Struktūra

Organinės chemijos skyriaus darbuotojai



Laboratorija Adresas, kabinetas Darbuotojas Pareigos Paštas Telefonas
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E127 prof., habil.dr. Albertas Malinauskas vyriaus.m.d. albertas.malinauskas@ftmc.lt 2729649
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E124 dr. Asta Judžentienė vyr.m.d. asta.judzentiene@ftmc.lt 2648841
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E125 dr. Jurga Būdienė m.d. jurga.budiene@ftmc.lt 2648894
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E125 dr. Aušra Linkevičiūtė m.d. ausra.linkeviciute@ftmc.lt
Medžiagų analizės laboratorija Saulėtekio al. 3, E108 dr. Audrius Misiūnas m.d. audrius.misiunas@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E122 dr. Olegas Eicher-Lorka vyr.m.d. olegas.eicher-lorka@ftmc.lt 2729372
Organinės sintezės laboratorija Akademijos 7, dr.habil.proc. Linas Labanauskas vyriaus.m.d. linas.labanauskas@ftmc.lt 2729649
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E126 dr. Zenonas Kuodis vyr.m.d. zenonas.kuodis@ftmc.lt 2729642
Organinės sintezės laboratorija Akademijos 7, dr. Sigitas Stončius vyr.m.d. sigitas.stoncius@ftmc.lt 2729649
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E126 dr. Algirdas Matijoška m.d. algirdas.matijoska@ftmc.lt 2729649
Organinės sintezės laboratorija Akademijos 7, dr. Rita Sadzevičienė m.d. rita.mazeikaite@ftmc.lt 2729649
Organinės sintezės laboratorija Akademijos 7, dr. Jurgis Sūdžius m.d. 2729642
Organinės sintezės laboratorija Saulėtekio al. 3, E108 dr. Tatjana Charkova m.d. tatjana.charkova@ftmc.lt 2729372
Organinės sintezės laboratorija Akademijos 7, dr. Romualdas Striela m.d. romualdas.striela@ftmc.lt 2729642
Organinės sintezės laboratorija Akademijos 7, Gintaras Urbelis j.m.d. gintaras.urbelis@ftmc.lt
Organinės sintezės laboratorija Akademijos 7, Tomas Paškevičius technikas 2729649
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E120 habil.dr. Gediminas Niaura vyriaus.m.d. gediminas.niaura@ftmc.lt 2649214
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E124 dr. Rasa Garjonytė vyr.m.d. rasa.garjonyte@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E123 dr. Simona Strazdaitė vyr.m.d. simona.strazdaite@ftmc.lt 2648841
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E121 dr. Ilja Ignatjev m.d. ilja.ignatjev@ftmc.lt 2729642
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, E121 dr. Ieva Matulaitienė m.d. ieva.matulaitiene@ftmc.lt 2729642
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Edvinas Navakauskas inžinierius edvinas.navakauskas@ftmc.lt
Spektroelektrochemijos laboratorija Saulėtekio al. 3, Agnė Zdaniauskienė inžinierė agne.zdaniauskiene@ftmc.lt