Struktūra

Organinės chemijos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E124 dr. Asta Judžentienė vyresnioji mokslo darbuotoja, laboratorijos vadovė asta.judzentiene@ftmc.lt
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Evaldas Naujalis vyresnysis mokslo darbuotojas VPA evaldas.naujalis@ftmc.lt +370 5 261 2758
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E125 dr. Jurga Būdienė mokslo darbuotoja jurga.budiene@ftmc.lt
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Adrián Vicent Claramunt mokslo darbuotojas adrian.vicent@ftmc.lt +370 5 261 2758
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Birutė Knašienė mokslo darbuotoja birute.knasiene@ftmc.lt +370 5 261 2758
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E125 dr. Aušra Linkevičiūtė-Dumčė mokslo darbuotoja ausra.linkeviciute@ftmc.lt
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Audrius Zolumskis jaunesnysis mokslo darbuotojas audrius.zolumskis@ftmc.lt +370 5 261 2758
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3 Simonas Balčiūnas inžinierius simonas.balciunas@ftmc.lt +370 5 261 2758
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3 Audrius Sadaunykas inžinierius audrius.sadaunykas@ftmc.lt +370 5 261 2758
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3 Vytautas Juška technikas vytautas.juska@ftmc.lt +370 5 250 3599
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7 dr. habil. proc. Linas Labanauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas linas.labanauskas@ftmc.lt +370 615 20 561
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E122 dr. Olegas Eicher-Lorka vyresnysis mokslo darbuotojas olegas.eicher-lorka@ftmc.lt +370 5 272 9372
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E126 dr. Zenonas Kuodis vyresnysis mokslo darbuotojas zenonas.kuodis@ftmc.lt +370 5 272 9642
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 309 kab. dr. Sigitas Stončius vyresnysis mokslo darbuotojas sigitas.stoncius@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E126 dr. Tatjana Charkova mokslo darbuotoja tatjana.charkova@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 309 kab. dr. Rita Sadzevičienė mokslo darbuotoja rita.sadzeviciene@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 319 kab. dr. Romualdas Striela mokslo darbuotojas romualdas.striela@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 321 kab. dr. Ringailė Lapinskaitė jaunesnioji mokslo darbuotoja ringaile.lapinskaite@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 306 kab. Gintaras Urbelis jaunesnysis mokslo darbuotojas gintaras.urbelis@ftmc.lt +370 5 272 9642
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3 Greta Olimpija Remeikytė inžinierė greta.remeikyte@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7 Tomas Paškevičius inžinierius tomas.paskevicius@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E127 prof., habil. dr. Albertas Malinauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas albertas.malinauskas@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E432 dr. Lina Mikoliūnaitė vyriausioji mokslo darbuotoja lina.mikoliunaite@ftmc.lt +370 5 223 4613
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E120 habil. dr. Gediminas Niaura vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas gediminas.niaura@ftmc.lt +370 686 45026
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E124 dr. Rasa Garjonytė vyresnioji mokslo darbuotoja rasa.garjonyte@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E121 dr. Ilja Ignatjev vyresnysis mokslo darbuotojas ilja.ignatjev@ftmc.lt +370 5 272 9642
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E121 dr. Ieva Matulaitienė vyresnioji mokslo darbuotoja ieva.matulaitiene@ftmc.lt +370 5 272 9642
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E123 dr. Simona Strazdaitė vyresnioji mokslo darbuotoja simona.strazdaite@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3 dr. Dominykas Juknelevičius mokslo darbuotojas dominykas.juknelevicius@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E123 dr. Martynas Talaikis mokslo darbuotojas martynas.talaikis@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Akademijos g. 7 Marija Ilkevič-Daukšė inžinierė marija.ilkevicz@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E108 Aliona Klimovich inžinierė aliona.klimovich@ftmc.lt +370 646 02 045
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E108 Edvinas Navakauskas inžinierius edvinas.navakauskas@ftmc.lt +370 639 61 402
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Agnė Zdaniauskienė inžinierė agne.zdaniauskiene@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Aliona Klimovich doktorantė aliona.klimovich@ftmc.lt
Medžiagų analizės laboratorija Toma Petrulionienė doktorantė toma.petrulioniene@ftmc.lt
Medžiagų analizės laboratorija Audrius Sadaunykas doktorantas audrius.sadaunykas@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Gytautė Sirgėdaitė doktorantė gytaute.sirgedaite@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Greta Zambžickaitė doktorantė greta.zambzickaite@ftmc.lt