Struktūra

Optoelektronikos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C102 prof. habil. dr. Arūnas Krotkus vyriausiasis mokslo darbuotojas arunas.krotkus@ftmc.lt +370 5 261 6821
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C124, C106 dr. Ramūnas Adomavičius vyresnysis mokslo darbuotojas ramunas.adomavicius@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D106, C107 dr. Andžej Urbanovič vyresnysis mokslo darbuotojas andzej.urbanovic@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D212, C106 Ieva Žičkienė jaunesnioji mokslo darbuotoja ieva.zickiene@ftmc.lt
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C103 Danielė Levonaitė inžinierė daniele.levonaite@ftmc.lt +370 5 261 6821
Ultrasparčiosios optoelektronikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Ričardas Norkus inžinierius ricardas.norkus@ftmc.lt 
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C122, E026, E027 dr. Vaidas Pačebutas vyriausiasis mokslo darbuotojas vaidas.pacebutas@ftmc.lt +370 5 262 7469
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, C105, E028 dr. Andrius Bičiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas andrius.biciunas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C123, E026, E027 dr. Renata Butkutė vyresnioji mokslo darbuotoja, skyriaus vadovo pavaduotoja renata.butkute@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C221 dr. Jan Devenson vyresnysis mokslo darbuotojas jan.devenson@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, E015 doc., dr. Andrejus Geižutis vyresnysis mokslo darbuotojas andrejus.geizutis@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Tadas Paulauskas vyresnysis mokslo darbuotojas tadas.paulauskas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D108 dr. Ignas Nevinskas mokslo darbuotojas ignas.nevinskas@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, D203, E026, E027 Algirdas Jasinskas inžinierius algirdas.jasinskas@ftmc.lt 
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3, C228 Simona Pūkienė inžinierė simona.pukiene@ftmc.lt
Optoelektronikos technologijų laboratorija Saulėtekio al. 3 Karolis Stašys inžinierius karolis.stasys@ftmc.lt 
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131, C110 dr. Bronislovas Čechavičius vyresnysis mokslo darbuotojas bronislovas.cechavicius@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C133 prof., dr. Vytautas Karpus vyresnysis mokslo darbuotojas vytautas.karpus@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 dr. Ramūnas Nedzinskas vyresnysis mokslo darbuotojas ramunas.nedzinskas@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C132, C108, C111 dr. Saulius Tumėnas vyresnysis mokslo darbuotojas saulius.tumenas@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C131 dr. Artūras Suchodolskis mokslo darbuotojas arturas.suchodolskis@ftmc.lt
Puslaidininkių optikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C130, C113 Evelina Dudutienė jaunesnioji mokslo darbuotoja evelina.pozingyte@ftmc.lt +370 5 261 9475
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 prof., habil. dr. Gintaras Valušis vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas gintaras.valusis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D117, D116, D115, D103, D104, D102, dr. Irmantas Kašalynas vyriausiasis mokslo darbuotojas irmantas.kasalynas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, A319, D117 dr. Jan Macutkevič vyresnysis mokslo darbuotojas jan.macutkevic@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Linas Minkevičius vyresnysis mokslo darbuotojas linas.minkevicius@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 dr. Dalius Seliuta vyresnysis mokslo darbuotojas dalius.seliuta@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D113 habil. dr. Liudvikas Subačius vyresnysis mokslo darbuotojas liudvikas.subacius@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, C221 doc., dr. Vincas Tamošiūnas vyresnysis mokslo darbuotojas vincas.tamosiunas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Ignas Grigelionis mokslo darbuotojas ignas.grigelionis@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D220 dr. Vytautas Jakštas mokslo darbuotojas vytautas.jakstas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Mindaugas Karaliūnas mokslo darbuotojas mindaugas.karaliunas@ftmc.lt +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D101 Vytautas Janonis jaunesnysis mokslo darbuotojas vytautas.janonis@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, A420 dr. Milda Tamošiūnaitė-Survilienė jaunesnioji mokslo darbuotoja milda.tamosiunaite@ftmc.lt  +370 5 264 9363
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D202 Vladislovas Čižas inžinierius vladislovas.cizas@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D101 Rusnė Ivaškevičiūtė inžinierė rusne.ivaskeviciute@ftmc.lt  +370 630 26 228
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Lukas Jočionis inžinierius
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 Domas Jokubauskis inžinierius domas.jokubauskis@ftmc.lt  +370 5 231 2418
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3, D202 Justinas Jorudas inžinierius justinas.jorudas@ftmc.lt 
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Justas Pagalys inžinierius justas.pagalys@ftmc.lt
Terahercinės fotonikos laboratorija Saulėtekio al. 3 Evaldas Svirplys inžinierius
Optoelektroninių sistemų charakterizavimo laboratorija Saulėtekio al. 3, D107, E015 doc., dr. Andrejus Geižutis vyresnysis mokslo darbuotojas andrejus.geizutis@ftmc.lt
Optoelektroninių sistemų charakterizavimo laboratorija Saulėtekio al. 3, D114 dr. Linas Minkevičius vyresnysis mokslo darbuotojas linas.minkevicius@ftmc.lt +370 5 231 2418
Optoelektroninių sistemų charakterizavimo laboratorija Saulėtekio al. 3, C132, C108, C111 dr. Saulius Tumėnas vyresnysis mokslo darbuotojas saulius.tumenas@ftmc.lt