Struktūra

Organinės chemijos skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E124 dr. Asta Judžentienė vyresnioji mokslo darbuotoja asta.judzentiene@ftmc.lt +370 5 264 8841
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E125 dr. Jurga Būdienė mokslo darbuotoja jurga.budiene@ftmc.lt +370 5 264 8894
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E125 dr. Aušra Linkevičiūtė mokslo darbuotoja ausra.linkeviciute@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E122 dr. Olegas Eicher-Lorka vyresnysis mokslo darbuotojas olegas.eicher-lorka@ftmc.lt +370 5 272 9372
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E126 dr. Zenonas Kuodis vyresnysis mokslo darbuotojas zenonas.kuodis@ftmc.lt +370 5 272 9642
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7 dr. habil. proc. Linas Labanauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas linas.labanauskas@ftmc.lt +370 615 20 561
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 309 kab. dr. Sigitas Stončius vyresnysis mokslo darbuotojas sigitas.stoncius@ftmc.lt 
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E108 dr. Tatjana Charkova mokslo darbuotoja tatjana.charkova@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7, 309 kab. dr. Rita Sadzevičienė mokslo darbuotoja rita.sadzeviciene@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7 dr. Romualdas Striela mokslo darbuotojas romualdas.striela@ftmc.lt  +370 5 272 9642
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7 dr. Jurgis Sūdžius mokslo darbuotojas +370 5 272 9642
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7 Gintaras Urbelis jaunesnysis mokslo darbuotojas gintaras.urbelis@ftmc.lt +370 5 272 9649
Organinės sintezės laboratorija Akademijos g. 7 Tomas Paškevičius technikas +370 5 272 9649
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E127 prof., habil. dr. Albertas Malinauskas vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovas albertas.malinauskas@ftmc.lt +370 5 272 9649
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E120 habil.dr. Gediminas Niaura vyriausiasis mokslo darbuotojas, skyriaus vadovo pavaduotojas gediminas.niaura@ftmc.lt +370 5 264 9214
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E124 dr. Rasa Garjonytė vyresnioji mokslo darbuotoja rasa.garjonyte@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E123 dr. Simona Strazdaitė vyresnioji mokslo darbuotoja simona.strazdaite@ftmc.lt +370 5 264 8841
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E121 dr. Ilja Ignatjev mokslo darbuotojas ilja.ignatjev@ftmc.lt +370 5 272 9642
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E121 dr. Ieva Matulaitienė mokslo darbuotoja ieva.matulaitiene@ftmc.lt +370 5 272 9642
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E108 Edvinas Navakauskas inžinierius edvinas.navakauskas@ftmc.lt  +370 639 61 402
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3 Agnė Zdaniauskienė inžinierė agne.zdaniauskiene@ftmc.lt