Struktūra

Organinės chemijos skyriaus darbuotojai

Apie pastebėtus netikslumus darbuotojų kontaktuose prašome pranešti duomenų bazės administratoriui.


Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E124 dr. Asta Judžentienė vyresnioji mokslo darbuotoja asta.judzentiene@ftmc.lt
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E125 dr. Jurga Būdienė mokslo darbuotoja jurga.budiene@ftmc.lt
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3 Andrius Laurikėnas mokslo darbuotojas andrius.laurikenas@ftmc.lt
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E125 dr. Aušra Linkevičiūtė mokslo darbuotoja ausra.linkeviciute@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E122 dr. Olegas Eicher-Lorka vyresnysis mokslo darbuotojas olegas.eicher-lorka@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E126 dr. Zenonas Kuodis vyresnysis mokslo darbuotojas zenonas.kuodis@ftmc.lt +370 5 272 9642
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7 dr. habil. proc. Linas Labanauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas linas.labanauskas@ftmc.lt +370 615 20 561
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 309 kab. dr. Sigitas Stončius vyresnysis mokslo darbuotojas sigitas.stoncius@ftmc.lt 
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E108 dr. Tatjana Charkova mokslo darbuotoja tatjana.charkova@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 309 kab. dr. Rita Sadzevičienė mokslo darbuotoja rita.sadzeviciene@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 319 kab. dr. Romualdas Striela mokslo darbuotojas romualdas.striela@ftmc.lt 
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7 dr. Jurgis Sūdžius mokslo darbuotojas jurgis.sudzius@ftmc.lt +370 5 272 9642
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 306 kab. Gintaras Urbelis jaunesnysis mokslo darbuotojas gintaras.urbelis@ftmc.lt +370 5 272 9642
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7 Tomas Paškevičius technikas tomas.paskevicius@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3 Edita Daublytė technikė edita.daublyte@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3 Greta Olimpija Remeikytė technikė greta.remeikyte@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3 Dominykas Noreika technikas dominykas.noreika@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E127 prof., habil. dr. Albertas Malinauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas albertas.malinauskas@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E120 habil. dr. Gediminas Niaura vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas gediminas.niaura@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E124 dr. Rasa Garjonytė vyresnioji mokslo darbuotoja rasa.garjonyte@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E123 dr. Simona Strazdaitė vyresnioji mokslo darbuotoja simona.strazdaite@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E432 dr. Lina Mikoliūnaitė vyresnioji mokslo darbuotoja lina.mikoliunaite@ftmc.lt +370 5 223 4613
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E121 dr. Ilja Ignatjev mokslo darbuotojas ilja.ignatjev@ftmc.lt +370 5 272 9642
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E121 dr. Ieva Matulaitienė vyresnioji mokslo darbuotoja ieva.matulaitiene@ftmc.lt +370 5 272 9642
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E108 Edvinas Navakauskas jaunesnysis mokslo darbuotojas edvinas.navakauskas@ftmc.lt  +370 639 61 402
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Agnė Zdaniauskienė jaunesnioji mokslo darbuotoja agne.zdaniauskiene@ftmc.lt