonis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, A420 dr. Milda Tamošiūnaitė-Survilienė jaunesnioji mokslo darbuotoja milda.tamosiunaite@ftmc.lt  (8 5) 264 9363
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Justinas Jorudas inžinierius justinas.jorudas@ftmc.lt 
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Justina Malakauskaitė inžinierius
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D101 Rusnė Ivaškevičiūtė inžinierė rusne.ivaskeviciute@ftmc.lt  8 630 26228
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Jonas Zinkevičius technikas jonas.zinkevicius@ftmc.lt 
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Evaldas Svirplys technikas
Optoelektroninių sistemų charakterizavimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C132, C108, C111 dr. Saulius Tumėnas vyresnysis mokslo darbuotojas saulius.tumenas@ftmc.lt (8 5) 266 5795
Optoelektroninių sistemų charakterizavimo laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, E015 doc., dr. Andrejus Geižutis vyresnysis mokslo darbuotojas andrejus.geizutis@ftmc.lt
Optoelektroninių sistemų charakterizavimo laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Linas Minkevičius vyresnysis mokslo darbuotojas linas.minkevicius@ftmc.lt (8 5) 231 2418